Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SteelSeries World of Warcraft: Cataclysm MMO Gaming Mouse

16 postów w tym temacie

Wygląda na taki model agresywny, ale też zabunkrowany w sobie. Ciekawe rozwiązanie bo w sumie nigdy nie miałem myszki innej niż standardowa i nie kosztująca więcej niż 40 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam, miałem starszy model, tak jak u innych po miesiącu starł się ten lakier imitujący metal i było widać obleśny jasny plastik + kiepskie możliwości jak za taką cenę (starsza wersja kosztowała więcej niż 300zł). To była też jedyna myszka jaka miałem w życiu która ... kopała mnie prądem o.O i przez to musiałem wyłączyć to podświetlenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja jedną sztukę po proszę !!!! tylko w wersji dla leworęczych. Nie ma ? Jak zwykle leworęczni nie mogą grać w world of warcraft !!!

żenada hehehe (i tak bym nie kupił tej tandety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 20:52, calwert napisał:

Jak ją zobaczyłem to się ucieszyłem że mam Razera Naga.


Dobre. Ta przynajmniej nie ma dołączonego kalkulatora. Co nie zmienia jednak faktu, ze to wyjątkowo słaby sprzęt kierowany do zapalczywych fanów gry. Skoro powstała nowa wersja - to stara nie mogła się przecież nie sprzedawać.

Co tu dużo gadać, myszka świecąca na 65 mln kolorów z tysiącem klawiszy nikogo lepszym graczem nie uczyni. A tak te produkty są reklamowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować