Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprawdź czy wygrałeś piłkarski zestaw z FIFA 11! Ogłaszamy wyniki konkursu

16 postów w tym temacie

gram.pl

Przeszło dwa tygodnie temu zaprosiliśmy Was do udziału w konkursie, organizowanym z okazji Tygodnia z grą FIFA 11. Dziś ogłaszamy, kto został szczęśliwym posiadaczem piłkarskiego zestawu.

Przeczytaj cały tekst "Sprawdź czy wygrałeś piłkarski zestaw z FIFA 11! Ogłaszamy wyniki konkursu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 17:48, vegost napisał:

Bravo, chcociaz wole grać na żywo niż na pc czy konsoli :)


A niby do czego im się ta piłka przyda. To witryny sobie ją wstawią na wystawę ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 18:34, Zdenio napisał:

O boże, oni nie wypisują bzdurnych i pełnych błędów postów na forum,


Na gram.pl też nie wchodzą :). Stozmen95: Moich wejść na gram.pl: 21
Ale tak czy inaczej gratuluje. A tak właściwie to trochę śmieszny jest ten system. Ja wygrałem zniżkę na Pekin 2008 udzielając się na forum bardzo mało, czy to jakaś recepta na wygraną ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja się sporo udzielam na forum i jakoś dwa razy wygrałem w lato... Po prostu trzeba mieć szczęście i przestańmy tworzyć teorie spiskowe. A to że wygrali teraz ci który się mało udzielają... Ich szczęście że zostali wybrani z tych którzy brali udział ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 21:34, Muradin_07 napisał:

No ja się sporo udzielam na forum i jakoś dwa razy wygrałem w lato... Po prostu trzeba
mieć szczęście i przestańmy tworzyć teorie spiskowe. A to że wygrali teraz ci który się
mało udzielają... Ich szczęście że zostali wybrani z tych którzy brali udział ^^


Wiem :). Tak sobie tworzę różne spiski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować