Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2006 o 15:31, asior34 napisał:

gdzie jest żolty pete

Jeśli nie znalazłeś jeszcze Żółtego Pete[''a to spójrz na ten screen, Tam gdzie stoi Tom jest wejście do przybytku pana Pete''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 20:40, windows00 napisał:

> gdzie jest żolty pete
Jeśli nie znalazłeś jeszcze Żółtego Pete[''a to spójrz na ten screen, Tam gdzie stoi Tom jest
wejście do przybytku pana Pete''a.



Ale tam niemożna wejść prubowalem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 23:24, windows00 napisał:

Wiecie może jak robić zrzuty ekranu w Mafii? Próbowałem Print Screen''em i wieloma programami
do zrzutów, ale żadne nie działał. Chciałem zrzucić sobie ekran ładowania pierwszej misji i
dać jako tapetkę.
Z góry dzięki za pomoc.

Wiemy, wiemy (ach to rozdwojenie jaźnie ;] ).
Dla zainteresowanych robieniem screenów z "Mafii":
Po wielu godzinach poszukiwań i megabajtach miejsca zmarnowanego na bezużyteczne programy mam rozwiązanie. Do robienia screenów z "Mafii" nadaje się program FRAPS. Oprócz zrzutów, pokazuje on również ile klatek na sekundę jest w danej chwili wyśliwetlane na ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 20:41, asior34 napisał:

> > gdzie jest żolty pete
> Jeśli nie znalazłeś jeszcze Żółtego Pete[''a to spójrz na ten screen, Tam gdzie stoi Tom
jest
> wejście do przybytku pana Pete''a.


Ale tam niemożna wejść prubowalem!


Musisz zapukac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 21:02, asior34 napisał:

ale tu chodzio jazde ekstremalną niemoge zapykać ani wejść

Rzecywiście zamknięte...
Ale po co Ci w jeździe ekstremalnej broń? Jak jest potrzebna w nisji to ją dostajesz. A jak chcesz sobie postrzelać to graj w jazdę swobodną. Tam jest broń i na 90% można ją kupić/dostać (u Pete''a/Vincenza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 21:10, mallard napisał:

W jexdzie extremalnej nie da się tam wejść. W ogóle, głupi tryb. A tak ogółem JAKIE JEST WASZE
ULUBIONE AUTO Z MAFII?



niewiem wszystkie są super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 21:10, mallard napisał:

A tak ogółem JAKIE JEST WASZE
ULUBIONE AUTO Z MAFII?

Wszelkie wrighty, nimi się najlepiej jeździ. Szybkie, ładne i dobrze wyważone ;). Bo nie przepadam za takimi Lassierami, co to pewnemu playboyowi zabierało w jakiejś misji ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha!!! Urzędnik w ŻÓŁTYM kabriolecie! AAAAAA! Żal mi go było! Wrighty też są dobrę, ale kabrioletem zarzuca, a Wright Fordor ma małą moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 21:39, pphilips napisał:

taak Mafia swietna gierka :)
po takim topicu cdprojekt pewnie bedzie zalowac, ze jej nie wydal ;)

Nooo, ale spolszczenie mnie się bardzo podoba. Może i dobrze, że to robiła Cenega. Bo CDP to chcialby to pewnie i tlumaczyc glosy, boj się Boga. Nie żebym miał coś do polonizacji CDP(jest świetna), ale Mafia jest perfekcyjnie zagrana i można by zaryzykowac stwierdzenie, ze to najlepszy dubbing w historii gier ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia - jedna z moich ulubionych gier. Na początku się do niej zniechęciłem ( Czysta Gra - wyścig ), ale potem nie mogłem przestać w nią grać. Jako jedna z pierwszych gier tego typu zaoferowała takie dodatki jak: przebijanie opon w samochodach, tłuchone szyby, super zrobione strzelanie z auta i najważniejsze - ślady po kulach na karoserii i przebity bak. Nawet w GTA:SA nie ma tylu "udogodnień". Cenię Mafię za realizm oraz fabułę jak z dobrego gangsterskiego filmu, co jakiś czas do niej powracam - z sentymentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 22:29, damienthorn napisał:

Mafia - jedna z moich ulubionych gier. Na początku się do niej zniechęciłem ( Czysta Gra -
wyścig ), ale potem nie mogłem przestać w nią grać. Jako jedna z pierwszych gier tego typu
zaoferowała takie dodatki jak: przebijanie opon w samochodach, tłuchone szyby, super zrobione
strzelanie z auta i najważniejsze - ślady po kulach na karoserii i przebity bak. Nawet w GTA:SA
nie ma tylu "udogodnień". Cenię Mafię za realizm oraz fabułę jak z dobrego gangsterskiego filmu,
co jakiś czas do niej powracam - z sentymentu.

Zapewnie niejednemu odjołeś to z ust , mi też. Mafia to chyba najlepsza gangsterska gra jaką spotkałem, inaczej mówiąc jest debest!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 21:42, el-coyote napisał:

Nooo, ale spolszczenie mnie się bardzo podoba. Może i dobrze, że to robiła Cenega. Bo CDP to
chcialby to pewnie i tlumaczyc glosy, boj się Boga. Nie żebym miał coś do polonizacji CDP(jest
świetna), ale Mafia jest perfekcyjnie zagrana i można by zaryzykowac stwierdzenie, ze to najlepszy
dubbing w historii gier ;).

moze nie byloby tak zle, chociaz np. glosy postaci w baldurze i icewind dale byly okropnie sztuczne-poza Fronczewskim, ktory jako narrator sprawil sie swietnie ;)
mam tylko nadzieje, że w Guild Wars cdp stanie na wysokości zadania :)
ale nawet nie zwrocilem uwagi, ze mafia jest po polsku, gralem jeszcze w angielska wersje, chyba musze pomyslec nad zakupem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 23:21, pphilips napisał:

mam tylko nadzieje, że w Guild Wars cdp stanie na wysokości zadania :)

To guild Wars zlokalizują całkowicie? Myślałem, że "kinówkę" robią tylko.

Dnia 15.09.2006 o 23:21, pphilips napisał:

ale nawet nie zwrocilem uwagi, ze mafia jest po polsku, gralem jeszcze w angielska wersje,
chyba musze pomyslec nad zakupem ;)

W Kolekcji Klasyki Cenegi jest za 24,99. Całkiem porządne wydanie.
Masz angielską wersję? Jeśli tak to miałbym małą prośbę (zrobienie jednego screena), odezwij się na gg: 5805296

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały błąd kolego grę spolonizował Play IT i to właśnie z tej polskiej wersji teraz korzysta Cenega.

PS. Szkoda że Play IT upadł oni mieli fajne gry np. Max Payne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować