Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze DLC do Fallout: New Vegas będzie dostępne wyłącznie na Xboksa 360

25 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2010 o 21:00, dark_darek napisał:

brak polonizacji na konsole skreślił tę grę z listy zakupów. Szkoda że mamy takiego wydawcę
jak Cenega....

A jakby była polonizowana to narzekałbyś na to, że nie ma patcha i trofeów/DLC. Z dwojga złego wolę, by wydali grę w oryginalnej wersji, na której wszystko działa niż to, co nam zaserwowano w przypadku F3.

Anyways, czekam na GOTY lub inne Ultimate/Complete Edition. JEstem fanem Fallouta, ale wolę jednak mieć kompletne wydanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 21:05, Henrar napisał:

> brak polonizacji na konsole skreślił tę grę z listy zakupów. Szkoda że mamy takiego
wydawcę
> jak Cenega....
A jakby była polonizowana to narzekałbyś na to, że nie ma patcha i trofeów/DLC. Z dwojga
złego wolę, by wydali grę w oryginalnej wersji, na której wszystko działa niż to, co
nam zaserwowano w przypadku F3.

Anyways, czekam na GOTY lub inne Ultimate/Complete Edition. JEstem fanem Fallouta, ale
wolę jednak mieć kompletne wydanie.


Nie do końca, bo nie wiele osób nie zna angielskiego albo zna, ale nie na takim poziomie żeby zrozumieć sedno fabuły. Uważam że wybór napisów w niczym by nie przeszkadzało w wprowadzeniu DLC. Ponieważ DLC nie muszą już być polszczone, ale dobrze wy było żeby podstawa była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dubbingu do szczęścia nie potrzebuje ale napisy by się przydały. zresztą fallout 3 i new vegas nie jest falloutem tylko hack&slash w świecie fallouta więc dużo nie stracę jak jej nie kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem cwaniactwo cwaniactwem, ale to jest bezczelność, żeby jeszcze przed premierą twórcy mówili o tym, że mają w zanadrzu DLC, które powinny znajdować się już od początku na krążku. Hihi ten świat schodzi na psy, a ja się śmieję.

I mimo to, ze gra zacnie się zapowiada to nikt nie dostanie mojej floty. Przez DLC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Winno być : "Nie ma wątpliwości..." Ja się zastanawiam jak wy funkcjonujecie jak w co drugim newsie jest błąd, a dość często zdarza się, że są błędy nawet w tytule. Ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za pieprzone chamstwo i zdzierstwo. Gra jeszcze nie wyszła, a już pieprzą o DLC ( jak słysze to ''deelce'' to rzygać mi się chce ) Niech do do chu*ja Pana teraz wstawią! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 22:02, SKIL napisał:

Co za pieprzone chamstwo i zdzierstwo. Gra jeszcze nie wyszła, a już pieprzą o DLC (
jak słysze to ''deelce'' to rzygać mi się chce ) Niech do do chu*ja Pana teraz wstawią!
:/


To straszne! Próbują ZAROBIĆ na SWOJEJ grze? Jak śmią! Świnie kapitalistyczne.

Nawet nie zostało powiedziane czy DLC będzie płatne, oczywiście już zaczynają się jęki i narzekanie. Gdyby nie było DLC również byłby ktoś niezadowolony. A samo DLC jako pomysł nie jest złe... owszem, twórcy często wypuszczają za grubą kasę cieniutkie gnioty wystarczające na kilka godzin gry, ale przecież NIKT NIE ZMUSZA do ich kupowania... Ano tak,"przecież wszystkie DLC zostały wycięte z finalnej gry" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Anyways, czekam na GOTY lub inne Ultimate/Complete Edition. JEstem fanem Fallouta, ale

Dnia 18.10.2010 o 21:05, Henrar napisał:

wolę jednak mieć kompletne wydanie.


To tak jak ja :) Drugi raz nie dam się w wała zrobić - spokojnie poczekam ten rok na GOTY zobacze co i jak i wtedy decyzja czy brać na PC czy X360.

Anyway - rozumiem walkę na exclusivy, ale walka na ekskluzywne DLC wkurza mnie niepomiernie, a ta staje się coraz bardziej nagminna: Joker w Batman: AA tylko na Ps3 (posiadacze X360 i PC olani sikiem prostym),pierwsze DLC do Mafii 2 - za darmo... alr tylko na PS3 (posiadacze X360 i PC - figa z makiem), Kopernik i dodatkowe misje w AC:Brotherhood - tylko na PS3 (posiadacze X360 dostana wersje okrojoną, co z pecetowcami - jeszcze nie wiadomo), DLC do F: New Vegas tylko na X360 (PS3 i PC olane), prequel do DR2 - ekskluzywnie tylko na X360 (peestrojkowicze i blacharze musza obejść się smakiem), Onslaught Mode do Bad Company 2 - PS3 i X360, PC - olane, Minerva''s Den do Bioshock 2 - X360 i PS3, PC - olane, Ultimate Team - całkiem fajny (i bezpłatny) dodatek do Fify 11 tylko na PS3 i X360, PC w czarnej dupie... I tak mogłbym jeszcze długo i długo... Powiem krótko - ja pierdolę ! Toż to te gry są multiplatformowe ! Czy aby na pewno więc deweloperom opłaca się traktować wybiórczo pewnych graczy jako tych gorszego sortu ? Toż to jakiś idiotyzm, a pieniadze przecież nie śmierdzą...

Druga sprawa to DLC (zwykle jakieś pierdoły) dołączane do wydań przedpremierowych ,względnie do egzemplarzy kupionych w konkretnym sklepie - nawet ostatnia "Civka" doczekała się DLC dla tych, ktorzy kupią ją w pewnej sieci handlowej... To już jest normalnie "facepalm" i totalny brak komentarza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie takie Sony lub Microsoft płaci deweloperom (a raczej wydawcom) tyle i tyle milionów zielonych za "ekskluzywnego" DLC do gry. Bo jak pokazały dodatki do F3 potrafią być słabe i nie zarobią tyle zielonych na wszystkich platformach ile za "eksluziw" na danej platformie.

Ale wzorem A$ można zgarnąć kasę za czasowy ''ekskluziw'' i sprzedać DLC po danym czasie na innej platformie i suma summarum zarobić na wszystkich 3 (patrz mapki do MW2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 22:38, Lordpilot napisał:

Powiem krótko - ja pierdolę ! Toż to
te gry są multiplatformowe ! Czy aby na pewno więc deweloperom opłaca się traktować
wybiórczo pewnych graczy jako tych gorszego sortu ? Toż to jakiś idiotyzm, a pieniadze
przecież nie śmierdzą...

z drugiej, wolisz powrót do starych dobrych czasów, kiedy każda konsola miała milion pińćset sto dziwińćset ''ekskluziwów'' plus jeszcze te pecetowe na dokładkę? Fakt, gry przez to są płytkie jak kałuża, bo muszą trafiać w gusta trójkowców, xbotów, blacharzy, a do tego pewnie jeszcze gospodyń domowych i masy innych ludzi którzy rzucą padem/myszką po pierwszym deadzie, ale przynajmniej wszędzie we wszystko zagrasz.
Umówmy się, większość DLC to ścierwo bez którego świat się obejdzie, gier z wyciętym contentem z kolei nie kupuję, bo nie będę płacił x razy za to samo. Jest jak jest i będzie jeszcze gorzej, ale przynajmniej nie wnerwiam się że w to nie zagram bo jest na innej platformie niż mam - bez bzdurnego mappacku, czy slasherowatego etapu bez pomysłu [ale ikskluziwa!] się obejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie cwele z M$ nie potrafia przyciagnac w inny sposob do swojej konsoli niz placac za ekskluzywnosc. Co za zalosne posuniecie... A ja i tak sram na Was i poczekam az dodatki pojawia sie na pozostalych platformach.

Co to k...a za zalosna polityka, zeby totalny (lub mizerny) brak ex. nadrabiac wylacznoscia dodatkow DLC! Tylko ta pazerna hiena tak sie moze zachowywac.

No ale przynajmniej bedziecie mogli w koncu rozkoszowac sie legalnym graniem w Polsce za jedyne 250 rocznie! Dodacie jeszcze oplaty za internet i cene gierki + DLC i macie git konsole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 21:00, dark_darek napisał:

brak polonizacji na konsole skreślił tę grę z listy zakupów. Szkoda że mamy takiego wydawcę
jak Cenega....


polecam na listę zakupów wpisać podręcznik do angielskiego. 90% gier jest o wiele lepsza w oryginalnej angielskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markush i SKIL, skąd możecie wiedzieć, co powinno się znaleźć a co nie? A co by było gdyby z 5-7 lat tema wychodziło Fallout New Vegas i jeszcze przed premierą podali do informacji, że do gry będzie dodatek? Takie narzekanie śmiesznie. I nikt Wam nie karze kupować tych DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwestie językowe to na prawdę kwestia gustu. Jak już tak skonstruowany jestem że chciałbym słyszeć polskie głosy w grze jednak są gry których nie wolno dubbingować ani dawać lektora. Przykładem jest Crysis. Są gry do których warto dawać napisy oraz takie do których dubbing lub lektor jest niezbędny "Mass Effect" i "Gothic".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oczywiscie cwele z M$ nie potrafia przyciagnac w inny sposob do swojej konsoli niz placac

Dnia 18.10.2010 o 23:08, golic napisał:

za ekskluzywnosc.


That''s right. Tyle, że "cwele" z Sony robią dokładnie to samo, a jakoś nie przypominam sobie, żebyś wtedy pisał tak pełne oburzenia posty... No chyba że się mylę - zalinkuj jak to protestowaleś kiedy Joker do Batman:AA czy ekskluzywne DLC do Mafii 2 wychodziło tylko na PS3 to zwrócę honor i publicznie przeproszę. Do tego czasu - daruj sobie tą moralność Kalego...

Co to k...a za zalosna polityka, zeby totalny (lub mizerny) brak ex. nadrabiac wylacznoscia dodatkow DLC! Tylko ta pazerna hiena tak sie moze zachowywac.

Przestań :) ! Już aż tak nie krytykuj tego Sony ! Nie tylko oni dziś tak robią, nie tylko oni podkładają świnie, więc trochę zbastuj ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować