Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2015 o 16:45, Wielki_Bubba napisał:

Zeus dostanie immortala w trzecim chescie. Tylko pytanie kiedy to wyjdzie...

To zastanawiające, że jedna z najstarszych postaci w grze przez tyle czasu nie miała nawet jednego przedmiotu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2015 o 18:07, Wielki_Bubba napisał:

Może się cały czas zastanawiali czy go nie reworkować, bo wygląda no cóż, jak mario.

Fakt, jak na władcę Olimpu wygląda dosyć niepoważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tymi serwerami ostatnio... 2 mecze "wygrane" i ... "statytstyki nie zostaną zapisane" :/ Super partia...szkoda, że jak przegrywamy to zalicza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje, jak rośnie i czy rośnie jeszcze pula nagród na International? Bo widzę, że za 15 milionów ma być nowy komiks, a niewiele brakuje. A Valve komiksy robi niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2015 o 11:14, Madoc napisał:

Ktoś się orientuje, jak rośnie i czy rośnie jeszcze pula nagród na International? Bo
widzę, że za 15 milionów ma być nowy komiks, a niewiele brakuje. A Valve komiksy robi
niezłe.

Pula nagród rośnie z każdym kupionym komepndium, dodatkowymi pkt do niego, oraz skrzyniami gdzie może wypaść faceless rex. Myślę, że jak Valve wyda trzecią skrzynie z Immortalami to ludzie trochę tych pkt nakupują żeby dostać kilak skrzynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2015 o 00:26, MisticGohan_MODED napisał:

Nawet 16kk :P
Swoją drogą... pewnie dniami i godzinami myśleli nad tym piorunem dla Zeusa :P


Małpa szukająca wszy na głowie WDka najlepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najsłabszy jest chyba immortal TA, wygląda na trochę przerośnięty(przypomina mi to immortal morphlinga z zeszłego roku, który też mi się nie podobał), poza tym ja nie wiem czemu Valve ma jakiś fetysz z tym złotem. Ten, jak i reszta złotych immortali wygląda okropnie :P.
Laska Nature''s Propheta ma na sobie martwego szczura, ładnie ukazuje to stan r[A]t dota, rofl. Niezły troll by valve xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deadmau5 music pack :o

Nie jest zbyt wielkim fanem tego rodzaju muzyki, ale dayuuuum, niezłe osiągnięcie żeby coś takiego wepchnąć do gry. Całkiem fajnie nawet to brzmi, przyjemne dla ucha i nawet pasuje. Gracze zadowoleni, Volvo ma dolary, a twórca ma rozgłos, same plusy.

http://dota2.gamepedia.com/Deadmau5_dieback_music_pack

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tylko EG pozostało na placu boju, deja vu. Kolejny chiński finał incoming xd. Jak tylko VP pokonało Secret to wiedziałem że rosjanie nie mają szans z chińczykami, ledwie ledwie sobie dali radę z Secret i to przy dużej przewadze, moim zdaniem mieli więcej szczęścia niż rozumu.

Papa Mario dostanie arkanę, mam nadzieję że również rework tak przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować