Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

Można też w miarę tradycyjnie to zrobić czyli biec tak szybko aż nie dojdziesz do ostatniej grupki policjantów na dachu niedaleko kościoła a tamtych nawet nie zauważysz(nie wiem czy się nie pojawiają czy nigdy mnie nie dogonili) Czyli po prostu biegnij przed siebie aż ktoś przed tobą nie będzie do ciebie strzelał to ominiesz tamtych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 17:09, iwaneszek napisał:

Można też w miarę tradycyjnie to zrobić czyli biec tak szybko aż nie dojdziesz do ostatniej
grupki policjantów na dachu niedaleko kościoła a tamtych nawet nie zauważysz(nie wiem
czy się nie pojawiają czy nigdy mnie nie dogonili) Czyli po prostu biegnij przed siebie
aż ktoś przed tobą nie będzie do ciebie strzelał to ominiesz tamtych.


Mimo wszystko większą frajdę i satysfakcję sprawia normalne rozmazanie wszystkich gliniarzy. Trzeba tylko za w czasu wiedzieć co nas czeka i odłożyć sobie trochę amunicji, bo potem może być kłopot a samym obrzynem kroić na odległość tam jest ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 13:39, Wijet napisał:


Dobra a co potem jak uciekam przed policjantami. Zabijają mnie. Nie wiem jak uciec. Gubie
się w tych budynkach.
Edit:Lol budynkach na tych dachach.

Biegniesz jak najszybciej po schodach, wchodzisz przez drzwi czekasz chwilę aż policja wejdzie na piętro zabijasz ich lecisz dalej, eliminujesz kolejnych zza rogu i już. Nic prostszego:) No a jeśli nie chce ci się męczyć to proszę w tym filmie masz prosty sposób na to jak można wykorzystać bug gry i przejść misję bez trudu:) http://www.youtube.com/watch?v=Xz9ZLoXiMjw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jestem w (chyba) ostatniej misji w grze,

Spoiler

ostrzeliwujemy się z Samem w jakimś muzeum

i za cholerę nie mogę go zabić. Koleś ma aimbota, strzela z Thompsona a ja mam za to 19pkt życia... Nawet jak od czasu do czasu uda mi się trochę go ostrzelać to ucieka na koniec takiego korytarza. Kiedy tam podchodzę to nagle wyskakuje zza rogu z ogniem ciągłym i włączonym aimbotem i nawet nie mam szans by zdążyć zareagować a już jestem trupem. Nie mam już siły do tego. Może ktoś mi podać jakieś kody na życie*, albo link do trainera działającego z wersją z KK (bo już kilka ściągnąłem i żaden nie działa)
*wiem, wiem - wujek google, tylko że wszędzie jest napisane ''wciśnij shift i tyldę a wyskoczy ci konsola, w niej wpisz kod'' a mnie nic nie wyskakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 12:48, misioo napisał:

*wiem, wiem - wujek google, tylko że wszędzie jest napisane ''wciśnij shift i tyldę a
wyskoczy ci konsola, w niej wpisz kod'' a mnie nic nie wyskakuje...



Kiedyś z nudów się bawiłem kodami i o ile dobrze pamiętam trzeba w linii komend dopisać kilka "słów". A o tym w google na pewno piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz zabić go z odległości bo za każdym razem jak podejdziesz tam, gdzie on był przed chwilą, wyskoczy ci z drugiej strony. Musisz mieć skilla dobrego. Jak się wychylasz to od razu leci strzał. Jak zobaczysz na ziemi dużą plamę krwi to znaczy że uciekł gdzieś dalej korytarzem. Ale potem już sobie poradzisz. BTW masz przecież poradnik do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 12:48, misioo napisał:

Kurde, jestem w (chyba) ostatniej misji w grze,

Spoiler

ostrzeliwujemy się z Samem w jakimś
muzeum

i za cholerę nie mogę go zabić. Koleś ma aimbota, strzela z Thompsona a ja
mam za to 19pkt życia... Nawet jak od czasu do czasu uda mi się trochę go ostrzelać to
ucieka na koniec takiego korytarza. Kiedy tam podchodzę to nagle wyskakuje zza rogu z
ogniem ciągłym i włączonym aimbotem i nawet nie mam szans by zdążyć zareagować a już
jestem trupem. Nie mam już siły do tego. Może ktoś mi podać jakieś kody na życie*, albo
link do trainera działającego z wersją z KK (bo już kilka ściągnąłem i żaden nie działa)

*wiem, wiem - wujek google, tylko że wszędzie jest napisane ''wciśnij shift i tyldę a
wyskoczy ci konsola, w niej wpisz kod'' a mnie nic nie wyskakuje...


to jest takie łatwe ;p pamiętam, jak nie raz miałem poniżej 10 pkt życia i to przechodziłem bez trudu ;] po za tym on nie ma żadnego aimbota... ^^ a co do wyjścia z za rogu - wyjmij Thompsona i zacznij strzelać (biegnąc) minimalnie przed tym jak on wybiegnie - wtedy ty go trafisz pierwszym, on nie zdąży do ciebie strzelić, ty mu wpakujesz krótką serię i ot, włącza się końcowa cutscenka gry Mafia. Gratulacje! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 14:32, misioo napisał:

Dobra, przeszedłem, rzuciłem mu granatem jak się czaił za tym zasranym rogiem i the end.


No to gratulacje! Ja też przeszedłem Mafię i przyznam szczerze, że nie jest to wcale łatwa gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 15:35, MTSMAFIOSO napisał:

Za pierwszym razem nie.
Ale gdy już przechodzi się grę po raz ''enty - Idzie wszystko jak w filmie :P

E tam... Ja za pierwszym razem przeszedłem całą bez większego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Dziś ponownie już kupiłem sobie grę MAFIA (UK po zaaplikowaniu patcha), by sobie przypomnieć stare dobre czasy. Jakież rozczarowanie mnie spotkało, gdy odkryłem, że w czasie filmików nie odtwarza mi muzyki. Na necie jedyny fix jaki znalazłem to by w dxdiag, zmniejszyć przyspieszenie sprzętowe, lub kompletnie je wyłączyć, jednak to nic nie pomaga, może jakieś sugestie??? ( karta dzwiękowa onboard realtek hd audio)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 14:32, Slaverox napisał:

Mam problem, zawsze po jakimś czasie grania, gra i komp zacinają mi się.


Podaj jaki masz sprzęt, soft i najważniejsze - czy posiadasz oryginalną grę lub czy korzystasz z cracka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 14:32, Slaverox napisał:

Mam problem, zawsze po jakimś czasie grania, gra i komp zacinają mi się.


Może to problem przegrzewających się komponentów komputera, który również może być dosyć stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 20:51, Davw napisał:

Kolega albo leci sobie na piracie i się boi przyznać, albo rozwiązał problem...



Zostaw sobie takie opinie dla siebie.
Pare lat temu jak miałem poprzedni komputer miałem dokładnie tak samo. W 60% gier po pewnym czasie komp się zawieszał i koniec. Na jakiś czas starczało posmarowanie pastą procesora ale gówną przyczyną był zbyt słaby zasilacz. Wymiana na nowy plus raz na miesiąc posmarowanie proca pastą rozwiązało problem po prawie 2 letniej tragedii jaką miałem z kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 22:44, Citkowsky napisał:

> Kolega albo leci sobie na piracie i się boi przyznać, albo rozwiązał problem...



Zostaw sobie takie opinie dla siebie.
Pare lat temu jak miałem poprzedni komputer miałem dokładnie tak samo. W 60% gier po
pewnym czasie komp się zawieszał i koniec. Na jakiś czas starczało posmarowanie pastą
procesora ale gówną przyczyną był zbyt słaby zasilacz. Wymiana na nowy plus raz na miesiąc
posmarowanie proca pastą rozwiązało problem po prawie 2 letniej tragedii jaką miałem
z kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 12:53, Davw napisał:

> *wiem, wiem - wujek google, tylko że wszędzie jest napisane ''wciśnij shift i tyldę
a
> wyskoczy ci konsola, w niej wpisz kod'' a mnie nic nie wyskakuje...


Kiedyś z nudów się bawiłem kodami i o ile dobrze pamiętam trzeba w linii komend dopisać
kilka "słów". A o tym w google na pewno piszę.

co co ? są kody do mafi podeśli mi parę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować