Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy zwiastun Test Drive Unlimited 2. Z Ferrari w roli głównej

17 postów w tym temacie

Ta gra od początku robiła na mnie wrażenia, ale ten trailer poruszył moje serce i sprawił, że poczułem wielką radość i zaciekawienie... aż ciężko opisać co czułem oglądając go.
Może to dlatego, że bardzo lubię muzykę... Tak czy inaczej trafił do mnie i to w dużo ponad 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo YouTube podmienił muzyczkę, albo komuś coś się pomerdało... Podkład muzyczny KOMPLETNIE nie pasuje do zawartości. Ferrari jest zbyt drapieżnym wozem, by coś takiego do niego pasowało. Taka muzyka bardziej by się sprawdziła w reklamie jakiegoś wozu rodzinnego, a nie w trailerze gry wyścigowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 17:54, Ring5 napisał:

Albo YouTube podmienił muzyczkę, albo komuś coś się pomerdało... Podkład muzyczny KOMPLETNIE
nie pasuje do zawartości. Ferrari jest zbyt drapieżnym wozem, by coś takiego do niego
pasowało. Taka muzyka bardziej by się sprawdziła w reklamie jakiegoś wozu rodzinnego,
a nie w trailerze gry wyścigowej.


To Twoje zdanie, ja uważam kompletnie inaczej, pomijając fakt zgrania muzyki z obrazem ( cięcia itp sprawy ) Muzyka jak najbardziej podkresla prestiż marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładne trailerki, ogólny zachwyt... A kiedy zagrałem w Betę to miałem wrażenie, że gram w nowe The Sims z modelem jazdy gorszym niż w Undercover...

Ta gra cierpi na jeden poważny problem... Skupili się na pierdołach jak kupowanie drinków, a ciekawy model jazdy i sama radość z prowadzenia wozu, zagubiła się gdzieś po drodze... :/ :/ Teraz tylko mi żal tyłek ściska, że ten trailer nie dotyczy nowego NFS''a, który w przeciwieństwie do Test Drive Unlimited 2 zapowiada się naprawdę zacnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woah takiego typu trailera się nie spodziewałem po TDU2. Jest naprawdę "ślicny" ;)

Jedyny moment, w którym coś mi nie pasi to jak pokazywane są samochody podczas jazdy w grze i widać, że jadą wręcz dziwnie i sztucznie. Oby rzeczywiście się tak nie prowadziły w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety fizyka jazdy na prawdę kuleje... Ale przynajmniej wiadomo, że grzebią przy niej za sprawą ankiety, która jest umieszczona na stronie oficjalnej (Ale chyba tylko dla beta testerów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer fajny, ale bardzo sentymentalny - średnio pasuje do tematyki. Taką muzykę to raczej dałbym w jakiejś grze przygodowej, rozgrywającej się we współczesnych realiach. Bohater, jego kalifornijska winnica i nowo zatrudniona specjalistka od win. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że model jazdy będzie realistyczny a nie arcadowy. Przecież jazda jest tutaj najważniejsza... Grafika nie powala, ale za to jest duża różnorodność terenu więc... czekam, czekam. Oby gra była naprawdę niezła i nie spowodowała takiej "niespodzianki" jak MOH ostatnio. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować