• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
unfake999

Problem z Gothickiem 4

Pytanie

Witam! A wiec zainstalowałem grę nie obyło się bez problemów ! Podczas włanczania sie gry przerywa uruchominie i nic się nie dzieje ogólnie od początku nic się nie pojawia !Help!!Moja karta graf 8800gt,2gb ram! gg:18944714

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

34 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 16.10.2010 o 21:54, unfake999 napisał:

Nie tak czytałem tylko na jednej stronie o sterownikach! A do cdp napisałem popołudniu!


To czekaj na odpowiedź, będzie pewnie w poniedziałek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy może ktoś wie jak sobie poradzić z trawą która na każdym kroku pojawia się nad głową bohatera a czasem także przed nim tak że zasłania perspektywę widoku.Jest to tak uciążliwe że gra praktycznie staje się nie do wytrzymania.Czy jest już jakiś patch albo jakieś inne wyjście z tego błędu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.10.2010 o 00:15, Gumisiek2 napisał:

Z wypowiedzi forumowiczów wynika, że pomóc może oddalenie kamery.

Nie za bardzo poza tym to strasznie wkur... jak ta trawa jak mgła zasłania widok przed bohaterem i nad nim.Grałem we wszystkie części gothica wraz z Risenem ale czegoś takiego jeszcze nie miałem z tym praktycznie nie da się grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 17.10.2010 o 00:21, franc2 napisał:

jeszcze nie miałem z tym praktycznie nie da się grać



widzisz ;)... ja napierw obejżałem materiał na tvgry.pl, i tam dowiedziałem sie jak ta gra

Spoiler

JEST SPIE*******


, a co do twojego problemu to , możę kup nową kartę graficzna ? 2 góra 3 stówki i masz dobrego radeona , albo nvidie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Aplikacja lub biblioteka //paul.dll nie jest poprawnym obrazem systemu windows nt dll paul to pojawia sie po zpatchowaniu gry! Można na to coś poradzić! Czytałem iż nie którzy gracze graja na mojej karcie graf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.10.2010 o 11:02, unfake999 napisał:

Aplikacja lub biblioteka //paul.dll nie jest poprawnym obrazem systemu windows nt dll
paul to pojawia sie po zpatchowaniu gry! Można na to coś poradzić! Czytałem iż
nie którzy gracze graja na mojej karcie graf!


Nikt Ci nie pomoże bo nie wie jak, poczekaj co odpisze Tobie CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.10.2010 o 16:52, unfake999 napisał:

Mam pyt a wiec czy może to być od nie zainstalowanego pysxh!


Odinstaluj grę, wywal pozostałości z rejestru, zainstaluj grę na dysku z systemem Windows, następnie zainstaluj oficjalną poprawkę linka podawałem w tym temacie, następnie zainstaluj najnowszego directx, zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficzne, następnie spróbuj uruchomić grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.10.2010 o 08:27, TigerBoss napisał:


> jeszcze nie miałem z tym praktycznie nie da się grać
>


widzisz ;)... ja napierw obejżałem materiał na tvgry.pl, i tam dowiedziałem sie jak ta
gra

Spoiler

JEST SPIE*******


, a co do twojego problemu to , możę kup nową kartę graficzna ? 2 góra 3 stówki i masz
dobrego radeona , albo nvidie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.10.2010 o 08:27, TigerBoss napisał:


> jeszcze nie miałem z tym praktycznie nie da się grać
>


widzisz ;)... ja napierw obejżałem materiał na tvgry.pl, i tam dowiedziałem sie jak ta
gra

Spoiler

JEST SPIE*******


, a co do twojego problemu to , możę kup nową kartę graficzna ? 2 góra 3 stówki i masz
dobrego radeona , albo nvidie

Masz rację ta gra jest po prostu technicznie spierd...Może za parę miesięcy wyjdzie patch naprawiający te bagi. Jeśli chodzi o kartę graficzną to mam radeona 4850 i 4gb ramu i chyba nie powiesz mi że to za mało.Taki Risen np.chodził mi całkiem płynnie na 100% detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A może ktoś oprócz mnie ma problemy w grze z "trawą" która pojawia się nad bohaterem a nawet przed nim na wysokości widzenia tak że zasłania czasem widok .Nawet w pomieszczeniach czasem jest trawa i to nie na ziemi a na przykład na wysokości 1 lub 2 metrów.Sprzęt nie mam taki zły bo proc.athlon 3.0 GHZ, pamięć ram to 4 gb a karta graf. radeon 4850, zresztą taki Risen chodził mi płynnie na 100% detalach tak jak zresztą większość gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Już o tym pisałem nie jeden raz w temacie który zaserwował ci Gumisiek2.
19 września wyszła nowa paczka sterowników, która rozwiązuje ten problem.
Czy to aż tak wielki problem wpaść na to, że gdy grafika nawala w nowych grach to znaczy, że jest nieaktualna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować