Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops - ujawnione wymagania minimalne?

30 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2010 o 23:00, vegost napisał:

> Dobrze, że na konsoli nie ma wymagań sprzętowych, bo mimo że kompa ma 2 lata, to
procek
> już by nie uciągnął.

A konsola myślisz że uciągnie ? Będzie lagować aż miło i zwłaszcza w shooterach :) Co
do wymagań, są raczej normalne jak na te czasy, 2 jajowiec. Nie wiem czy mój 3 letni
quad da sobie rade bo chodzi róznie z róznymi grami lecz jestem dobrej myśli tak jak
to było z MW2 czyli pełne detale :)


Gram na konsoli w MW1, WaW, MW2 i inne shootery poza serią CoD i w żadnym nie ma laga sprzętowego, jeśli już to jak host jest do niczego i połączenie wysiada, ale nie tekstury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 21:08, Abomek napisał:

No prosze. Niedawno apgrejdowalem swoj komputerek do 460 1gb, 4gb ram ddr3 i Phenoma
II 4x 3.2ghz i myslalem, ze to naprawde przecietna maszynka, a tu ludzie narzekaja na
wymagania z karta pod AGP i dwurdzeniowego proca.


Cool story bro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 23:44, Revan91 napisał:

Gram na konsoli w MW1, WaW, MW2 i inne shootery poza serią CoD i w żadnym nie ma laga
sprzętowego, jeśli już to jak host jest do niczego i połączenie wysiada, ale nie tekstury.


Odpal sobie Gears of War 1 a zobaczysz co to jest konsola nahah : ) Może w nowych produkcjach to poprawli ale zapomnij o graniu płynnie przynajmiej w shootery. Lagi są w każdej grze, dla ciebie może 30 fps nie jest jeszcze widoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 00:58, vegost napisał:

> Gram na konsoli w MW1, WaW, MW2 i inne shootery poza serią CoD i w żadnym nie ma
laga
> sprzętowego, jeśli już to jak host jest do niczego i połączenie wysiada, ale nie
tekstury.

Odpal sobie Gears of War 1 a zobaczysz co to jest konsola nahah : ) Może w nowych produkcjach
to poprawli ale zapomnij o graniu płynnie przynajmiej w shootery. Lagi są w każdej grze,
dla ciebie może 30 fps nie jest jeszcze widoczne :)


Uwielbiam argumenty ludzi, którzy jak nie mają stałych 60 FPS, to im się wydaje, ze widzą klatkowanie :)
Szkoda, że większość z nich najpierw włącza licznik FPS, a potem narzeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu podawane są wymagania minimalne. Czy nasz kraj jest aż tak biedny że nie stać nas na przyzwoity komputer? Po co podniecacie się w pierwszej kolejności grafiką skoro wasze komputerki i tak jej nie uciągną. Będziecie grać na minimalnych detalach i odbierzecie sobie połowę frajdy wypływającej z gry. Taka gra jest przecież "wykastrowana" i kaleczy oczy. Jakbym miał grać w takich warunkach to bym poczekał i kupił sobie lepszy sprzęt. Dopiero włączyłbym grę na max detal. Wiele tytułów czekało u mnie na lepszy sprzęt (Wiedźmin , Gothic 3, Crysis). Wiele sobie odpuściłem ale mam już spokój od 2 lat i jeszcze długo nie będę musiał zmieniać sprzętu:

Intel QuadCore Q500 2,83Ghz+wymiana chodzenia na Mugen 2
4GB RAM Mushkin DDR2
Radeon 4870x2 2GB+wymiana chłodzenia na Accelero Xtreme 4870x2
Creative X-Fi Elite Pro
Creative Giga Works s750
windows 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli CoD:MW 2 chodził mi bez problemów to z BO też tak będzie?
Mój komp:
procesor Intel Core 2 duo 2.53GHz
1.96RAM
chwilowa karta graficzna Intel G41 Express Chipset (wcześniej GeForce 9600 i mam nadzieje, że taka wróci przed premierą z serwisu)
Odpali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 10:22, Radekl2 napisał:

Czy jeśli CoD:MW 2 chodził mi bez problemów to z BO też tak będzie?
Mój komp:
procesor Intel Core 2 duo 2.53GHz
1.96RAM
chwilowa karta graficzna Intel G41 Express Chipset (wcześniej GeForce 9600 i mam nadzieje,
że taka wróci przed premierą z serwisu)
Odpali?


Hmm... sam mam taki problem, mw2 szło mi na 1680x1050 bez problemów lecz po zainstalowaniu BO lagi są straszne, najgorsze że nie wiem czy to przez sprzęt, czy przez błąd związany z obsługą kart graficznych, któy dotkną większość graczy (lagi na singlu i multi)- miałem nadzieję, że patch szybko wyjdzie ale informacja o szybkim naprawieniu tego błędu była zmyślona i musimy czekać, no i znowu pytanie czy Treyarch się opie**ala, czy problem jest taki duży, że będą głowili się nad tym jeszcze przez długi czas, miejmy nadzieję, że jak najkrótszy...

Podaje też mój sprzęt:

Procesor: Intel Pentium Dual Core E5200 2x2,50Ghz
PŁYTA GŁOWNA: Intel D946GZABL
Pamięć operacyjna: Goodram DDR2 800Mhz PC6400 2GB.
Karta graficzna: GeForce 9500GT 1024mb drr2
Zasilacz 400W ATX 400W PPFC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno pójdzie na 2 rdzeniowym z moim sprzętem
RAM: 2GB DDR2 400Mhz
Procesor:AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5600+ 2.90 Ghz
Grafika: NVIDIA GeForce 9500 GT 512 Mb
ja gram na max detalach ale są niewielkie przycięcia przy monitorze 1920x1080 FullHD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować