Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops - ujawnione wymagania minimalne?

30 postów w tym temacie

Procek z trzema rdzeniami? Co to w ogóle za dziwadło? Kto z graczy ma procki z trzema/czterema rdzeniami? Nie mówię tu o jakiś małolatach z zestawami z MediaExpert, dla których cena/ilość rdzeni/wielkość VRAM-u na karcie/oraz tajemniczy skrót HD jest wyznacznikiem pozycji/prestiżu/jakości wśród innych małolatów. Pewnie te "wymagania" to jakaś niepotwierdzona informacja- stąd ten znak zapytania w tytule newsa. Ja i tak nie kupię Black Ops, zbyt mnie niepokoi system "kredytów" do multi - śmierdzi Kotickiem i mikropłatnościami - obym był złym prorokiem (kup se pan ubranko dla swego żołnierzyka - tylko dziś mundurek w cenie 4,99E)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(kup se pan ubranko dla swego żołnierzyka - tylko dziś mundurek w cenie 4,99E)

hahaha xD
I na dodatek będziemy kupować amunicje
Dziwi mnie to ze Intel 2 a AMD 3 "jajowy";o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No prosze. Niedawno apgrejdowalem swoj komputerek do 460 1gb, 4gb ram ddr3 i Phenoma II 4x 3.2ghz i myslalem, ze to naprawde przecietna maszynka, a tu ludzie narzekaja na wymagania z karta pod AGP i dwurdzeniowego proca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania powoli zmuszaja nad wymianą sprzetu jak ktos nie wymieni sobie w nowe gry nie pogra.Na moim starym kompie zapomniałbym o graniu.

A co do gry to mam nadzieje ze Call nie zrobi tak jak MoH i zaskoczy mnie pozytywnie , przekona mnie do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 21:08, Abomek napisał:

No prosze. Niedawno apgrejdowalem swoj komputerek do 460 1gb, 4gb ram ddr3 i Phenoma
II 4x 3.2ghz i myslalem, ze to naprawde przecietna maszynka, a tu ludzie narzekaja na
wymagania z karta pod AGP i dwurdzeniowego proca.


chłodna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 22:00, Revan91 napisał:

Dobrze, że na konsoli nie ma wymagań sprzętowych, bo mimo że kompa ma 2 lata, to procek
już by nie uciągnął.


A konsola myślisz że uciągnie ? Będzie lagować aż miło i zwłaszcza w shooterach :) Co do wymagań, są raczej normalne jak na te czasy, 2 jajowiec. Nie wiem czy mój 3 letni quad da sobie rade bo chodzi róznie z róznymi grami lecz jestem dobrej myśli tak jak to było z MW2 czyli pełne detale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mieć nadzieję, że na laptopie moim jednak ruszy... Ale wszystko inne działa bez zarzutu, więc chyba nie będzie tu inaczej.
Prawda...? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować