Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

Niby jest/był (nie jestem na bierząco) tworzony mod do multi, jednak nie wiem czy prace nad nim nie zostały porzucone...

A szkoda, bo gameplay był, i fajnie było by sobie pojeździć razem po City of Lost Heaven :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam Mafię w wydaniu premierowym, ale kiedy ją dostałem byłem jeszcze glupek i nie mam np. pięknego dużego pudła po gierce, pięknego plakatu, artbooka jeśli dobrze pamiętam, instrukcję gdzieś ostatnio widziałem chyba i mapka mi się zachowała tylko. Pora pogrzebać w starych śmieciach, bo teraz to mi się płakać za tym chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 13:17, Davw napisał:

Też mam Mafię w wydaniu premierowym, ale kiedy ją dostałem byłem jeszcze glupek i nie
mam np. pięknego dużego pudła po gierce, pięknego plakatu, artbooka jeśli dobrze pamiętam,
instrukcję gdzieś ostatnio widziałem chyba i mapka mi się zachowała tylko. Pora pogrzebać
w starych śmieciach, bo teraz to mi się płakać za tym chce...



artbooka niestety nie było. Ale to duże pudełko kartonowe robi wrażenie. A jeszcze lepiej wygląda jak jest w oryginalnej 7 letniej folii tak jak mój nabytek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 13:24, Citkowsky napisał:

artbooka niestety nie było. Ale to duże pudełko kartonowe robi wrażenie. A jeszcze lepiej
wygląda jak jest w oryginalnej 7 letniej folii tak jak mój nabytek:)


Pudła raczej na pewno nie znajdę, znając życie to już pewnie zostało przerobione na jakiś papier toaletowy albo coś innego ;/. Może allegro mnie wyratuje chociaż wątpię. Fajnie było by mieć ten komplet.

O, znalazłem to wydanie:
http://allegro.pl/item620777203_mafia_pierwsze_wydanie_komplet_tanio.html

Jak tylko dorwę kasy trochę bez przeznaczenia to biorę nie patrzę ;]. Chyba, że jednak znajdę te moje części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 13:25, Davw napisał:

> artbooka niestety nie było. Ale to duże pudełko kartonowe robi wrażenie. A jeszcze
lepiej
> wygląda jak jest w oryginalnej 7 letniej folii tak jak mój nabytek:)

Pudła raczej na pewno nie znajdę, znając życie to już pewnie zostało przerobione na jakiś
papier toaletowy albo coś innego ;/. Może allegro mnie wyratuje chociaż wątpię. Fajnie
było by mieć ten komplet.



Jakiś idiota od pół roku wystawia na sprzedaż wersję premierową Mafii za ,,okazyjną" cenę 99zł poprzez kup teraz. I sprzedać tego od ponad 6 miesięcy nie może.
Życzę szczęścia, mi się udało i mam swoje cacuszko do którego niedługo dołączy druga część wspaniałej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 13:28, Citkowsky napisał:

Jakiś idiota od pół roku wystawia na sprzedaż wersję premierową Mafii za ,,okazyjną"
cenę 99zł poprzez kup teraz. I sprzedać tego od ponad 6 miesięcy nie może.


Właśnie się temu przyglądałem. I jeszcze piszę, że to jest EK, lol.

Dnia 26.04.2009 o 13:28, Citkowsky napisał:

Życzę szczęścia, mi się udało i mam swoje cacuszko do którego niedługo dołączy druga
część wspaniałej gry.


No dwójeczki się nie mogę już doczekać i mam nadzieję, że w Polsce będzie EK, bo nie mogę tego odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 13:29, Davw napisał:

> Jakiś idiota od pół roku wystawia na sprzedaż wersję premierową Mafii za ,,okazyjną"

> cenę 99zł poprzez kup teraz. I sprzedać tego od ponad 6 miesięcy nie może.

Właśnie się temu przyglądałem. I jeszcze piszę, że to jest EK, lol.

> Życzę szczęścia, mi się udało i mam swoje cacuszko do którego niedługo dołączy druga

> część wspaniałej gry.

No dwójeczki się nie mogę już doczekać i mam nadzieję, że w Polsce będzie EK, bo nie
mogę tego odpuścić.



Mafia 2 EK ok, ale jeżeli gra będzie kosztowała w takiej edycji więcej niż150zł to ja podziękuję bo masochistą nie jestem. Max jaki dam za tągręto 150zł niezależnie od wersji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 13:38, Danio237 napisał:

Świetna wersja. Wiesz może gdzie jeszcze można ją kupić?
Edit: Sory nie przeczytałem poprzednich postów :)


Chodzi Ci o premierówke Mafia: the City of Lost Heaven? Bo Wersji kolekcjonerskiej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 13:43, Danio237 napisał:

> Chodzi Ci o premierówke Mafia: the City of Lost Heaven?
Yhy :)



Trzeba mieć farta. warto zaglądać na allegro, różne portale ogłoszeniowe no i pytać wśród graczy, możę ktoś akurat ma na sell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 13:49, Davw napisał:

Wystarczało zerknąć kilka postów wyżej i już byś oszczędził trochę czasu...

http://allegro.pl/item620777203_mafia_pierwsz...t_tanio.html


Widzę pudełko kartonowe w średnim stanie:) No i koleś mia tylko 1 komentarz na allegro to z zaufaniem tak średnio:) Ale komu zalezy niech zaryzykuje:) Zobaczymy co sie z tego urodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 13:56, Danio237 napisał:

A jak wygląda ten plakat w całej okazałości? Bo on jest akurat dla mnie w tej edycji
najważniejszy.


Super. Pamiętam, że miałem rozwieszony w pokoju i prezentował się ładnie, naprawdę ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 13:56, Danio237 napisał:

A jak wygląda ten plakat w całej okazałości? Bo on jest akurat dla mnie w tej edycji
najważniejszy.


rozłoże go wieczorem i pykne fotke to zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widze kolejny posiadacz premierówki :D Moją mam od 7 lat (czyt. od premiery :D) i mi zginęła tylko karta gwarancyjna .. niewielki ubytek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 18:37, igorn55 napisał:

Hehe, widze kolejny posiadacz premierówki :D Moją mam od 7 lat (czyt. od premiery :D)
i mi zginęła tylko karta gwarancyjna .. niewielki ubytek :D


Za 100zł mogę ci ją oddać: :D

Jakby ktoś chcial to się dogadałem z pewnym kolesiem i za 50zł mogę mieć edycję premierową w bardzo dobrym stanie z całym kompletem. Jakby co pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować