Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #188: Co podoba Ci się najbardziej w przeglądarce Internet Explorer 9?

23 postów w tym temacie

Nie interesuje mnie ani jej jeszcze nie testowałem, tak jak kiedyś był taki demotywator nawet: "Internet Explorer jest po to, żeby ściągnąć Mozillę Firefox" :P Google Chrome jest całkiem fajny, ale ponieważ jest niekompatybilny z wieloma rzeczami musiałem przejść z powrotem na Firefoxa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet bym się zainteresował tym co oferuje, by zobaczyć i nie wypowiadać się w ciemno :) ... ale nie za bardzo widzę by była wersja pod XP :P
wymuszanie na mnie zmiany systemu to trochę słaby marketing :P
choć w sumie dobry jeśli się chce wpychać nową windę wszystkim :), choć marka IE jakoś nie zachęca do zmiany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 17:39, Kantel napisał:

nawet bym się zainteresował tym co oferuje, by zobaczyć i nie wypowiadać się w ciemno
:) ... ale nie za bardzo widzę by była wersja pod XP :P
wymuszanie na mnie zmiany systemu to trochę słaby marketing :P
choć w sumie dobry jeśli się chce wpychać nową windę wszystkim :), choć marka IE jakoś
nie zachęca do zmiany :P

Mam ten sam "problem", ale Linuksie. Może nawet bym wypróbował, ale to "cudo" jest jeszcze mniej multiplatformowe niż Safari. Mi nie zależy, mam na pęczki innych przeglądarek. To im powinno zależeć na jak największej ilości użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo się podoba, ale czasami mam z nią problemy i uważam Mozilli. Problem jest taki, że pooglądam kilka stron jak np. zwykłe Google i przeglądarka tak jakby się zacina. Nie działają przyciski zamieszczone na stronach, wstecz. Nie wiem czemu tak mam.Testowałem na Windows 7. Ale mimo to przeglądarka jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak większość... nie testowałem IE9, bo nie interesuje mnie ta przeglądarka. Ani w tym, ani w przyszłym życiu tego faktu zmieniać nie zamierzam, pozostanę przy swojej ukochanej Mozilli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ludzie krytykują to - czego sami nawet nie spróbowali, nie przetestowali.

Ja osobiście nie mam zamiaru nawet próbować nowego IE (wolę sprawdzonego Firefoxa, zresztą nie mam czasu ani ochoty na testowanie nowego produktu), ale przynajmniej nie "JADĘ" po całości na temat, z którym się nie obeznałem. Powyższe komentarze świadczą o wysokim poziomie piszących. Masakra ...

Fakt - faktem, mało kto będzie się przesiadał na nowy produkt Microsoftu. Ale przestańcie z tym dyżurnym "chłopcem do bicia" w Postaci IE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 19:06, Martimat napisał:

Widzę, że ludzie krytykują to - czego sami nawet nie spróbowali, nie przetestowali.

Ja osobiście nie mam zamiaru nawet próbować nowego IE (wolę sprawdzonego Firefoxa, zresztą
nie mam czasu ani ochoty na testowanie nowego produktu), ale przynajmniej nie "JADĘ"
po całości na temat, z którym się nie obeznałem. Powyższe komentarze świadczą o wysokim
poziomie piszących. Masakra ...

Fakt - faktem, mało kto będzie się przesiadał na nowy produkt Microsoftu. Ale przestańcie
z tym dyżurnym "chłopcem do bicia" w Postaci IE.


Microsoft ze swoim IE sami sobie wyrobili taką reputację, więc co? Wypuszczają nową wersję i już wszyscy się rzucą na nową wersję przeglądarki od IE? Ja już mam niesmak do ich przeglądarek, więc żadna nowa przeglądarka od nich mnie nie przyciągnie gdyż mam już swoją sprawdzoną Mozillę Firefox, która mi wystarczy, więc po co robić sobie kłopot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do IE też się zdążyłem zrazić i to nie raz. Muszę jednak przyznać, że zaczęli rozwijać tą przeglądarkę we właściwym kierunku, choć tylko dlatego, że zastosowali niektóre rozwiązania z Płonącego Lisa ;) Być może niedługo przetestuję ich nowy produkt i tedy napisze coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, plus dla M$, że przynajmniej próbują zrobić IE takim, żeby miał możliwości podobne do pierwotnej (tak, mówię o 1.0.0) wersji Firefoxa, Opery, czy nawet Chrome''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować