Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2006 o 15:35, mallard napisał:

Nie pisz tak, bo dostaniesz degrada!
Znalazłem marki samochodów, miałem problemy ze znalezieniami fotek, ale kilka dni pracy i wszystkie
odgadnięte:
Bolt Ace (wszystkie wersje) - Ford T
Bolt B (wszystkie wersje) - Ford A
Bolt V8 (wszystkie wersje) - Ford V8
Schubert Six - Chevrolet Special Sedan
Scubert Extra Six - Chevrolet Master
Scubert Six Police - Chevrolet Sedan Police
Falconer - Black Hawk Fordor
Falconer Yellowcar - Black Hawk Taxi
Crusader Chrumium (wszystkie wersje) - Pontiac Chromium
Ulver Airstream (wszystkie wersje) - Chrysler Airflow
Guardian Terraplane Coupe - Hudson Straight Eight Coupe
Guardian Terraplane (fordor i tudor) - Huson Straight Eight
Brubaker 4WD - Miller 4WD
Thor 812 - Cord 812
Thor 810 - Cord 810 Phaeton
Thor 810 - Cord 810 Beverly Sedan
Wright Coupe - Buick Coupe
Wright Fordor - Buick Fordor
Bruno Speedster - Stutz Speedster 851
Celeste Marqe 500 - Mercedes 500K
Lassiter V16 Fordor - Cadillac V16 model 70 Fordor
Lassiter V16 Phaeton - Cadillac V16 355B Phaeton
Lassiter V16 Roadster - Cadillac V16 model 70 Roadster
Lassiter V16 Appylyon - Cadillac V16 model 70 Fleetwood
Lassiter V16 Charon - Cadillac V16 Charon
Carrozella C-Otto 4WD - Bugatti Type 57
Silver Fletcher - Pierce-Arrow
Trautenberg J - Dusenberg model J
Trautenberg Racer 4WD - Dusenberg Racer
Manta Prototipe - Phantom Corsair
Caesar 8C 2300 Racing - Alfa Romeo 8C 2300 Racing
Caesar 8 Mostro - Alfa Romeo 8C Mostro

Zauważyłem także, że określenie fordor i tudor odnosi się do angielskich nazw:
- fordor - four door (czterodrzwiowy)
- tudor - two door (dwudrzwiowy)
- delivery - (dostawczy)

Wiesz jak zdobyć: Brun, Silwer Flatcher, Celeste, Carrozella, Cesar itd. ? jeślitak to powiec PLS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silver Fetchera zdobedziesz w misji, w której trzeba zabić pana Morello. Jak przyjedziecie na lotnisko i rozwalicie samolot, udaj się do hangaru i po prostu przesiądź się z Lassitera do Silvera Fletchera.
Carozzele odblokowujesz w misji "Czysta Gra". Musisz przyjechać na tor wyścigowy i zawieźć Carrozellę do mechanika i wrócić w określonym czasie.
Cesar - który?
Bruno, chyba w którejś misji z Jazdy Ekstremalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 17:27, asior34 napisał:

może wiecie czy w jezdzie ekstremalnej można odblokować spychare na gonsienicach?
Jak tak to gdzie ta misja

Mnie oto nie pytaj bo ja nie wiem i nie mam tej bryki, ale pojedz na samą górę koło tego dłuuuuugiego mostu co nad nim jest sterowiec i poprawej częsci mostu koło szpitala z lotniskiem dla helikopterów będzie stał kolo i stary grat bolt jakiśtam i po ukończeniu dostaniesz 7-mio tonowy samochód mega opanceżony ze spycharą(Black Metal 4WD) który z łatwością pokonuje blokade polcyjną i jego max prędkość to 105 km\h i nawet jak strzelają i obijają się o ciebie to Healt ci nie spada tylko jak 90-105 ale w tedz 1HP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak się nazywa muzyka która jest w menu głównym po wyborze profilu i po zabiciu chyba SAM-a w ostatniej misji i akcie a prrpo 2 części w jakich czasach się tam gra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 17:18, mallard napisał:

Silver Fetchera zdobedziesz w misji, w której trzeba zabić pana Morello. Jak przyjedziecie
na lotnisko i rozwalicie samolot, udaj się do hangaru i po prostu przesiądź się z Lassitera
do Silvera Fletchera.
Carozzele odblokowujesz w misji "Czysta Gra". Musisz przyjechać na tor wyścigowy i zawieźć
Carrozellę do mechanika i wrócić w określonym czasie.
Cesar - który?
Bruno, chyba w którejś misji z Jazdy Ekstremalnej

Masz jeszcze save do Mafii ??? jeśli tak to mi prześlij na e-mail PLS
Móje e-maile: mati804@o2.pl i brutal8@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PEACE NIE ZASMIECAJ FORUM SPAM JEST TUTAJ KARANY!!

> Umieszczaj 1 wiadomiosc i tam pisz wszystkie swoje problemy lub odpowiedzi kiedys cie moderator capnie i bedzieesz mial problem mnie juz zdegradowali raz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także przeszedłem grę bez żadnych ułatwień. Nie ukrywam, że łączyło się to z potem, znojem i zniechęceniem... ale warto było. Takie gry się pamięta. Klimat z serii GTA może się schować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie myślę. W seriach GTA wszystko jest upchane i kupy się nie trzyma. A w mafii wszystko świetnie do siebie pasuje! Grafika, kampania, extra to wyszło. A i mam questiona. Jak przejść misję podczas której trzeba dojechać tą wyścigówa do Lucasa? Bo ta maszyna ma takiego kopa, że co chwila w coś uderzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 15:05, mallard napisał:

[dokładnie za taki sam post dostałem degrada]

Nie, nie przyśle ci save''a. Musisz sam przejść, tak jak ja.

No ja też ale niemam wszystkich bryk, fur, aut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 15:05, mallard napisał:

[dokładnie za taki sam post dostałem degrada]

Nie, nie przyśle ci save''a. Musisz sam przejść, tak jak ja.


Ja nie chce od ciebie save''a pomyliles ludzi ;)
Ja tez dostalem degrada i nie chce juz zle robic :D A Mafie przeszedlem cala dodam dowod :

>>SPOILER<<
Na koncu tommy ginie od obrzyma z rak ludzi z czerwonego auta :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 15:26, hans kloss napisał:

Dokładnie myślę. W seriach GTA wszystko jest upchane i kupy się nie trzyma. A w mafii wszystko
świetnie do siebie pasuje! Grafika, kampania, extra to wyszło. A i mam questiona. Jak przejść
misję podczas której trzeba dojechać tą wyścigówa do Lucasa? Bo ta maszyna ma takiego kopa,
że co chwila w coś uderzam!



Przy skręcaniu nigdy nie dodawaj gazu!Unikniesz kolizii:)Wierz mi,mówi Ci to weteran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I właśnie jak pówił hans kloss kierowanie lekkimi maszynami z dużą moca jest trudne. Na zakrętach bieg spada do jedynki i jak wychodzisz (fuksem) z zakrętu to po dodaniu gazem bardzo szybko silnik kopa dostaje. Najlepiej jest podczas skręcania utrzymywać biegi nominalne do prędkości, np. 0 - 30 km/h wystarczy jedynka, od 30 - 60 km/h trzeba wrzucić dwójkę, od 60 - 80 km/h potrzebna trójka, a z wyższymi predkościami watpie by ktoś wchodził w zakręt. Oczywiście to co stanie się po zakrecie zależy od twojego refleksu i hamulców samochodu. Ważne jest także które koła sa napędzane. Najlepiej wszystkie, czyli 4WD. Dziś na przykład jechałem prototypem Bob Mylan (przerobiony Schubert Extra Six, bardzo zwiększona moc, 4WD) i jak ostro wyszłem z zakretu zobaczyłem kilka stojących na ulicy samochodów, dwa auta stojące z boków ulicy, jadącego z naprzeciwka Bolta i tramwaju po środku. Gdyby nie szybki refleks to pewnie bym w coś przywalił, a z zakrętu wyszłem z prędkością 76 m/h. Szybko wcisnąłem więc hamulec 9nie reczny, bo wtedy rzuca) i skręciłem kierownicą w prawo. Zatrzymałem sie jakiś metr od stojacego na boku ulicy Ulvera. Tak, że najważniejsze jest opanowanie sztuki kierowania i wchodzenia w zakręty. Jezeli ktoś chciałby jeszcze ode mnie jakieś rady na temat kierowania, czy używania broni, to śmiało pytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej włącz sobie widok ze zderzaka. Dojeżdżając do zakrętów hamuj i straj się ścinać. Ja będziesz jechał tą długą drogą w dół to wdepnij gaz, ale jak będziesz dojeżdżał do zakrętów to ostro zwalniaj. Jeśli ktoś cię wyprzedzi to staraj się go wyeliminować uderzając swoimi przednimi kołami w jego tylne. Nie taranuj! Uszkodzisz silnik! Ja na wyścigu do drugiego okrążenia jechałem czwarty, potem wyprzedziłem, i na sam koniec trzeciego, na ostatnim zakręcie (pierwszy już byłem) wparowałem w bande. Koło mi o mało nie odpadło, poważnie się wykrzywiło, a z silnika buchnął biały dym. Obróciło mnie ze trzy razy, a potem gdyby nie to , że przewagę miałem ledwo dotoczyłem się do mety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować