Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Internetowe bzdury growe na weekend #28

21 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2010 o 18:56, KannX napisał:

Wyluzujcie, kotu nic się nie dzieje. Jakby mu się działo to by zaczął się wyrywać.


No tak, w sumie o maltretowaniu można mówić dopiero wtedy, gdy ktoś wyrzuci kota z 10 piętra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 18:12, LESZ3u napisał:

Nie wiem dlaczego wszystkim podoba się ten kot, skoro jest to najzwyczajniejsze w świecie
maltretowanie?

Mam wątpliwości, czy ten kot na pewno jest prawdziwy. Spójrzcie tylko na jego mordkę. Jeśli nie, to rzeczywiście słabo. Szczególnie, że jakoś w ogóle mnie to nie śmieszy.
Wg mnie najlepszy Bioshock i MGS.

@up: Zgadzam się (z ironią).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omfg ludzie czytam co wypisujecie i mnie krew zalewa....

po 1sze to był zdecydowanie łatwy poziom trudności, nie wiem wogole po co ten filmik został tu umieszczony.
Ja gralem na średnim i ciągle we mnie walili, było dużo trudniej.
@Blasting_Power skad wiesz ze tojest najtrudniejszy poziom ?!

po 2gie kto to tam, a Mysurek co to za komentarz ?! Jak w jakiejś grze sie pojawi noktowizor to już kopia CoD 4 ? wtf ?! Pozatym w MoH noktowizor jest 10x lepszy i bardziej realistyczny niż w cod4

po 3cie o co wam chodzi z tym maltretowaniem kota?? mieliście kiedyś kota? jak nie to się nie wypowiadajcie bo się nie znacie i nie wiecie kiedy jest malretowany. Owszem temu kotu się to nie podobało ale to nie to samo co na filmiku jak gość rzucał kotem o ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce was martwić, ale spójrzcie temu kotu w oczy, i raczej nie są one prawdziwe ;/
No chyba że epic fail dla mnie, to przepraszam.
Dalej. Adams, fanboy''u nie panikuj. Z tym noktowizorem to kopia cod4, i też się muszę z tym zgodzić. Dlaczego ? Bo tu chodzi o część etapu. Wyrżnięta wręcz z CoD4. Gasisz światło, wkraczasz z noktowizorem i zdejmujesz paru nieogarniętych gości. Klooon. Co do poziomu trudności to się nie wypowiem gdyż w singla nie grałem. jednak nie ukrywajmy że to shooter sieciowy i za multi wystawiłbym mu max. 3/10 ( grałem w ostatnią betę po której raczej nic nie zmienią, ale zgodnie z zasadą domniemania niewinności możecie to sobie odczytać jako 5/10 ). To się grywalność cs''a w którym można robić bezsensowne head''y które nie mają nic wspólnego z akcjami zbrojnymi lepiej trzyma. Na koniec szczerze mogę polecić CoD4 graczom 4FUN a CoD4 promod tym bardziej ambitnym. No i cholera, jest tańszy o będzie 70zł ya ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować