Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2009 o 17:17, Ancient Lord napisał:

Siemka, powiedzcie mi, gdzie mogę kupić apteczkę w jeździe dowolnej? Jest do tego jakaś
placówka? Jeśli tak, to podajcie mi jej lokalizację :P

Z góry dzięki :)


przy wejsciu do szpitala jest apteczka za 200$ bodajze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 17:21, franko113 napisał:

Wydaje mi się, że za opłatą w barze Salieriego(nie jestem pewien jak się pisze)....


Nieeee, w barze zapisujemy rozgrywkę :) (i kosztuje to 2000 chyba)
Jak kolega wyżej napisał, Apteczka znajduje się przy wejściu do szpitala. Szpital jest zaraz po lewo za mostem, jadąc z Chinatown.
Zresztą byliśmy tam w jednej z początkowych misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 17:21, franko113 napisał:

Wydaje mi się, że za opłatą w barze Salieriego(nie jestem pewien jak się pisze)....


W barze Salieriego właśnie się tylko zapisuje grę.

Noobio
"przy wejsciu do szpitala jest apteczka za 200$ bodajze :)"

2.000 $ dokładnie :P Ja to wiem, tylko nie wiedziałem gdzie jest hospital :P

MTSMAFIOSO
"Szpital jest zaraz po lewo za mostem, jadąc z Chinatown.
Zresztą byliśmy tam w jednej z początkowych misji."

Ale trzeba wjechać na teren Chinatown, czy nie? Nie wiem do końca o który most Ci chodzi, ale Chinatown mam na razie zablokowane.

PS: A gdzie jest sklep z bronią (u Żółtego Pete''a)?
I czy w tym sklepie można kupić także broń białą?

PPS: I pomoże ktoś z misją "Szczęściarz"?

Spoiler

Mam jechać do tego domu Morello i podłożyć bombę

, ale gdy tylko podjeżdżam do domu, dwóch strażników zaczyna do mnie strzelać. eliminuję ich, ale pokazuje mi się komunikat: "Misja nieudana - Morello zdołał uciec". Jak się z tym uporać :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 20:40, Ancient Lord napisał:

PPS: I pomoże ktoś z misją "Szczęściarz"?

Spoiler

Mam jechać do tego domu Morello i podłożyć
bombę

, ale gdy tylko podjeżdżam do domu, dwóch strażników zaczyna do mnie strzelać.
eliminuję ich, ale pokazuje mi się komunikat: "Misja nieudana - Morello zdołał uciec".
Jak się z tym uporać :|


Jeśli mnie pamięć nie myli to

Spoiler

bombę podkładasz w jego samochodzie gdy on zabawia się z kochanką. W takim razie jak już jesteś na miejscu, podchodzisz do celu ... obserwujesz okolicę i gdy strażnicy się oddalą [ jeden na pewno ] lub odwrócą wzrok podkładasz bombę i

oddalasz się. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 20:44, KŁEJK napisał:

Jeśli mnie pamięć nie myli to

Spoiler

bombę podkładasz w jego samochodzie gdy on zabawia się
z kochanką. W takim razie jak już jesteś na miejscu, podchodzisz do celu ... obserwujesz
okolicę i gdy strażnicy się oddalą [ jeden na pewno ] lub odwrócą wzrok podkładasz bombę
i

oddalasz się. Tyle.


A to spoko. Zaparkuje gdzieś dalej i pójdę za twoimi radami.

I jeszcze jedno pytanie.Czy można mieć kilka zapisów gry w jeździe dowolnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 20:57, Ancient Lord napisał:

I jeszcze jedno pytanie.Czy można mieć kilka zapisów gry w jeździe dowolnej?

Z tego co wiem, ogranicza Cię jedynie liczba pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 20:59, RRohen napisał:

Z tego co wiem, ogranicza Cię jedynie liczba pieniędzy.


Ale jak zapisuje stan gry w barze, to on nadpisuje mi poprzedni zapis, a mi chodzi o to, czy jak włącze kolejną Swobodną Jazdę, to czy mi się nadpisze ten poprzedni save, czy gra stworzy kolejny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 21:03, Ancient Lord napisał:

> Z tego co wiem, ogranicza Cię jedynie liczba pieniędzy.

Ale jak zapisuje stan gry w barze, to on nadpisuje mi poprzedni zapis, a mi chodzi o
to, czy jak włącze kolejną Swobodną Jazdę, to czy mi się nadpisze ten poprzedni save,
czy gra stworzy kolejny?


Ni da rady, nadpis i tyle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gre mo?na zapisaa dowolną ilośa razy, jednak save bedzie tylko jeden. Ka?dy save, nadpisuje poprzedni.

Co do misji:

Spoiler

Podjedz kawa3ek dalej, wysiąd1 z samochodu, i pochod1 po chodniku (ja osobiście poczeka3em w budce telefonicznej, bardziej "realne" wydawa3o mi sie "udawanie" ze rozmawiam przez telefon :D). Ochroniarz spali papierosa i pójdzie do domu. Wtedy Ty podchodzisz do samochodu z jego lewej strony i wciskasz przycisk Akcji. Oddalasz sie kawa3ek, i cieszysz sie wykonaną misją oraz filmem :)



A co do szpitala to mo?esz tam dojechaa tak?e z 3ciej cześci miasta. Załączam mapę :)

20090303213018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 21:30, MTSMAFIOSO napisał:

Gre mo?na zapisaa dowolną ilośa razy, jednak save bedzie tylko jeden. Ka?dy save, nadpisuje
poprzedni.

>
Kurde, szkoda :P Wiesz, może to idiotyczne, ale ja w jeździe dowolnej odgrywam sobie misje i inną historię niż zaserwowana przez twórców. Z kuzynem często tak robimy w grach pokroju GTA, czy Mafii :)

Dnia 03.03.2009 o 21:30, MTSMAFIOSO napisał:

Co do misji:

Spoiler

Podjedz kawa3ek dalej, wysiąd1 z samochodu, i pochod1 po chodniku (ja osobiście poczeka3em
w budce telefonicznej, bardziej "realne" wydawa3o mi sie "udawanie" ze rozmawiam przez
telefon :D). Ochroniarz spali papierosa i pójdzie do domu. Wtedy Ty podchodzisz do samochodu
z jego lewej strony i wciskasz przycisk Akcji. Oddalasz sie kawa3ek, i cieszysz sie wykonaną
misją oraz filmem :)


Tak zrobię :) Widzę, że tak jak ja, lubisz podbudowywać klimat gry (chodzi mi o budkę telefoniczną :). Ja też takimi detalami "urelaniam" świat gier i wczuwam się w klimat. Rispekt za to :P

Dnia 03.03.2009 o 21:30, MTSMAFIOSO napisał:


A co do szpitala to mo?esz tam dojechaa tak?e z 3ciej cześci miasta. Załączam mapę :)

A to dzięki, dzięki :) Dojadę tam szybciej, bo znalazłem na stronie mafia.gram.pl trikas jak odblokować cały tryb jazdy swobodnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 20:27, Ancient Lord napisał:

Siema. Wie ktoś, czy w jeździe ekstremalnej są gangsterzy i policja?

Nie ma, bo i po co ;P W JE chodzi o to, by sobie wózki odblokowywać i testować na rampach, a z policją gonić się możesz w jeździe swobodnej. Z gangsterami tak samo - nie do walki z nimi jest Extremalka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzięki :)

I jeszcze jedno - chciałem wgrać modyfikację City Bars Mod. Do tego trzeba mieć rozpakowane foldery gry (missions, music, sounds). Zassałem z neta program do rozpakowywania (MafiaDataXtractor) i próbowałem to wypakować. Niestety zatrzymał mi się na pliku "TommyOK" i nie rusza dalej. Jest jakiś inny sposób na wgranie owej modyfikacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 20:27, Ancient Lord napisał:

Siema. Wie ktoś, czy w jeździe ekstremalnej są gangsterzy i policja?

Policja to nie, ale gdzieś kiedyś znalazłem moda który dodaje gangsterów do FEX. Jak chcesz, to mogę go wrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Mafią. Instaluje całą grę. Już uruchamia mi się filmik Kolekcji Klasyki i nagle gra się wyłącza i wyskakuje okienko z napisem błąd. Komputer spełnia wymagania gry, ma procka Intel Core 2 Duo T5800, 3GB RAM, kartę graficzną 128MB, Viste. A jakby to miało może znaczenie to posiadam laptopa (w niektórycz grach karty graficzne z laptopów nie działają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować