Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2008 o 00:18, Jaki Ganh1 napisał:

Dobra, ale teraz mam kolejny problem, dotyczący misji "Wycieczka na wieś". Otóż gdy wjeżdżam
na te podwórko gdzie jest Paulie jest wczytywanie i gra się wyłącza z komunikatem Game.exe.
Jaka jest tego przyczyna?

Mogę ci podesłać swój zapis, ale musisz mi podać e-mail, bo na gg cie prawie nie widuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak można szybciej zdobyć Silver Flather''a, co umożliwia obejrzenie 2 zakończenie misji śmitanka na kawie(gdy Morello nie pojedzie na lotnisko, tylko prosto) :p
Otóż w misji "Odwiedziny u bogaczy"(czy jakoś tak), gdy mam się włamać do domca prokuratora, włamujemy się od tyłu(wchodzimy przez tylne drzwi domu, następnie idziemy do sejfu, bierzemy, to co musimy, wychodzimy tą samą drogą, podchodzimy do Silver Flather''a, wciskamy prawy guzik myszy i czekamy asz Salvadore otworzy samochód, następnie wsiadamy do auta, odwozimy Salvadore do domca, wracamy do baru, lub jedziemy do Lucas''a Bertone wypełniamy dodatkową misję i wracamy do baru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 00:18, Jaki Ganh1 napisał:

Dobra, ale teraz mam kolejny problem, dotyczący misji "Wycieczka na wieś". Otóż gdy wjeżdżam
na te podwórko gdzie jest Paulie jest wczytywanie i gra się wyłącza z komunikatem Game.exe.


Miałem to nieszczęście i też trafiłem na ten błąd, ale można sobie z nim dość łatwo poradzić. Chodzi o to że po zawieszeniu się gry nie wczytuj jej z najnowszego zapisu, a z tego który miał jeszcze miejsce w barze Salieri. Mnie podobnie jak i kilku innym osobą to pomogło i mogłem bez żadnych problemów grać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, podobno jesteś specem od modów ;) Mógłbyś podać mi parę modyfikacji zmieniających tekstury na ładniejsze? Pobrałem jakieś do samochodów i na drzewa 3D, ale te drzewa okropnie wyglądają, jakiś mod: Better Grass coś takiego. Jakbyś mógł to podaj mi takie mody zmieniające tekstury.

dave03 - tak zrobię, dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 11:39, Jaki Ganh1 napisał:

O, podobno jesteś specem od modów ;) Mógłbyś podać mi parę modyfikacji zmieniających
tekstury na ładniejsze? Pobrałem jakieś do samochodów i na drzewa 3D, ale te drzewa okropnie
wyglądają, jakiś mod: Better Grass coś takiego. Jakbyś mógł to podaj mi takie mody zmieniające
tekstury.


Zarejestruj się na http://mafiascene.com/ , tam jest dopiero Mafia modów ;), a i jak chcesz mieć śnieżny mod, to ściągnij stamtąd i podaj mi e-mail, to ja ci podeśle mod zmieniający wersję na nowszą i w tedy będziesz mógł se pojeździć w zimie :p ;p

PS. Nie wiem czy wiesz, ale się znamy, jestem moderatorem(MATI800) na twojej stronce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, starego jak świat klanu KoA, od paru ładnych miesięcy nie istnieje ;-) Aktualnie mam o wiele bardziej profesjonalną stronę, ale w budowie, tj. jakieś rozszerzenia, no i treść ^^ Eh, ja właśnie mam tego The Mafia Trees Project v2.0, i jest trochę kiepski, te drzewa są strasznie sztuczne, wolałbym takie jak chociaż w Oblivionie ^^ W GTA był taki mod, że trawa, drzewa itd z Obliviona ;0 A co do grania przez internet, na razie przejdę kampanię ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Już mi się udało, ale i tak dziękuje bo byście mi pomogli ^^

Mam jeszcze jedne problem z misją "Wycieczka na wieś". Otóż mam 14 HP i uciekam ciężarówką przed tymi samochodami. Jako tako udaje mi się zabić tego pierwszego kierowcę, potem jak zabiję drugiego to cud ale z trzecim nie daje rady, nawet jak nadal mam te 14 HP, bo to jest nic, jeden strzał i padam! Macie jakieś porady, albo ostatecznie jakieś cheaty/trainery na życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej cofnąć się kawałek i wczytać wcześniejszy stan gry? Wielka strata to to na pewno nie będzie, a satysfakcja z przejścia gry bez użycia kodów czy trainerów jest jednak znacznie większa, zwłaszcza z przejścia takiej gry jak Mafia, która to do najłatwiejszych nie należy. Sam w tym miejscu sporo sie swego czasu namęczyłem i w pewnym momencie chciałem postąpić tak jak Ty chcesz teraz, ale ostatecznie wystarczyła odrobina samozaparcia i się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrz na EDIT :) Teraz jestem już w tej misji co mam zabrać papiery z willi prokuratora ;) I nadal pytam się, czy znacie jakieś ładne tekstury 3D drzew? Tylko nie ten Mod Grass Projekt v2.0 ;) I co zmienia modyfikacjia Modern Mod 1.0 (without music)? I o co chodzi z tym without music, znaczy, wiem, że oznacza to "bez muzyki", ale dokładniej, jakich dźwięków nie będzie i co w ogóle zmienia mod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, bądź co bądź AI moich sojuszników zbyt dobre to nie jest. Jestem w misji Dobry interes czy jakoś tak. Dotarłem do barykady na ostatnim poziomie, ot, łatwa sprawa, ale ten idiota Paulie wleciał w barykadę co równa się z koktajlami mołotowa, i co z tego że ja słaniam się za słupami, jak przez tych cepów cała misja w dupu! Nie da się im jakoś wytłumaczyć żeby zostali na miejscu i samemu raz dwa rozwalić tych Morellowych mafioso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam problemik z misją u Lucasa Bertone, po misji "Szczęściarz". Otóż jadę do China Town po tego kolegę Lucasa, zatrzymuję się koło niego i nic, klikam PPM ale jest tylko przeszukaj zwłoki O_o Jak mam go do samochodu wsadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez miałem z tym problem. To po prostu... nie ten facet, którego szukasz :P Leży on zaraz przed tym martwym w zaułku, a obok niego stoi inny koleś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam tamtą misję polega ona na dojechaniu do China Town po kolegów Lucasa - jeden jest ranny. MUSISZ podjechać 4 osobowym autem do tych dwóch i albo oni sami podbiegną i wsiądą ( + cut scenka ) oraz co bardziej prawdopodobne, zatrzymujesz autko przy nich, wysiadasz, idziesz pogadać, czekasz aż wsiądą i odwozisz do medyka Rodziny. Uważaj tylko na stłuczki bo będzie mission failed ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dojedziesz na miejsce to nie chodzi o tego gościa co leży zakrwawiony w brązowym garniturze. Tuż obok jest mała przerwa między budynkami gdzie leży gość którego mamy zabrać, w białej koszulce. Obok niego klęczy jakiś facet. Ponadto do wykonania tego potrzeba 4 osobowego samochodu.

20080813161721

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ja wiem, upierdliwy jestem, ale szlag mnie trafia na myśl że ledwo żyjącego człowieka mam przewieźć do lekarza z prędkością 60 km/h. Wiadomo, realizm to realizm, ale nie aż tak, przecież policja jadąc nie robi zwrotu jak za jakimś mordercą ociekającym samochodem i goni go O_o Więc moje pytanie jest takie, jak mogę zwiększyć ograniczenie? Czy jakoś w pliku zamienić wartość, czy jakaś modyfikacja, cokolwiek, byleby szybciej! Tym bardziej że jadąc 60 km/h samochodem z małą mocą nieraz nie daje rady podjechać pod górkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 20:21, Jaki Ganh1 napisał:

Ja wiem, ja wiem, upierdliwy jestem, ale szlag mnie trafia na myśl że ledwo żyjącego
człowieka mam przewieźć do lekarza z prędkością 60 km/h. Wiadomo, realizm to realizm,
ale nie aż tak, przecież policja jadąc nie robi zwrotu jak za jakimś mordercą ociekającym
samochodem i goni go O_o Więc moje pytanie jest takie, jak mogę zwiększyć ograniczenie?
Czy jakoś w pliku zamienić wartość, czy jakaś modyfikacja, cokolwiek, byleby szybciej!
Tym bardziej że jadąc 60 km/h samochodem z małą mocą nieraz nie daje rady podjechać pod
górkę!!!


Z tego miejsca, ktore pokazal na mapce Union, wcale nie trzeba podjeżdzac pod gorke ;p. Szpital jest blisko, wiec nie widze problemu. Nie pamietam, czy w tej misji trzeba jecachac 60, czy masz włączone ograniczenie na predkosciomierzu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować