Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2007 o 12:19, KrzysztofT napisał:

>
> Jaka misja Wam najbardziej zapadła w pamięć ? Mi ta w hotelu za miastem, a tylko z tego
względu,
> że przez baaardzo długi czas nie mogłem sobie z nią poradzić. To tyle narazie :D
>

Najlepsza misja i ta która najbardziej zapadła mi w pamięć, to ostatnia misja "Śmierć Sztuki".

>A jaki etap: Lucas Bertone 1, L.B. 2, Finał, Sam ?
Dlamnie najlepsza misja to "OMERTA" gdy się goni Morellego a on ucieka w "Silver Flatcher"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 15:53, PEACE22 napisał:

> >
> >

ee, wogóle w Mafii chyba każda misja jest super. Bardzo fajna misja jest w odwiedzinach u bogaczy gdy musimy jakies papiery ukraść w nocy z jego rezydencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 13.01.2007 o 16:07, citekmaniak napisał:

ee, wogóle w Mafii chyba każda misja jest super. Bardzo fajna misja jest w odwiedzinach u bogaczy
gdy musimy jakies papiery ukraść w nocy z jego rezydencji.


Misja którą wymieniłeś jest moim skromnym zdaniem najsłabsza, ale trzeba przyznać że jest dobra jak cała gra, ale Hitmana i tak nie przebije :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2007 o 16:57, PAPISHON napisał:

Misja którą wymieniłeś jest moim skromnym zdaniem najsłabsza, ale trzeba przyznać że jest dobra
jak cała gra, ale Hitmana i tak nie przebije :P

Mi sie ta misja bardzo podobala, zwlaszcza jak po kradziezy tych dokumentow zaalarmowalem wszystkich ochroniarzy i musialem chyłkiem i tyłkiem skradac sie do samochodu pod ostrzalem. To byly emocje. Faktycznie wszystkie misje sa fajnie, ale moich kilka ulubionych to: opuszczony budynek (jak trzeba bylo tego polityka ze snajpery zawalic) wyscig ktory wcale nie byl za mnie trudny, ostatnia misja i moja ulubiona misja "you lucky bastard" z genialnym finalem na nabrzezu. dla mnie to nabrzeze to jedna z najlepszych lokacji w historii gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 16:07, citekmaniak napisał:

> > >
> > >
ee, wogóle w Mafii chyba każda misja jest super. Bardzo fajna misja jest w odwiedzinach u bogaczy
gdy musimy jakies papiery ukraść w nocy z jego rezydencji.

>To ja już wole "Bon Apetit"(wszystkie etapy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 19:16, pro evo napisał:

Mi sie wszystkie podobają,misje ą trudne lae dają pelno satyswakcji po ich przejściu.

A wiesz że w misji "Rutynowe zadanie" w tedy co trzeba iść do Hotelu i załatwić kolesi to jak w tym żułtym Lassiterze przestrzelisz tak koło że odpadnie to ominiesz akt "Dorwij go", ale po wyjściu z Hotelu to musisz szybko na niego szybko nacelować na kolesia bo inaczej cie zabije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 23:17, PEACE22 napisał:

> Mi sie wszystkie podobają,misje ą trudne lae dają pelno satyswakcji po ich przejściu.

A wiesz że w misji "Rutynowe zadanie" w tedy co trzeba iść do Hotelu i załatwić kolesi to jak
w tym żułtym Lassiterze przestrzelisz tak koło że odpadnie to ominiesz akt "Dorwij go", ale
po wyjściu z Hotelu to musisz szybko na niego szybko nacelować na kolesia bo inaczej cie zabije.

No to wiadoma sprawa. Swoją drogą naprawdę ciekawa i rozbudowana misja. Trzyma klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 15:25, pelo94 napisał:

Czy Mafia będzie chodziła na Pentium IV??

Skoro minimalnym do działania Mafii jest Pentium III 500 MHz, to z pewnością zadziała ona na P IV. Chociaż oprócz tego liczą się także inne komponenty kompa (jak karta graficzna, ilość pamięci RAM).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś miałem kompa : celeron 660MHZ, 256RAM, Grafika 32 MB to gra się wogóle nie zacinała chodziła bardzo płynnie (swoją drogą fajna gra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś miałem kompa : celeron 660MHZ, 256RAM, Grafika 32 MB to gra się wogóle nie zacinała chodziła bardzo płynnie (swoją drogą fajna gra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra bardzo nie rowna swietne misje przeplataja sie z nudnymi. B. dobra grafika, realizm jako taki i mnie tylko irytowala kamera, do kolan mozna bylo tylko tomego ogladac a szkoda , szczegol a jednak potrafi wpasc w pamiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 16:07, citekmaniak napisał:

ee, wogóle w Mafii chyba każda misja jest super. Bardzo fajna misja jest w odwiedzinach u bogaczy
gdy musimy jakies papiery ukraść w nocy z jego rezydencji.


To jedna z moich ulubionych misji. :) Gra ogólnie jest wspaniała, grafa i muzyka stoją na wysokim poziomie tworząc niewyobrażalny klimacik miasteczka i jego ciemnej strony. Wkurzali mnie trochę przyjaciele Tommy''ego gdy pchali sie sami pod kulki. Ale ogólnie było fajnie. A misje ekstremalne to dopiero jazda!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach... Mafia, piękna rzecz. Moja pierwsza oryginalna gra, kupiona po wcześniejszym przejściu pirata. Piękna grafika, równie dobra muzyka, świetna fabuła, powalający klimat i dobrze zarysowani bohaterowie. Co najmniej raz do roku czuje się zobowiązany przejść Mafie, mam do niej wielki sentyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie "MAFIA: The City of Lost Heaven" czyli MAFIA: miasto zagubionego nieba to najlepsza gra w którą grałem a najlepsze w "Mafii" jest to że się jeździ tymi klasykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również zakochałem się w Mafii od pierwszego zagrania... Ostatnio właśnie sobie myślałem, żeby przejść ją po raz kolejny, jednak chyba zrobię to dopiero na nowym kompie - może doznam jakichś nowych wrażeń ;]
Za to irytuje mnie okres oczekiwania na Mafię 2, ponoć jest w trakcie tworzenia, ale żeby aż tyle lat? Zaczynam powoli wątpić w to, że ta gra kiedykolwiek się pojawi... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja takze jak wiele innych osób ktore grały w mafie polubilem te gre jest jedna z moich ulubionych a przeszedlem mafie juz wiele razy najbardziej podoba mi sie misja Kościól i Robota na boku. moge nawet powiedziec ze mafia jest lepsza od gta bardziej realistyczna .Szkoda tylko ze nie wyszla jeszcze Mafia 2 i raczej juz nie wyjdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować