Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

Jeśli chodzi o szybę to nie wiem, ale jedyna lokacja deski jest w misji kiedy się broni Sary. Jest po prawej stronie podczas pierwszej bójki. I deska nie mogła wypaść z żadnego przeciwnika. Albo bug, albo coś ściemniasz. Odnośnie "sekretu" w tej misji. Jak Paulie zaczyna się lać, pójdź na prawo. Jest tam dwóch kolesi co używają łomu w odpowiedni sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj kurcze, rzeczywiście. Za małe oznaczenie mają na tym muve. :P Ja bym poszukał w tych supermarketach, bo jak im towar nie schodzi to czasami po prostu zostawiają. Ew. może masz w swoim mieście taki sklepik, w którym można kupić archiwalne czasopisma po niższej cenie. Mafia była kiedyś w Playu. W CDA chyba też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2015 o 22:24, Rick napisał:

W CDA chyba też.


Jedyny tytuł z "Mafia" w tytule, który został dołączony do CD-Action, to Mafia Tycoon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie udowodnie prawdziwości moich słów bo wiele razy rozgrywałem tę misję a tylko raz położyłem ręce na tejże desce - zanim jej użyłem już padli. No nic - nie mam teraz Mafii zaintalowanej więc nie sprawdzę choć możliwe że broń zagapiorów spawnuje się losowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2015 o 22:41, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Nie udowodnie prawdziwości moich słów bo wiele razy rozgrywałem tę misję a tylko raz
położyłem ręce na tejże desce - zanim jej użyłem już padli. No nic - nie mam teraz Mafii
zaintalowanej więc nie sprawdzę choć możliwe że broń zagapiorów spawnuje się losowo.


chyba zakapiorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2015 o 22:37, Gumisiek2 napisał:

Jedyny tytuł z "Mafia" w tytule, który został dołączony do CD-Action, to Mafia Tycoon.

Jest coś takiego? :O Want! Ale w playu była na 100%, bo sam mam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2015 o 23:30, Rick napisał:

Jest coś takiego? :O Want! Ale w playu była na 100%, bo sam mam. ;)


Ano jest, ale nie powiedziałbym, że jest to tytuł najwyższych lotów. Jeżeli bardzo Ci zależy, to na samym Allegro można znaleźć cztery aukcje z tym tytułem ;-) Co do Playa, to owszem, do niego dodana była ta Mafia, którą wszyscy kochamy :P

Polecam rozejrzeć się po Allegro i innych serwisach z ogłoszeniami, przez długi czas Mafię można było kupić w Kolekcji Klasyki, więc pewnie od czasu do czasu znajdzie się jakiś używany egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2015 o 15:42, Gumisiek2 napisał:

Polecam rozejrzeć się po Allegro i innych serwisach z ogłoszeniami, przez długi czas
Mafię można było kupić w Kolekcji Klasyki, więc pewnie od czasu do czasu znajdzie się
jakiś używany egzemplarz.

Właśnie sprawdziłem na Allegro i ku mojemu niedowierzaniu na sprzedaż wystawiony jest w tej chwili tylko jeden egzemplarz tej gry i co gorsza - na PS2. Sprawdzałem również na Ceneo, tam wyświetla się komunikat "Aktualnie brak ofert tego produktu.", co mówi samo za siebie - gra na dobre została wycofana ze sprzedaży. Polecam przejrzeć za to OLX, bo tam można zakupić wersję na PC''ta, radzę się jednak spieszyć, bo nie ma tam tego zbyt wiele.

Cóż, szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2015 o 17:30, Firefly94 napisał:

Chyba używasz innego Allegro, bo ja bez problemu znalazłem około 5 sztuk na PC. ;)

Wpisałem "Mafia: the city of lost heaven" i wciąż wyświetla mi się tylko ta jedna sztuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie ma czasem wydania spod znaku Antologia? Kiedyś wypuszczali w ten sposób Kozaków i inne tego typu gry. Myślę, że I i II spokojnie mogliby w takiej edycji wypuścić. Nie pamiętam, dawno nie byłem placówkach typu Empik. Wszystko leci elektronicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, niestety Cenega takiego pakietu (jeszcze?) nie wydała. Z tego co pamiętam to było jedynie sucha Mafia II i później Mafia II+DLC.

PS. A Kozaków nadal mam na półce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2015 o 18:42, Firefly94 napisał:

Nie, niestety Cenega takiego pakietu (jeszcze?) nie wydała. Z tego co pamiętam to było
jedynie sucha Mafia II i później Mafia II+DLC.

PS. A Kozaków nadal mam na półce. :D


Szkoda. Chętnie bym zakupił. Bardzo fajny pakiet, wart swojej ceny. A kozacy wiadomo. Kozacka gierka ;) Również leży i się kurzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2015 o 17:43, Prince_Miki napisał:

> Chyba używasz innego Allegro, bo ja bez problemu znalazłem około 5 sztuk na PC.
;)
Wpisałem "Mafia: the city of lost heaven" i wciąż wyświetla mi się tylko ta jedna sztuka...



może wystarczy "mafia" w kategorii gry na pc ...?
zależało mi na nowym, dzięki

ps. widzieliście ceny na allegro pierwszych wydań gry? jest polot...tj jakiś czas temu był na BG i ID...sam pamiętam sprzedałem za dobrą cenę na allegro a teraz wypuścili legendy rpg fajny zestawik który zresztą dziś zamówiłem, znalazłem na olx u siebie we wrocławiu mafie niestety tylko tą używaną gość mówi że igła płyty podjadę sprawdzę.. może za niedługo wypuszczą jakieś fajne wydanie mafii, jest tego godna.(myślę nawet nie tak czy by nie dać za nią tych 300 stów na allegro) dzięki za sugestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś się orientuje czy wersji na PS2 która de facto odpalam na PS3 można zmienić język na angielski? a najlepiej na polski bo posiadam niemiecką wersji gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, zainstalowałem grę na win7 z kolekcji klasyki i niestety mi się nie włącza, pojawia się pierwszy ekran tj mówi Frączewski że kolekcja klasyki i poleca, wyłącza się i koniec nic się nie dzieje, ściągnąłem ze strony cenegi tą łatkę która niby to wyłącza ale nie pomaga :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować