Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2006 o 22:40, mallard napisał:

Czy lubiliscie jeździć Bolt
Truckiem?

Jeszcze się pytasz? ;) Bolt Truck wspaniała ciężarówka na swobodną jazdę. Dobrze się nią jeździ(wyważona) i taranuje gangsterów i policję ;).A jak taka ciężarówa jest mocno rozpędzona to przy zderzeniu daje niezłego czadu i właściwie po takim jednym uderzeniu autko przeciwnika się nie podniesie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Bolt Truck ma moc, ale troszkę za małą prędkość maksymalną. Ale zryw ma piękny, to trzeba przyznać. Dobra jest także wersja flatbed i covered, chos parametrami jazdy praie się nie różnią. Za to najbardziej nie lubię chyba Falconera. Kipskie przyspieszenie i predkość maksymalna, wysoki i waski, przez co na zakretach zarzuca, napęd na tylne koła, co często prowadzi do poślizgów i duże okna, przez co łatwiej cię zastrzelić. Nie wiem czemu, ale bardziej wole łudzaco podobnego do Falconera Schuberta Six. Six jest ładniejszy (tym bardziej w bieli), ma lepsza predkość (niedużo, ale zawsze), dźwięk silnika też ma ładny i jest szeroki przez co lepiej radzi sobie z zakrętami. A lubicie choć trochę Bruno Speedstera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 22:40, mallard napisał:

Mafia to stara gra. Prawdopodobnie moda nie bedzie. Ale wiecie co? Czy lubiliscie jeździć Bolt
Truckiem?

Ja bardzo i jeszcze lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda Bolt-Thrower ??? i gdzie jest(na jakiej dzielnicy) ten kolo z tym zadzniem na te auto ???? a i w tej misji z telefonami co za furek się odblokuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 23:53, mallard napisał:

Dokładnie! Bolt Truck ma moc, ale troszkę za małą prędkość maksymalną. Ale zryw ma piękny,
to trzeba przyznać. Dobra jest także wersja flatbed i covered, chos parametrami jazdy praie
się nie różnią. Za to najbardziej nie lubię chyba Falconera. Kipskie przyspieszenie i predkość
maksymalna, wysoki i waski, przez co na zakretach zarzuca, napęd na tylne koła, co często prowadzi
do poślizgów i duże okna, przez co łatwiej cię zastrzelić. Nie wiem czemu, ale bardziej wole
łudzaco podobnego do Falconera Schuberta Six. Six jest ładniejszy (tym bardziej w bieli), ma
lepsza predkość (niedużo, ale zawsze), dźwięk silnika też ma ładny i jest szeroki przez co
lepiej radzi sobie z zakrętami. A lubicie choć trochę Bruno Speedstera?

Co to za dziwny Bolt ? Bolt-Thrower ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 16:18, mallard napisał:

moim zdaniem głupio jeździć nówkami w grze o latach 30.

A moim zdaniem zawsze można pobawic się takimi autami, jeżeli się nie spodoba zawsze samochody można podmienić na stare...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy tkoś powiedział że ja nie lubię czuć klimatu. W grach liczy się tylko grywalność i klimat i nic ponadto (czasami grafika też jest potrzebna bo to ona buduje klimat). Moim zdaniem na takie samochody można sobie pozwolić ale tylko wtedy kiedy rzejdzie się grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 20:27, mallard napisał:

No cóż, fakt. Można czasem sobie pozwolić na luz. A tak w ramach gry, jakie ty auto
najbardziej lubisz?

Ja z gry normalne ??? Bolt Truck a co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 20:40, mallard napisał:

A, tak pytam. Bo ja najbardziej lubię Lassitera V16 Fordor i Police.

Mi też tylko mi zjadło nazwe a nie chciałem napisać i ten zielony Lassiter, wiesz jak dodawać te auta tak jak powiedziałem w poprzednim poście, jeśli tak to powiec PLS bo ma Skode Fabie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...w Mafię już nie grałem bardzo długo, już nie pamiętam dobrze tych nazw ale zawsze podobał mi się to pierwsze aerodynamiczne (ma taki zaokrąglomu przód)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować