Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

Sorry, za 3 posta z rzędu.
Dlaczego podczas robienia misji Odwiedziny u bogaczy, gdy chcę wyjechać z baru gra wyłącza się i wyskakuje błąd Game.exe. W czym tkwi problem ?

EDIT: Problem leży w X-fire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem ta misja ma tylko jedno zakończenie -

Spoiler

mafiosi gonią sprawców - w końcu dopadają ich gdzieś w uliczce i zabijają [ właściwie to Paulie ich dobija ]. A to że jeden z nich wypadł przez przednią szybę a kierowca usiłuje wysiąść jest jak dla mnie tylko i wyłącznie ''zasługą'' engine''u i skryptów. Moja teoria wydaje mi się tym bardziej słuszna iż to wypadnięcie pasażera wygląda bardzo nienaturalnie.

Możliwość rozegrania dwóch zakończeń jest chyba z tego co pamiętam tylko w jednej misji gdzie gonimy uciekającego spod gmachu opery jednego z braci Morello.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 00:06, Tyler_D napisał:

Z tego co ja wiem ta misja ma tylko jedno zakończenie -

Spoiler

mafiosi gonią sprawców - w
końcu dopadają ich gdzieś w uliczce i zabijają [ właściwie to Paulie ich dobija ]. A
to że jeden z nich wypadł przez przednią szybę a kierowca usiłuje wysiąść jest jak dla
mnie tylko i wyłącznie ''zasługą'' engine''u i skryptów. Moja teoria wydaje mi się tym
bardziej słuszna iż to wypadnięcie pasażera wygląda bardzo nienaturalnie.

Możliwość
rozegrania dwóch zakończeń jest chyba z tego co pamiętam tylko w jednej misji gdzie gonimy
uciekającego spod gmachu opery jednego z braci Morello.

http://cdn.steampowered.com/v/gfx/apps/40990/ss_f2cfa64c40cf45355439f51324661f9e65a416c7.1920x1080.jpg?t=1283460558

Z tym, że ta animacja jest pokazywana w oficjalnych screenach na steamie.

http://cdn.steampowered.com/v/gfx/apps/40990/ss_0e0a128c7456614ff7992670f3bf056e54547fd2.1920x1080.jpg?t=1283460558

Jest jeszcze taki screen. Oni z tego steama chyba wrzucili jakieś najstarsze screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 23:28, Tomek1120 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=aOzeEVNehbs

Ktoś zna sposób co zrobić by tą animację zobaczyć? U mnie się włącza animacja w której
oni rozbijają auta ale nie wypada pasażer przez szybę a kierowca nie próbuje wysiąść.

Hmm, ja zawsze mam to zakończenie z filmiku w tej misji. Jak przeglądam filmiki na youtube to nie mogę znaleźć żadnego innego. Myślę że to jest jedyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy takiego nie miałem. Miałem to co

Spoiler

wjeżdżają w taką małą uliczkę i auto się zatrzymuje. Jeden już leży martwy, a drugi prosi Tommy''iego o litość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 23:28, Tomek1120 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=aOzeEVNehbs

Ktoś zna sposób co zrobić by tą animację zobaczyć? U mnie się włącza animacja w której
oni rozbijają auta ale nie wypada pasażer przez szybę a kierowca nie próbuje wysiąść.

By zobaczyć ten filmik trzeba strzelać do przeciwników w czasie pościgu (najlepiej z Colta 1911). Jeśli trafi się któregoś kilka razy, pokaże się animacja. Najlepiej w czasie pościgu przestrzelić najpierw którąś z opon, to trochę ułatwi zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś grać w Mafię z x-fire? Gdy mam włączonego x-fire gra się wyłącza podczas ładowania pierwszej misji, gdy włącze x-fire wszystko jest ok. Grę mam z PKK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopytywałem się kilka razy czy to prowokacja, ale dostałem odpowiedź przeczącą. Sam nie wiem jak wytrzymałem podczas tej rozmowy, choć przyznam, że trochę mnie nosiło przed kompem :P

Sorry za odpowiedź po czasie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 13:42, 19KoKo90 napisał:

witam, moze mi ktos powiedziec co zrobic zaby mafia chodzila na viscie ? moj brat ma
XP i jemu chodzi normalnie ... :/

U mnie na Viście działało bez większych problemów. Na początku gra nie chciała się odpalić, bo wyskakiwał jakiś błąd, ale reinstalka sterowników karty graficznej pomogła w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie właśnie intro z Mafii, z tą kapitalną, idealnie pasującą muzyką i aż się łza w oku kręci. Przypominam sobie wszystkie misje, ciekawe zakończenia, niesamowity klimat, fabuła w tej grze to prawdziwa maestria, nawet z samym zakończeniem, które ma przesłanie, i może chwycić za serducho. Wszystko w tej grze jest kapitalne, nigdy nie grałem w lepszą. I z każdym kolejnym rokiem, kiedy to wychodzą niestety kolejne gnioty kładące nacisk na grafikę utwierdzam się w przekonaniu, że to najlepsza produkcja wszechczasów. Ta, nie grałem nawet w Mafie 2, ale nie mam zamiaru. Wiem, że i tak nie dorównuje jedynce, a tak zatracę tylko obraz dzieła doskonałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta...internet...

Ja się tam Budepowi nie dziwię. Może nie mam łezki oglądając intro gry, którą skończyłem 3 razy bodaj, ale takie chwile wzruszenia mam :) Też myślę, że to najlepsza produkcja wszechczasów, na równi z Burnoutem Paradise, którą wielbię strasznie.

Aż mnie naszło na pogranie w Mafię xD! Tylko nawet wersja z d2d mi nie działa dobrze na Sevenie teraz :(

EDIT: Mafię 2 kupiłem w dniu premiery...Żałuję z jednej strony, z drugiej nie. Jak zapomnę jak nas sąsiedzi południowi wydymali i skupię się na tym co jest w grze, jest naprawdę dobrze! Co prawda jest kilka wątków, co nagle tak wchodzą, albo jakiś nagle się kończy, więc widać te pocięcie...No ale jakby taka zła była, nie skończyłbym 2 razy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>............

Mafię 1 mam w pięknym premierowym wydaniu i działa mi na Win7 x64;)
W dzisiejszych czasach gdzie wszyscy producenci liczą tylko i wyłącznie na kasę i nie liczą się z klientami, szans na drugą Mafię 1 raczej już nie ma, ta gra jest i pozostanie fenomenem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja mam x64 też Sevena. I niby działa, ale zawsze w misji Rutynowa Robota, po odebraniu pierwszego haraczu wyskakuje błąd exe...czyli nie działa poprawnie mi ;( Ani wersja z KK, ani wersja z d2d, czyli w teorii taka, która działać powinna na nowszych systemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te wzruszenie nie wynika z tego, że ''stare'' gry były lepsze. Po prostu graliśmy w nie jako nastoletnie dzieciaki, trochę inaczej je postrzegaliśmy, bardziej się ''przywiązywaliśmy'' do przejścia danej misji itp., dlatego teraz mamy takie odczucia względem gier. To tak samo jak postrzeganie świąt za dziecka a teraz, kiedy przede wszystkim człowiek mówi sobie ''ile to mnie będzie kosztować...''. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>........

Zapewne ale jak wytłumaczyć fakt, że o wiele bardziej wolę w chwili obecnej 10 raz przechodzić Mafię 1 aniżeli ukończyć Mafię 2? (zwaliły mi się save''y przy 80% i zaczynać muszę od nowa i wcale mi się nie chce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować