Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

No właśnie jest spis wszystkich piosenek (choć nie napisane, w jakich momentach gry są odgrywane), a weź i znajdź wszystkie (w sklepach sieciowych z muzyką czy w p2p) aby móc dowiedzieć się, która jest która.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo żeby przejśc gre to trzeba w misji "Czysta Gra" przejechać właśnie Carrozellą do Lucasa Bertone. A to jest jedna z pierwszych misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 15:11, lurynowicz napisał:

Mam pytanie co do muzyki. Czy ktoś wie, jakie tytuły noszą kawałki które brzmią jak jeździsz
po następujących dzielnicach:
- Works Quarter
- Hoboken

/ciach/
Pamiętam, że do Mafii (pierwsze wydanie za 99,99 zł) był dołączony krążek CD z muzyką Jazz. Teraz nie mogę go znaleźć, ale może tam była muzyka z gry i tytuły o które ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ggggggggggggggggggrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrggggrgr.........ech nie moge jej przejśc,ale jej ocena według mnie to 10.....Chodzi mi o misje gdzie jedzie się do pewnego garażu,i jest zlecenie załatwić dobry alkochol,i to ponad drugi raz.Wtedy te szczury przyjeżdzają i żaczyna się siekanka,nigdy nie moge dojśc do miejsca gdzie jest droga zagrodzona płonącymi samochodami...........albo mój samochód ekspłoduje......albo gine od kul......przy okazji kto chce kupić,to jestem na smoczyoddech@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie wolno reklamować! a jesli chodzi o misje to najpierw wystrzel wszystkich gangsterów irozwal ich auta. Potem wex od trupów Thompsona lub Strzelbe i powoli schodź po pietrach. Gdy już dojdziesz na sam dół i wszystkich wystrzelasz to wracaj na górę po samochód i spokojnie zjedź na dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 15:53, zawodowy gracz napisał:

ggggggggggggggggggrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrggggrgr.........ech nie moge jej przejśc,ale jej ocena
według mnie to 10.....Chodzi mi o misje gdzie jedzie się do pewnego garażu,i jest zlecenie
załatwić dobry alkochol,i to ponad drugi raz.Wtedy te szczury przyjeżdzają i żaczyna się siekanka,nigdy
nie moge dojśc do miejsca gdzie jest droga zagrodzona płonącymi samochodami...........albo
mój samochód ekspłoduje......albo gine od kul......przy okazji kto chce kupić,to jestem na
smoczyoddech@op.pl


porada: nie schoć schodami po prawej stronie! tam cię od razu zabiją. zejdż tunelikiem po lewej stronie. tam będziesz miał lepszy punkt do strzału.gdy dojdziesz tymi tunelikami na sam dół okaże się że wejście jest zablokowane. powystrzelaj gości zza samochodów następnie wróć się i idż schodami, ale dopiero wtedy kiedy na samym dole nikogo nie będzie.potem weż zieloną ciężarówkę i jedź do wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w nią z 2 lata temu.... była zarąbista.... jedna z moich najlepszych gierek....
teraz zamiast w mafie gram w ojca chrzestnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś jak przejść zadanie na dodatkowe auto w free ride extreme tam co koleś jest w china town i jak się weźnie od niego zadanie to trzeba jechać na plaże i jest tam babka i z wody się wyławia jakiś zielony potwór ???
Jeśli ktoś wie to niech powie PLS-Prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 15:26, mallard napisał:

Spytam Cię o coś. Jeździłeś Carrozellą 4WD ?

A ty jeździłeś już: Black Metal 4WD, Hillbill 5.1 FWD, Flower Power, Bob Mylan 4WD, Manta Prototype, Matnta Taxi FWD, Masseur, Masseur Taxi, Mutagen FWD, Black Dragon 4WD i Flame Spear 4WD, bo jak nie to żałuj dużo straciłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 16:25, mallard napisał:

A jeździłeś Demoniaciem lub Crazy Horsem, albo Luciferionem?

Nie jeździłem ale powiesz mi jakl przejść to z potworem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, a więc na samym poczatku bierzesz broń i samochód Thor 812. Jedziesz na to miejsce. Gdy widzisz babkę musisz strzelić tam, gdzie ma kłódkę. Dokładnie, tam gdzie ma kłódkę. Jak rozwalisz kłódkę misja się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 16:38, mallard napisał:

Tak, a więc na samym poczatku bierzesz broń i samochód Thor 812. Jedziesz na to miejsce. Gdy
widzisz babkę musisz strzelić tam, gdzie ma kłódkę. Dokładnie, tam gdzie ma kłódkę.
Jak rozwalisz kłódkę misja się skończy.

Wielkie dzięki dla ciebie dobrego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować