Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera Batman: Arkham City już w marcu?

10 postów w tym temacie

Ja tam bym nie mial nic przeciwko, gdyby ta gra sie pojawila w marcu, a nie na jesieni. Batman: Arkham City na pewno kupie, bo pierwsza czesc byla swietna i wiele wskazuje na to, ze podobnie bedzie z "dwojka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To by był ewenement dopiero - wszyscy przesuwają premiery, ale do przodu, Arkham City zostanie wydane pół roku przed zapowiadaną wcześniej premierą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na prawdę skończyli to chętnie pogram, bo jedyneczka była zarąbista. Ale jeśli to ma być "pudełkowa" beta to niech ją jeszcze dokończą na spokojnie i potem wydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 13:51, Sanders-sama napisał:

Skoro prace nad grą są już skończone to na co chcą czekać?
Niech dawają i w marcu :-) Jeżeli to prawda to ja się cieszę i kasę mam już odłożoną...



To że grę da się przejść nie oznacza jeszcze że jest skończona. może chociażby brakować części (bądź nawet całości) tekstur, dźwięku, jakichś misji dodatkowych i może być pełno błędów bądź czasowych rozwiązań. Aczkolwiek grę da się przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba mam już dosyć tego marca ;)
Dragon Age II,Crysis 2,dodatek do Assassins Creed 2,ponoć Wiedźmin 2,prawdopodobnie Fable III a tu jeszcze Batman Arkham City ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Badzmy szczerzy. Nie napalałbym się na grę w marcu. Chodź te daty były znane już we wrześniu http://www.arkhaminfo.com/premiera-arkham-city-jednak-wczesniej/ . Myslę, ze to zagrywka tych sklepów aby nabyć jak najwięcej klientów przed premierą gry na zasadzie zamawianych prez nich PREORDERÓW. Gdyby miało wyjść w marcu oficjalna strona podałaby marzec a nie jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować