Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2010 o 14:30, Witcher1990 napisał:

no właśnie takim cukierkowaniem przeszłości


cukierkowanie to mówienie jakie to super gry kiedyś były.
A ja w Mafię 1 gram po dziś dzień i mimo, że na półce leży Mafia 2 to wolę grać w jedynke bo jest 100x bardziej wciągająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ w żadnym wypadku nie twierdzę, że dawniej gry były słabsze. Nędzna grafika? Heh, grało się godzinami, a rozstawało z trudem. Sam do dzisiaj gram w nieskończoność w SpellForce, moje pierwsze RPG/RTS, to się po prostu nie nudzi, znam każdy szczególik gry, w zasadzie tekst postaci potrafię cytować, ale ten klimat, ta fabuła. Coś pięknego. Oczywiście, z Mafią mam podobnie, ale np. jako, że zagrałem w nią z 2 lata temu, nie zachwycam się aż tak nią ;) Gra o wiele lepsza od GTA, miło się gra, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.........

No widzisz, a ja jestem osobą która ograniczyła się do grania tylko i wyłącznie w gry typu GTA, Mafia itp czyli w takie sandboxy plus wyścigówki i od czasu do czasu w jakiś fps.

Mafię uwielbiam, ta gra ma swoją duszę:P
Sequel niby fajny ale to nie to samo, widać na pierwszy rzut oka, że to niedopracowany produkt i godnym następcą jedynki nie jest.

Mówcie co chcecie, idę popykać w Mafię;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 15:48, Citkowsky napisał:

> no właśnie takim cukierkowaniem przeszłości

cukierkowanie to mówienie jakie to super gry kiedyś były.

... co prowadzi do grania w taką Mafię po kilka razy pomimo, że na półce kurzy się sequel.
Taaaa chcesz powiedzieć, że Iczęść była dopracowana? Wejdź na mój kanał na YT (link w podpisie) i znajdź filmy z Mafii z bugami to cofniesz to co powiedziałeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>............

Kolego, widocznie słowo ,,dopracowanie" dla ciebie oznacza co innego.
Nie patrzę na takie drobnostki jak drobne bugi, cały scenariusz gry był dopracowany, rozgrywka trzymała w napięciu i o to chodzi. Bugi graficzne były ale wcale mi one nie przeszkadzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszesz jedno słowo które można odnieść do tylu elementów w grze, że ciężko być jasnowidzem i zgadywać o co Ci chodzi. A bugi uwierz mi drobne nie były.
Co do scenariusza to się nie wypowiadam bo nie grałem w II więc nie mam porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.........

W nic ci wierzyć nie muszę bo to nie ty a ja gram od pierwszego dnia premiery aż po dziś dzień i znam grę na wylot i doskonale wiem jakie gra ma bugi.
Także za eksperta w moich oczach to ty robić nie możesz.

Mimo to grę uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja się podaję za eksperta? Zwracam Ci tylko uwagę na fakt, że gra nawet obecnie jest bardzo zabugowana a w dniu premiery to pewnie jak do Wiedźmina czy Gothica bez kija nie podchodź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 20:50, Witcher1990 napisał:

A czy ja się podaję za eksperta? Zwracam Ci tylko uwagę na fakt, że gra nawet obecnie
jest bardzo zabugowana a w dniu premiery to pewnie jak do Wiedźmina czy Gothica bez kija
nie podchodź.



z bizona chyba spadłeś. Zero problemów z optymalizacją, zero problemów z przechodzeniem misji.
W dniu premiery miałem kompa rocznego i bez najmniejszych problemów gralem.

W ogóle nie wiem o co ci chodzi z tymi bugami. Nie przypominam sobie żadnego który wpływałby tak negatywnie na działanie gry byś mógł ją porównywać z Gothickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyraziłem przypuszczenie, poprzez słowo PEWNIE że gra była taka była w dniu premiery skoro do tej pory ma pełno błędów.
Mówiłem też o jakie mi chodzi- są pokazane u mnie na filmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 21:44, Witcher1990 napisał:

nie bede pisal i nawet sie nie wysile na polskie znaki bo widze ze ty tez sie nie kwapisz
to ich uzywania



kolego, w takim razie koncze tą dyskuje bo sensu w tym nie widze. Niby tylko 2 lata jesteś młodszy a rozumowanie całkiem inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2010 o 21:46, Citkowsky napisał:

kolego, w takim razie koncze tą dyskuje bo sensu w tym nie widze. Niby tylko 2 lata jesteś
młodszy a rozumowanie całkiem inne.

Tak znacznie lepsze bo podaję ci film to mówisz, że nie będziesz oglądał. jakież to dorosłe jak na 2lata różnicy. I nie wiem kiedy zostaliśmy kolegami, wódki z Tobą nie piłem, klaty nie robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>............


Wiesz co to forum? To nie YT i operujemy tutaj pismem a ty jedyne co robisz to próbujesz nakłonić do obejrzenia TWOJEGO filmiku. Znam bugi w grze i żaden nie wpływa na poprawność grania.
Chyba, że dla ciebie wielka tragedia jest miniaturowa budka telefoniczna pod kościołem albo baba połączona z psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 21:55, Citkowsky napisał:

>>>............


Wiesz co to forum? To nie YT i operujemy tutaj pismem

Hahah to wejdź w inne wątki w których jest pełno linków. W kwasach sobie demoty opisują. Rozwija wyobraźnię spróbuj.

a ty jedyne co robisz to próbujesz

Dnia 06.12.2010 o 21:55, Citkowsky napisał:

nakłonić do obejrzenia TWOJEGO filmiku. Znam bugi w grze i żaden nie wpływa na poprawność
grania.

Tyle razy je tu wrzucałem, że nie ma potrzeby do nakłaniania, jedno wyświetlenie więcej przy zdaje się 20tys nie zrobi mi różnicy. Poza tym proponuję moje bo są pokazane bugi fizyki, terenu itp. to znam i to pokazuję. Zresztą co za różnica i tak byś innego nie oglądał. "Nie bede" kończy sprawę.

Dnia 06.12.2010 o 21:55, Citkowsky napisał:

Chyba, że dla ciebie wielka tragedia jest miniaturowa budka telefoniczna pod kościołem
albo baba połączona z psem.

Tak już złożyłem na ofiarę w zakrystii będzie za to msza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pewien problem z "Mafią". Kupiłem sobie tydzień temu w jakiejś budżetówce (bodaj "Kolekcja Klasyki" Cenegi, pomarańczowe pudełko) i zainstalowałem, ale gra nie chce diziałać. Mam 64-bitowego Wina 7. Kiedy włączam grę po prostu nic się nie dzieje, klikam dwa razy na ikonkę na pulpicie, pojawia się "klepsydra" i nic. Próbowałem "rozwiąż problemy ze zgodnością" ale nic z tego, chyba że wybierałem złe opcje. Pomóżcie, proszę, bo bardzo chciałbym zagrać w tego klasyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2010 o 21:50, Ashakel napisał:

Witam

Mam pewien problem z "Mafią". Kupiłem sobie tydzień temu w jakiejś budżetówce (bodaj
"Kolekcja Klasyki" Cenegi, pomarańczowe pudełko) i zainstalowałem, ale gra nie chce diziałać.
Mam 64-bitowego Wina 7. Kiedy włączam grę po prostu nic się nie dzieje, klikam dwa razy
na ikonkę na pulpicie, pojawia się "klepsydra" i nic. Próbowałem "rozwiąż problemy ze
zgodnością" ale nic z tego, chyba że wybierałem złe opcje. Pomóżcie, proszę, bo bardzo
chciałbym zagrać w tego klasyka...

Odinstaluj, potem na instalce ustaw zgodność z Windowsem 7 i na start.exe też ustaw zgodność, powinno działać jak nie to załatw sobie emulator na kompa zrobiony przez Microsoft i zainstaluj w nim Win. XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować