Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

30 milionów kont na Steamie

42 postów w tym temacie

Valve to cwaniaki - zarabiają krocie na platformie Steam i dbają o PR darmowym wsparciem TF2 czy L4D. Trzeba im przyznać, że ciekawie zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zaczęło się od tego że jak się chciało zainstalować HL2 to trzeba było to ustrojstwo zainstalować...

A teraz sam nie wierzę że z tego korzystam aż furczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 18:07, Galder_Grasfiord napisał:

Steam to adaware.

Wydaje mi się, że chodziło ci tu o słowo adware. Niestety wydaje mi się, że tak naprawdę nie wiesz, co ono oznacza. Steam nie zarabia na reklamach, bo na Steamie nie ma reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 18:07, Galder_Grasfiord napisał:

"30 milionów kont na Steamie" z czego połowa nieaktywna, a jeszcze większa ilość jest
wymuszona, bo bez "cudownego" Steamu nie da się zagrać w sporą ilość gier, nawet singla.
Steam to adaware.

Nawet gdyby był adware (a nie jest) to i tak jest lepszy od takiego choćby systemu EA czy UBI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się strasznie podoba Steam. Przy nich przekonuję się do dystrybucji cyfrowej. Mam już u nich koło 16 gier i mam nadzieje, że to nie koniec.:)

PS. Dodawajcie mnie na Steamie! - loczyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już się nie mogę doczekać kolejnej wyprzedaży na Steamie. Miejmy nadzieję, że w okolicach świąt coś się pojawi, zawsze kupuję kilka tytułów na rok poprzez Steam. Podczas "Perils of Summer" kupiłem bodajże 8 gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam od premiery. mam około 70 gier. jedyne czego mi brakuje to wsparcia tytułów jak na GOGu. Powinni zadbać o działanie na nowszych OSach no i jak jest PL wersja to dlaczego nie ma jej na Steamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie ile kont to konta do MW2 ?

Pewnie jakiś milion :P

A Steam to całkiem przyjemna rzecz. Nie licząc przypisywania gier do konta (chcesz ją sprzedać albo nietrafiony zakup? Sorry Winnetou, zwrotów nie ma) oraz obligatoryjnych aktualizacji (tyczy się przypadków z kilku gigabajtowymi aktualizacjami, singlowych albo nie daj licho - ściąganiem gry od nowa. Z lichym łączem to ból w tyłku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 18:40, SpecShadow napisał:

A Steam to całkiem przyjemna rzecz. Nie licząc przypisywania gier do konta (chcesz ją
sprzedać albo nietrafiony zakup? Sorry Winnetou, zwrotów nie ma) oraz obligatoryjnych
aktualizacji (tyczy się przypadków z kilku gigabajtowymi aktualizacjami, singlowych albo
nie daj licho - ściąganiem gry od nowa. Z lichym łączem to ból w tyłku).


Akurat gier nie musisz aktualizować - możesz to wyłączyć w opcjach gry (włączanych poprzez Steama ofc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego można zrobić backup gry na płytę, wystarczy wiedzieć co skopiować :)
Później tylko wrzucamy do tego folderu co było i voila! Steam sprawdza sumy kontrolne, fragmentuje sobie to i gra działa bez ściągania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię Steama, głównie ze względu na ciekawe promocje. Kupowałem tam już wcześniej i pewnie kupię jeszcze nie raz, ceny są czasami bardzo korzystne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 18:57, mikim napisał:

Bardzo lubię Steama, głównie ze względu na ciekawe promocje. Kupowałem tam już wcześniej
i pewnie kupię jeszcze nie raz, ceny są czasami bardzo korzystne.


No właśnie na jednej z takich promocji kupiłem sobie Dirta za 3 ojro... I teraz nie mam gdzie go zaciągnąć bo jak u siebie na łączu zacznę to je zaryję na śmierć XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować