Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Colin McRae DiRT 3

29 postów w tym temacie

Chciałem się czegoś dowiedzieć na temat DiRT 3, ale odziwo nie było takiego tematu :O Więc to mi wypada załorzyć i poszukać najciekawszych informacji.

Jak dla mnie to DiRT 2 jest jak narazie najlepszą samochodówką zrcznościową w jaką grałem. Nie dość że grywalność jest mistrzowska to jeszcze ten klimat.. coś dla fanów Kena Blocka i jego filmików. Dla tych co nie wiedzą o co kaman --> http://www.youtube.com/watch?v=GKrvejacWOY

Oczekuje z niecierpliwością na kontynuacje czyli DiRT 3.
Ciekaw byłem zmian jakie będą w stosunku do poprzednika. W DiRT 2 mieliśmy aż 41 tras a w DiRT 3 będzie ich ponad 100 !!!!! Ma to być największa gra wyścigowa w historii Codemasters.

Jak dla mnie najlepszą rzeczą będzie nowy tryb: Gymkhana :D Liczyć się w nim będzie precyzja i widowiskowość n torze ze sztucznymi przeszkodami :) Ken Block współpracuje przy tworzeniu gry. Ja z niecierpliwością nie moge się już doczekać tej gry. Wiadomo tylko że będzie gdzieś w 2011 roku.

20101017190323

20101017190506

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh, Gymkhana... Wreszcie będzie można sobie swobodnie poszaleć ;) Mam tylko nadzieję, że tym razem gra nie zostanie całkowicie spolszczona (dubbing) jak to miało miejsce w DIRT 2. Chcę posłuchać prawdziwego Kena Blocka a nie jakiegoś chłoptasia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu w sklepie Gram.pl nie ma preordera wersji PC? Na merlinie i empiku już są.......... Czyżby przewidywana obsuwa premiery na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 21:25, Manix69 napisał:

Ta gra będzie po Polsku czy w oryginalnej wersji językowej - Angielskiej?

Właśnie zainstalowałem i gra niestety jest po angielsku.A do tego GfWL został zmieniony na wersję angielska no ale to nie problem przeinstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem,czekałem i się doczekałem ale niestety bardzo ładnej platformówki w stylu Mario Bros z modelem prowadzenia jak w pierwszym NFS.Zero symulacji i prawie żadne możliwości ustawienia samochodu.Moim zdaniem to największa porażka Codemaster.Oczywiście zwracam honor tym,którzy na tego typu grę czekali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 10:51, Kwas17 napisał:

A ja mam pytanie jak to jest w nowym DiRT z tym split screen''em. Tylko na konsole czy na pc też?

Na PC też, ale z tego co się orientuje, to wymaga dwóch padów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 14:02, Kwas17 napisał:

W sensie obojętnie jakich dwóch kontrolerów (klawiatura, pad) czy muszą być dwa pady?

Może być klawiatura + pad, tylko że pad musi być od X-Boxa 360 (ewentualnie możesz użyć jakiegoś programu do symulacji pada od X360), na zwykłym padzie gra nie reagowała na wciskanie startu u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 17:50, Dragon-90 napisał:

Cześć mam pytanko gdzie można w dircie zmienić poziom trudności? proszę o dokładną odpowiedż

Podczas gry przed startem wyścigu w menu jest opcja difficulty and assist i tam se ustawiasz poziom trudności są trz dostępne ale w gruncie rzeczy wcale nie jest trudno.

BTW.Czy ktoś poza mną ma jeszcze wrażenie że w Dirt 3 tekstrury są przyklejane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to nie Colin McRay: Dirt 3 tylko Dirt 3 - Colin McRay niestety nie jest już twarzą serii, a jest nim Ken Block. Co do Dirt''a 3 to jest to bardzo udana produkcja, widać, że "mistrzowie kodu" się postarali. Ale zabrano jej coś co wielu - w tym ja - uważa za najważniejsze, klimat. Niestety, wszystko co piękne kiedyś się skończy, a musiało się zakończyć na poprzedniej odsłonie serii. Lecz mimo braku świetnego klimatu gra jest wciąż bardzo grywalna - pewnie dzięki wprowadzeniu wielu nowości, takich jak wyścigi po śniegu i w nocy, nowe zawody Gymkhana, dzięki którym zasłynął Ken Block (a nie jak wielu sądziło, w rajdach WRC) a co za tym idzie stał się nową twarzą Dirt''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem z Dirtem. Nie mam głosu pilota i głosu w menu (tego co opowiada tam o "funkcjach" gry). Czym może być to spowodowane ? Dźwięk jest na maksa także nie wiem w czym leży problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się zawiodłem nowym Dirtem.

Myślałem, że skoro Codesi zapowiedzieli więcej rajdów i powrót do korzeni serii, to tak będzie. Ale jednak się myliłem. Typowych rajdów jest jak na lekarstwo, a jak już się jakieś pojawiają, to jeden odcinek trwa średnio około półtorej minuty. Nie liczę sprintów czy rally-crosów, bo to z rajdami ma niewiele wspólnego. Nawet pilot nie mówi "4 tnij" albo "6 nawrót" tylko mówi "easy right". "medium left" :neutral: W dodatku ten ziomalski klimat Kena Blocka - gra powinna się nazywać Dirt3 : Ken Block.

Myślałem, że pod względem wyścigów będzie lepiej. Jest odrobinę lepiej w porównaniu do Dirta 2, w którym miałem wrażenie, że jeżdżę cały czas po 4-5 trasach o różnych konfiguracjach. Tutaj jest podobnie, tylko jeszcze dołożyli kilka pór dnia/warunków atmosferycznych, co ma "niby" bardziej urozmaicać rozgrywkę, a przyznam średnio to wychodzi.

Do tego liczba samochodów. Niby do wyboru jest sporo, ale często jest tak, że do wyboru jest 10 samochodów - ale to są 3 samochody w różnych malowaniach. Te ostatnie zdobywa się wraz z każdym kolejnym lvlem kierowcy. Do tego gdy skończyłem pierwszy sezon ( czyli po godzinie gry, a sezonów są 4 nie licząc 1 sezonu gymkhany) po godzinie gry. Kiedy z ciekawości zajrzałem do garażu, okazało się, że zostały mi 3 samochody do odblokowania :E . Ale za to spodobało mi się, że w grze jest trochę klasyków z lat 80, 70 a nawet 60.

No i ta osławiona gymkhana - uważam to za taki tam dodatek, w sumie zbędny w grze, która niby jest rajdówką. I to jeszcze słodzenie po prawie każdym wyścigu - "ach znowu wygrałeś, ale jesteś cudowny" - może ktoś lubi się dowartościowywać, ale mnie to razi. W dodatku nie da się przerwać paplaniny lektorów, czy objaśnień każdego trybu gry, co również irytuje. Za to bardzo spodobała mi się muzyka - twórcy dali trochę klasyków i trochę nowości i fajnie się tego słucha.

Całość oceniłbym w porywach na 6+, ponieważ seria stacza się coraz bardziej, od czasów Dirta 2. Dirta 1 dla przykładu ukończyłem 2 razy na 100%, a te dwie kolejne części zupełnie mnie do siebie nie przekonują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 14:50, Kapas napisał:

Strasznie się zawiodłem nowym Dirtem.

Nawet pilot nie mówi "4 tnij"
albo "6 nawrót" tylko mówi "easy right". "medium left" :neutral:


to jest do ustawienia w bebechach gry.A co do gry to największy jej problem to crashe na ekranach ładowania, bo nic tak nie rozwala jak crash przed 5 wyścigiem w world tour.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować