Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nail`d - zapowiedź

15 postów w tym temacie

gram.pl

Jeżeli tytuł najbardziej szalonej wyścigówki nadchodzących miesięcy w ciemno przyznajecie nowemu Need for Speedowi, nie zapominajcie o nail'd. Techland uderza z wysokiego C, a my z jeszcze wyższych wzniesień poszybujemy mocno w dół. Na quadzie lub motocyklu.

Przeczytaj cały tekst "Nail'd - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się zapowiada, szkoda że tak mało tras. Po Pure to trudno będzie się im przebić przez moje wymagania, chociaż już to że są motocykle to jest na plus. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Techland - jeden z najlepszych polskich deweloperów (u którego chciałbym w przyszłości pracować :)) robi niespotykaną grę, porzucając symulację, a skupiając się na adrenalinie - to na pewno będzie bardzo dobra gra.
PS: Widzę, że Pepsi słucha Comy (Tutył akapitu na 2 stronie), tak jak ja czytając ten artykuł :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 19:25, Kamilos_D napisał:

PS: Widzę, że Pepsi słucha Comy (Tutył akapitu na 2 stronie), tak jak ja czytając ten
artykuł :]


Ano pewnie, że słucha. A że słowa piosenki, sprowadzone na grunt niemetaforyczny, pasowały na śródtytuł, to dlaczego nie skorzystać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie również zżera ciekawość. Nail''d bardzo przypomina mi FUELa jeśli chodzi o ogólny klimat gry... Tylko jak napisał Get_Down, myślę że możliwość wykonywania trików podczas spadania z 50 metrowego urwiska bałaby czymś fantastycznym :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się ta i myślę że panowie z Techlandu poprawią błędy z Pure tylko że mam jedno ale.. otóż na świat i w USA gra ma wyjść w listopadzie tego roku, a w Polsce co jest głupie ma wyjść w lutym 2011 , dlatego też Techland w Polsce nie zarobi na tej grze dużo ponieważ po premierze w USA piraci wstawią tą grę na torrenty a połowie polaków nie będzie się chciało czekać do lutego i sobie ściągną (żeby nie było to ja jestem uczciwym obywatelem i kupuje gry a nie ściągam) Ja czekam na tą grę z niecierpliwością i myślę że warto będzie ją kupić o ile nie będzie kosztować 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pure bardzo mi się spodobał, często do tej gry wracam. Jako miłośnik ATV, nie mogę przejść obojętnie obok gry "Nail''d". Ciekawi mnie jak będzie ze ścieżką dźwiękową, bo w "Pure" była po prostu genialna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra się zapowiada. Niby tematyka taka sama ja w pure ale po zapoznaniu się ze wszystkimi informacjami to nie jest tak do końca jego klon.W Pure chodzi głównie o wykonywanie chorych trików czyli odpowiednik gier THPS w wersji ATV. Natomiast Naild przypomina bardziej gry z serii Flatout/Burnout/Motorstorm gdzie grzejesz na pałę na ATV lub MX na zwariowanych trasach,omijasz przeszkody które są ruchome bądź nie, wykorzystujesz skróty i wszystko po to aby być pierwszym na mecie(zdecydowanie mój ulubiony typ wyścigówek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super. Ale "przegięcie" skoków rzuca się w oczy praktycznie od razu. Oby nie zrobiła się z tego komedia zamiast dobrej zręcznościowej ścigałki.

BTW: Widziałem kiedyś wypadek podczas pokazowych skoków na quad''ach. Gościu chciał pobić jakiś rekord w długości i wysokości skoku. Przeleciał zaledwie kilkadziesiąt metrów i to niezbyt wysoko, ale przy lądowaniu siła uderzenia w podłoże była tak potężna, że gościu połamał obydwie nogi i uderzył głową w bak, doznając urazu czaszki. To tyle, jak chodzi o realizm w Nail''d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować