Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard walczy z cheaterami... w sądzie!

28 postów w tym temacie

A tam do sądu, rozstrzelać ich od razu, albo prosto do gazu! Kompletny debilizm...
Jak świat światem, tak w grach on-line były cheaty i hacki wszelkiej maści, tego się nie oszuka. Rozumiem, zapobiegać poprzez banowanie poparte solidny dowodem ( nie będę tu wspominał o ponad 5000 niesłusznych banów rozdanych lekką ręką przez steam''owski VAC... ), ale podawać sprawę do sądu? Każdy wie, że Blizzard to gigant w swojej branży. Kasy mają jak lodu, milionowe dochody każdego miesiąca i jeszcze mają czas i ochotę pozywać kilku cwaniaczków do sądu za durne cheat''owanie. Pokaz siły, inaczej nie da się tego nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 23:41, Choinix napisał:

> Nawet jak Bliz wygra to co z tego...? co myślicie że jak dostaną kare więzienia
to co
> Kanada lub Peru wyda swoich obywateli? hahahahahahahahahaha jak dostaną grzywnę
to co?
> bliz myśli że oni ją zapłacą....matko naiwność nie zna granic....zresztą oni nawet
na
> rozprawę sie nie stawią bo coś mi sie zdaje nie będzie ich na to stać.

Na przyszłość śmiej się krócej, bo Ci oddechu zabraknie.
Z całą pewnością jesteś doświadczonym prawnikiem, który już dawno ukończył wszystkie
możliwe studia, szkolenia i kursy osiągając tym samym status wszechwiedzącej Omegi.

Skąd znasz szczegóły sprawy, tego gdzie Blizzard postanowi ich pozwać oraz w ogóle na
jakich zasadach? Wydaje Ci się, że taka firma zatrudniła niewychodzącego z domu informatyka
do zajmowania się takimi sprawami? Od tego jest cały sztab ludzi, którzy dostaną kupę
kasy, żeby Ci konkretni goście (cheaterzy) poczuli przynajmniej muśnięcie (to tak na
dobry początek).


Nie nie jestem ale myślę logicznie....Blizz ZROBI to tylko po to by dać PRZYKŁAD bo nic od nich nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

popieram blizzard do pewnego stopnia ale to już jest debilizm. pozywać, ża to, że zrobili ułatwienie do gry. zrobili ale nikt nie kazał graczom tego ściągać, kupować i używać. więc to raczej ci gracze powinni zostać pozwani a nie twórcy ułatwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, bardzo dobrze. Nie cierpię cheaterów w grach, wkurza mnie to, że są aż takimi lamusami, że muszą używać cheatów i jeszcze cieszą się, że są dobrzy. A jeśli takie cwaniaki czerpią jeszcze kasę z tego powodu to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z ostatnią polityką Blizzarda, to pewnie niedlugo wydadzą oświadczenie, że skoro cheaty istnieją i tak, to zamiast z nimi walczyć to będzie można kupić oryginalne cheaty od Blizzarda w bezpieczny sposób (z troski o gracza oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować