Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gran Turismo 5 nie spóźni się bardzo. Mamy też nowe materiały!

10 postów w tym temacie

Ha, miałem nosa co do obsuwy! :D BTW: te stare bolidy Le-Mans są absolutnie oszałamiające, no i wreszcie w składzie, który mógł zmienić historię (jest Ferrari- killer, Jag XK13);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No musze przyznać, że grafika gniecie suty. Ciekawe czy w grze też będzie taka dobra.

PS. Te stare bolidy są do siebie takie podobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że nie spóźni się bardzo. Ale mnie ciekawi inna kwestia. "firma chce, by Gran Turismo 5 działało wyłącznie na najnowszej, nieprzerabialnej wersji oprogramowania konsoli." Jak oni zamierzają rozwiązać tą kwestię? Co z osobami, które nie mają Internetu i nie interesują się grami jakoś bardzo. Włożą płytę do napędu i wyskoczy komunikat "zaktualizuj firmware"? Trochę dziwne zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się ładnie nam to zapowiada... Chociaż wydaje mi się, że to nie tylko jedyny powód opóźnienia<to z tą wymaganą aktualizacją>... Moim zdaniem czekają bardziej na okres świąteczny...

Dnia 15.10.2010 o 19:03, Xjumpaytech napisał:

Miejmy nadzieję, że nie spóźni się bardzo. Ale mnie ciekawi inna kwestia. "firma chce,
by Gran Turismo 5 działało wyłącznie na najnowszej, nieprzerabialnej wersji oprogramowania
konsoli." Jak oni zamierzają rozwiązać tą kwestię? Co z osobami, które nie mają Internetu
i nie interesują się grami jakoś bardzo. Włożą płytę do napędu i wyskoczy komunikat "zaktualizuj
firmware"? Trochę dziwne zabezpieczenie.

Odpowiedź strasznie prosta, umieszczą ową aktualizacje na płycie<miałem tak z God of War 3, które zaktualizowało mi konsole samo przed tym jak zaopatrzyłem się w router by podpiąć Peeske trójkę do neta>. Pewnie, przy włączaniu gry wyskoczy komunikat jak przy aktualizacji gier jako samych<patch> by zaktualizować system poprzez aktualizację zawartą na płytce z grą... Proste i nie wymagające internetu...
PS. PS3 bez podłączenia do neta... Co to ??? 1992 rok?? To tak jak posiadanie łazienki bez świeczek do aroma-terapii, to nadal załatwia sprawę ale... :D <musiałem pojechać Kevinem B.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież na płytach z grą też jest aktualizacja dla osób które nie mają dostępu do internetu, spokojna głowa. Skoro na PSP się może aktualizować oprogramowanie z UMD''ka to myślisz że na ps3 by takiej możliwości nie dali? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra będzie dobra... wróć... świetna, genialna, to i tak każdy (może oprócz fanbojów Xboxa) zapomni o ciągłym przesuwaniu premiery. Także, do roboty. Ostatnie szlify i wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować