Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

mafia to piękna gra, przeszedłem całą+misje we free ride extreme
A w więzieniu łatwa jest misja... ja miałem tylko z wyścigiem problem (trzy noce przeklinania na całą dzielnice)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak z wyscigiem jest duży problem :), znam ten ból. A w mafie grałem i czasami jeszcze sobie pogram. Ta gra ma super fabułę i nie odstrasza mnie słaba grafika. Podobnie jest u mnie z Gothic''iem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez przesady, grafika jak dla mnie bardzo ładna... są teraz lepsze ale Gothic i Mafia mają naprawde ładną oprawe graficzną która wciąż jest przyjemna dla oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cieńcy jesteście. wyścigi można przejść b. łatwo. wystarczy włączyć (to nie jest kod) na początku wyścigu żeby wam się pojazd nie psuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do utworuku z końca gry - można go chyba w całości posłuchać na stronie zespołu Lordz of Brooklyn: http://lordzofbrooklyn.com/LOFMARSH.MP3 Faktycznie pod koniec ta "bałałajka" ;) w tle nadaje na melodię Ojca Chrzetnego. Ponadto słowa refrenu, to przeróbka refrenu piosenki "Lake of Fire" Nirvany:
Where do bad folks go when they die?
They don''t go to heaven where the angels fly
They go down to the lake of fire and fry
Won''t see them again till the fourth of July

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 11:44, Sanguineus napisał:

Co do utworuku z końca gry - można go chyba w całości posłuchać na stronie zespołu Lordz of
Brooklyn: http://lordzofbrooklyn.com/LOFMARSH.MP3 Faktycznie pod koniec ta "bałałajka" ;) w
tle nadaje na melodię Ojca Chrzetnego. Ponadto słowa refrenu, to przeróbka refrenu piosenki
"Lake of Fire" Nirvany:
Where do bad folks go when they die?
They don''t go to heaven where the angels fly
They go down to the lake of fire and fry
Won''t see them again till the fourth of July



Nudna muza!

a ja jestem na ostatniej misji i nie mogę przejść bo niemam broni pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie kupiłem własny egzemplarz (choć trochę w to grałem u kolegów i już wtedy postanowiłem mieć swój egzemplarz, jednak jakoś się nie składało do kupna) i jestem nadal zachwycony. Klimacik mistrzowski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 11:35, asior34 napisał:

a ja jestem na ostatniej misji i nie mogę przejść bo niemam broni pomocy!!

W czym rzecz? Jesteś w momencie w walce z bossem? Czy na początku tej misji? (nie mówię co to za boss, bo to bylby spojler totalny ;]). Zanim dojdziesz do bossa znajdziesz sporo broni. Oszędzaj tommyguna, najbardziej się przyda ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 11:39, el-coyote napisał:

> a ja jestem na ostatniej misji i nie mogę przejść bo niemam broni pomocy!!
W czym rzecz? Jesteś w momencie w walce z bossem? Czy na początku tej misji? (nie mówię co
to za boss, bo to bylby spojler totalny ;]). Zanim dojdziesz do bossa znajdziesz sporo broni.
Oszędzaj tommyguna, najbardziej się przyda ;).


jestem na samym początku misji i niemam broni pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 11:44, asior34 napisał:

> > a ja jestem na ostatniej misji i nie mogę przejść bo niemam broni pomocy!!
> W czym rzecz? Jesteś w momencie w walce z bossem? Czy na początku tej misji? (nie mówię
co
> to za boss, bo to bylby spojler totalny ;]). Zanim dojdziesz do bossa znajdziesz sporo
broni.
> Oszędzaj tommyguna, najbardziej się przyda ;).

jestem na samym początku misji i niemam broni pomocy!

Przed wstąpieniem do galerii sztuki, pojedź do Żółtego Petea, wyda Ci co chcesz ;). Najlepiej zakup tommyguna i inny sprzet wedle uznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszą misją "Moonlighting" czyli napad na bank chociaż Creme de la Creme też jest spoko bo odkryłem
tam drugą opcje na przejscie tej misji.
W momencie kiedy gonimy już Don''a Morelo zajezdzamy mu drogę tak aby nie wjechał na lotnisko
kiedy już minie wjazd na lotnisko sledzimy go tylko cel misji zakończy się sam (Limuzyna Dona Morelo wypadnie z mostu :P). Dorba też była misja na statku bodajże "Happy Birthsday" Mistrz misja.
Całą grę przeszedłem jakieś 20 razy i nadal mam ochcotę przejsć ja jeszcze raz Wypas Pogiera
najlepsza jak narazie gra o Mafii w jaką grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze na tytuły misji i dochodze do wniosku ze chyba nie grałes po polsku ? Dużo tracisz polonizacja jest zrobiona perfekcyjnie (naprawde świetnie) i warto zagrac. O dwóch zakończeniach w misji "Śmietanka na kawie" wiedziałem :P nawet najpierw miałem to z mostem :) Najlepsza misja to Czysta gra gdy noca kradniemy samochód do przerobki mijajac po drodze samobójce na moście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 14:20, Rados-kapcrew napisał:

Dla mnie najlepszą misją "Moonlighting" czyli napad na bank chociaż Creme de la Creme też
jest spoko bo odkryłem

Od tak genialnej gierki spodziewałem się ciekawszego napadu ;). Ot idziemy sobie po kluczyk, zabijamy strażników, bierzemy worek kasy. A policja, która przyjechała nie wzbudziła jakiś większych emocji, spodziewałem się długiego i trudnego wyścigu, ale nic takiego nie było ;).

Dnia 10.09.2006 o 14:20, Rados-kapcrew napisał:

najlepsza jak narazie gra o Mafii w jaką grałem.

Bo ich nie wiele jest ;). A Godfather to pomyłka, która nie powinna się pojawić :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 14:25, Bajuj napisał:

Tak patrze na tytuły misji i dochodze do wniosku ze chyba nie grałes po polsku ? Dużo tracisz



tak masz racje w polska wersje gralem tylko raz, trafne spostrzezenie :)
ale to chyba nic zlego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

realizm
do dzis nie ma gry w ktorej za przekroczenie predkosci czy chocby przejezdzie na czerwonym swietle mozna byloby dostac mandat, nawet mozna bylo tankowac bryki lecz czasem pracownik stacji benzynowej odwracal sie do nas plecami i tankowa powietrze hehe ale to byl jeden z nieliczny jak na ten tytul bledow

polecam nawet fdzis siegnac po te gierke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować