Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

Wie ktoś może jak instalować mody do Mafii? Szukałem w google i nic nie znalazłem, a chciałbym sobie pograć w Alive Mod ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Pytam dlatego że jedni mówią że kaszana a drudzy że warto zagrać.

Oj warto, warto. Założe się, że osoby co mówiły że kaszana, to ludzie którzy nigdy w Mafie nie grali bo "gra z taką grafiką nie może być dobra". Zapewniam Cię, że pomimo leciwej już grafiki gra jest genialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 11:38, igorn55 napisał:

>Pytam dlatego że jedni mówią że kaszana a drudzy że warto zagrać.

Oj warto, warto. Założe się, że osoby co mówiły że kaszana, to ludzie którzy nigdy w
Mafie nie grali bo "gra z taką grafiką nie może być dobra". Zapewniam Cię, że pomimo
leciwej już grafiki gra jest genialna.

dzięki.. zagram sobie w tę grę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 11:33, kolegas15 napisał:

Warto w to zagrać? Bo brat mi gadał że mi przyniesie tę grę. Pytam dlatego że jedni mówią
że kaszana a drudzy że warto zagrać.

Kaszana? O nieee, jeżeli nie urazi Cię grafika która swoje lata ma, ale nie przeszkadza w grze, to zapewniam Cię że nie zapomnisz tej gry ;) Ona ma niesamowity klimat i wciągające misje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc dla mnie ta gra jest znacznie lepsza od cyklu GTA (nie liczę tu czwórki, ponieważ nie miałem jeszcze okazji jej przetestować). Świetnie uchwycono tutaj klimat czasów prohibicji. Samochody z lat 30, miasto wzorowane na Chicago, a przede wszystkim konflikt między rodzinami mafijnymi - to wszystko składa się IMO na produkcję genialną pod każdym względem.
Owszem, jest liniowa, było to niestety konieczne do ukazania świetnego scenariusza. Chyba jedna z niewielu gier akcji, która autentycznie potrafi chwycić człowieka za serce. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia lepsza od GTA to śmieszne. GTA 3 > Mafia .Historia lubi się powtarzać GTA4 > Mafia 2 . Może GTA ma uciążliwą instalację,jednak ja słyszę pogłoski że Mafia Only Vista .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 12:28, konikDARK napisał:

Mafia 2 . Może GTA ma uciążliwą instalację,jednak ja słyszę pogłoski że Mafia Only Vista
.

To złe pogłoski słyszysz :P Twórcy zaprzeczyli temu już jakieś 2 tygodnie temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 12:28, konikDARK napisał:

Mafia lepsza od GTA to śmieszne. GTA 3 > Mafia .Historia lubi się powtarzać GTA4 >
Mafia 2 . Może GTA ma uciążliwą instalację,jednak ja słyszę pogłoski że Mafia Only Vista
.

Pod względem możliwości może i GTA3 jest lepsze, ale pod względem fabuły i misji to zostaje daleko za Mafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 12:28, konikDARK napisał:

Mafia lepsza od GTA to śmieszne. GTA 3 > Mafia .Historia lubi się powtarzać GTA4 >
Mafia 2 . Może GTA ma uciążliwą instalację,jednak ja słyszę pogłoski że Mafia Only Vista
.

Jak możesz porównywać GTA 4 z grą która jeszcze nie wyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2009 o 13:15, Union Pacific napisał:

Co więcej daje GTA 3 od Mafii? Bo ja nic nie widze. :>

Większy dynamizm rozgrywki ? Czemu jak czemu , ale chyba temu to nie można zaprzeczyć ? ;P

Ja uważam Mafię za lepszą od GTA 3 , ale już zdecydowanie gorszą od Grand Theft Auto: Vice City. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 11:48, Bartkula napisał:

> Warto w to zagrać? Bo brat mi gadał że mi przyniesie tę grę. Pytam dlatego że jedni
mówią
> że kaszana a drudzy że warto zagrać.
Kaszana? O nieee, jeżeli nie urazi Cię grafika która swoje lata ma, ale nie przeszkadza
w grze, to zapewniam Cię że nie zapomnisz tej gry ;) Ona ma niesamowity klimat i wciągające
misje ;)

a podobno później misje są bardzo trudne to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 13:43, kolegas15 napisał:

a podobno później misje są bardzo trudne to prawda?


Powiem Ci szczerze, że potrafią napsuć krwi człowiekowi. Niektorzy nie mają problemów w ogóle juz za pierwszym podejściem, a inni podchodzą do zadań po xx razy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 13:46, igorn55 napisał:

> a podobno później misje są bardzo trudne to prawda?

Powiem Ci szczerze, że potrafią napsuć krwi człowiekowi. Niektorzy nie mają problemów
w ogóle juz za pierwszym podejściem, a inni podchodzą do zadań po xx razy ;P

hehe brat mi mówił że skończył grać bo za cholerę nie mógł przejść misji :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 13:43, kolegas15 napisał:

a podobno później misje są bardzo trudne to prawda?

No czasem jest trudno, no ale nie żeby było nie do przejścia ;) Osobiście nie wiem czemu tak wiele osób narzeka na misję z wyścigiem, nie mówię że przeszedłem za pierwszym razem, ale po kilku razach opanowałem samochód i dało się wygrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 14:07, Bartkula napisał:

> a podobno później misje są bardzo trudne to prawda?
No czasem jest trudno, no ale nie żeby było nie do przejścia ;) Osobiście nie wiem czemu
tak wiele osób narzeka na misję z wyścigiem, nie mówię że przeszedłem za pierwszym razem,
ale po kilku razach opanowałem samochód i dało się wygrać ;)

pożyjemy zobaczymy jak mi pójdzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 13:15, Union Pacific napisał:

Jakich możliwości? :> Jedyne co można było robić ciekawego w GTA 3 to zmieniać stacje
radiowe. Co więcej daje GTA 3 od Mafii? Bo ja nic nie widze. :>

Jak dla mnie tryb Swobodnej Jazdy był w Mafii trochę mało rozwinięty (no może oprócz Jazdy Ekstremalnej), a w GTA jednak zawsze były te wszystkie misje strażaka/policjanta/medyka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować