Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Intro z World of Warcraft: Cataclysm

30 postów w tym temacie

Dobry, nic więcej (Deathwing dla mnie to najpiękniejszy smoczek jakiego dotąd widziałem), a reszta ? no fajnie, szkoda, że Niszczyciel Światów zostanie powalony przez 10 dzielnych herosów Azeroth, którzy wytrzymają jego podmuchy, które niszczą całe krainy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że większość ludzi wie o tym co się będzie działo niewiele, Deathwing powraca, jest smokiem, więc stanie z tyle to samobójstwo z racji tego, że jego ogon jest dość masywny, a do tego on nie rozwala świata osobiście, tylko nadniszczył filar świata, który znajduje się pod Maelstromem, znajdującym się pośrodku Azerothu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intro jest moim zdaniem słabsze od tego z WotLK, gdzie było chociaż pewne wprowadzenie do fabuły i pokazane dość ważne wydarzenie (wskrzeszenie Sindragosy). Wypada wprawdzie lepiej od tego z podstawki i TBC, gdzie mieliśmy zestaw losowych scen anonimowych postaci reprezentujących różne klasy, ale niestety zabrakło tego "czegoś" co miało intro WotLK. W ogóle szkoda, że WoW nie ma takich przerywników z fabułą jakie były w W3. Tutaj usłyszeliśmy jedynie pogróżki Deathwinga , zobaczyliśmy zniszczenie kilku miejsc i... tyle. No i oczywiście nietrudno się domyślić, że kolejny smoczy aspekt tak czy inaczej pójdzie do piachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 17:09, Arcling napisał:

Intro jest moim zdaniem słabsze od tego z WotLK, gdzie było chociaż pewne wprowadzenie
do fabuły i pokazane dość ważne wydarzenie (wskrzeszenie Sindragosy). Wypada wprawdzie
lepiej od tego z podstawki i TBC, gdzie mieliśmy zestaw losowych scen anonimowych postaci
reprezentujących różne klasy, ale niestety zabrakło tego "czegoś" co miało intro WotLK.
W ogóle szkoda, że WoW nie ma takich przerywników z fabułą jakie były w W3. Tutaj usłyszeliśmy
jedynie pogróżki Deathwinga , zobaczyliśmy zniszczenie kilku miejsc i... tyle. No i oczywiście
nietrudno się domyślić, że kolejny smoczy aspekt tak czy inaczej pójdzie do piachu...


Co do tego, że jednak intro to okazuje się słabsze od tego z WotLK się w pełni zgodzę. Myślę że istotą świetności tamtego intra było mocne nawiązanie fabularne do W3. A ten filmik tak jak powiedziałeś - ukazuje zniszczenia, Deathwinga i... ja osobiście liczyłem na prezentację nowych ras. Może zabrakło tego, ze względu na to jak Blizz pomiesza w klasach wraz z dodatkiem. Ale ten aspekt według mnie akurat co jak co ale powinien się ukazać, bo przecież dodatek na samych zmianach w świecie WoW''a odnośnie lokacji opierał się nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostanie położony przez 10 graczy tylko w grze, Illidana wszak załatwił jego sprzymierzeniec (taki tam brzydal nie wiem jak się nazywał), Arthasa załatwił oficjalnie Tirion, z Deathwingiem będzie podobnie gracze są przy zabiciu bossa z powodu mechaniki rozgrywki, tak samo rasa Undead posiada klase priest ale od strony fabularnej ma racje bytu tylko w formie shadow priesta, oczywiście w grze tak tego przedstawić nie można było więc mamy co mamy, w grze jest znacznie więcej takich fiołków, więc nie przejmował bym się tym za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 13:57, Rizzan napisał:

WoW > TBC > WoTLK > Cata

Brakuje epickości występującej w intrze Vanilli i TBC.


Jak dla mnie intro podstawki było najsłabsze ze wszystkich, tylko prezentacja klas. Tu choć próbują jakiś ciąg przyczynowo-skutkowy pokazać.

Intro Cataclysmu jak zwykle u Blizzarda super pod względem technicznym, ale daleko w tyle za WotLK w kwestiach klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 14:18, gothicsheep napisał:

> Hehe spoko 90% ppl tego forum nie ma pojęcia co to za smok :D
Nie gram w WoWa i mam z tym uniwersum praktycznie zerowa stycznosc, ale smok to Deathwing
o ile sie nie myle.

Majac porownianie z tym, co widzialem do tej pory jesli chodzi o Guild Wars 2, tamtejszy
The Shatterer wypada IMO o niebo lepiej, a nalezy nadmienic, ze nie jest to glowny boss,
a jedynie jeden z nizej postawionych smokow.

Samo intro wykonane dosyc strarannie, ale mimo to nie zrobilo ono na mnie wielkiego wrazenia.


Czy wygląda lepiej to bym nie powiedział :D ale za to fajnie się z nim zaczyna event.

Tak naprawdę Deathwing the Destroyer wygląda bardzo ciekawie nie mówiąc już o jego formie ludzkiej bo The Shatterer wygląda jak połączenie Sindi + właśnie Deathwing ale trochę nie udolnie bo wygląda jak kupa kamieni pod prądem :D lecz jak napisałem jego wejście + rozmiary robią wrażenie gdzie np. w icc na Sindi tego brakowało bo tam o tak sobie zleciała i atakowała trochę slaby miała rozmiar dla tego mam nadzieje że Deathwing pokaże jakiś fajny event przed rozpoczęciem walki z nim :D.

Co do intra to nie jest wykonanie staranie tylko perfekcyjnie :P tylko brak polotu ale to nie wina blizzarda tylko wotlk gdzie intro miało magie i wyglądało jak by intro z Wc4 :P a tutaj trzeba trochę poczuć to co będzie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intro bardzo ładnie wykonane, jednak spodziewałem się czegoś lepszego. Zdecydowanie zabrakło większej epickości, Blizzard chyba zdecydował pójść po najmniejszej linii oporu, co niestety widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO filmik za jeden z gorszych (i nic nie mówiący), mogą uznać tylko osoby, które mają dość nikłe pojęcie o lore. A tu niby nie ma znaczącego wydarzenia pokazanego? Porównywanie wskrzeszenia Sindragosy do powrotu Deathwinga wydaje się nieco nieadekwatne.
A brak szczegółów łatwo wyjaśnić - z Deathwingiem spotkamy się pewnie najwcześniej za półtora roku, a wszystko wskazuje na to, że w przeciwieństwie do WotLK, fabuła większości raidów będzie prowadzić do tej walki i to one będą rozwijały tą historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować