Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rise of Nations: Rise of Legends - wersja demo już u nas!

47 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2006 o 10:34, PL_Mike napisał:

Grałem przed chwilą w demko i powiem tak - kto nie ma w swoim kompie przynajmniej dwóch kart
GF7800GT w trybie SLI i jakiegoś Athlona od 4.0 GHZ wzwyż z 2GB Pamięci - to niech nawet nie
podchodzi do ściągania.


Bzdura. Na Athlonie 3000+, 768 RAM, Radek 9550 na maksymalnych ustawieniach(mozliwych do ustawienia dla tej karty graficznej) w 1024x768x32 demo działalo porządnie. Nie był to demon prędkości ale też nie denerwowało pokazem klatek.

Dnia 01.04.2006 o 10:34, PL_Mike napisał:

kamere mozna przyblizac tylko bez obrotów chyba - wiec zapomnijcie
o tych wspaniałych, przestrzennych i klimatycznych widoczkach ze screenów promujących "Legendy"
- mamy tu prosty rzut izometryczny jak w starym Rise of Nations - tamten chodził na max.


Następna bzdura. Kamerę można ustawić pod dowolnym kątem. Jest to pełne 3D a nie jakiś rzut izometryczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 17:56, Bambusek napisał:

Ja tez, tyle że to już wyjdzie w 2007


Też się tego obawiam , choć w FAQ pisali zdaje się o 2006 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jester => nie gadaj głupot że na twoim Radku 9550 demo działało porządnie i to w maksymalnych ustawieniach - no chyba, że 10 ~ 20 klatek to jest dla ciebie płynnie. Co do kamery powiedziałem, że chyba nie można ustawić jej pod dowolnym kątem (nie powiedziałem, że nie można) - ale sam przyznaj, że jakość grafiki w RoN:L ma się nijak do tego co mogliśmy zaobserwować na screenach przed ukazaniem się demka. Gra niestety przejdzie bez większego echa, sam spodziewałem się dużo więcej po następcy RoN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może te wymagania - to tylko taki żart Prima Aprilisowy ze strony twórców - bo dokładnie tak to należałoby potraktować. Co do Supreme Commander - ta gra również nie osiągnie sukcesu - jestem tego pewien - także nie róbcie sobie nadziei - pozostaje Mark of Chaos i Medieval Total War - zwłaszcza ten pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaa... na początku dema nie podają zalecanej konfiguracji maszyny a minimalną. A to różnica:)

Ale z jednym muszę się zgodzić. Nawet jeśli nie będziemy brać pod uwagę takiej sobie(mówie o demie) grafiki to sama gra niczym nie powala. A śmiem nawet twierdzić, że nie stara się przykuć gracza do ekranu monitora.

To może być mylne wrażenie. Pogram jeszcze troche i się przekonam o jego słuszności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha... no i masz racje, iż napisałeś na początku tego zdania "chyba". Ale czemu zaraz po tym poszło "zapomnijcie". I tego się czepiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 20:07, PL_Mike napisał:

Co do Supreme Commander - ta gra również nie osiągnie sukcesu
- jestem tego pewien - także nie róbcie sobie nadziei - pozostaje Mark of Chaos i Medieval
Total War - zwłaszcza ten pierwszy.


To forum ma jakąś moc - przyciaga do siebie najróżniejszych proroków, potrafiących ocenić grę po samych screenach... Nie, ktoś tu sobie jeszcze żarty promaaprilisowe robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile mniej, 1%? Też tego nie rozumiem. Skoro ktoś może ściągnąć np. 600mega to co, 607 to już będzie za dużo? Przy tych wielkościach to żadna różnica, więc naprawdę nie wiem po co to pakować. Zwłaszcza że ten *.exe to już plik spakowany (samorozpakowujący się). To tak jakby ktoś chciał spakować mp3 - kompletnie mija się to z celem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie !!! nie przejmujcie się tym, że demo wam się nie chce ściągnąć lub też zainstalować - unikniecie zbędnego rozczarowania - poważnie. Gra z przeciętną grafą - ale z ogromnymi wymaganiami (mój sprzęt: P4 3.0 GHZ, 1 GB RAM, GF6800GT to jednak za mało dla tej gry - rozgrywka jest możliwa, ale na najniższych detalach - co i tak jest dalekie od płynnej gry) - ale co najważniejsze gra pozbawiona jest klimatu - patrząc na niektóre screeny miałem spore nadzieje, ale po odpaleniu demka cały czar znany z tamtych screenów prysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz kazdy chce przekonac sie na wlasnej skorze ;-)

tak jak jest kartka np sklep zamkniety kazdy nacisnei na klamke:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować