Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever będzie inny niż wszystkie gry

20 postów w tym temacie

Nigdy nie dokonałem zakupy gry drogą eliminacji. Jak idę do sklepu, to zawsze po konkretny tytuł i myślę, że jest tak w zdecydowanej większości przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Majkel88: powiedzenie że nieźle pojechał jest jeszcze za słabe... XD

A co do tego co ten pan powiedział... Wybrał bym DNF jakby nic nie było na półce w tym momencie, takiego na co czekam i byłoby dla mnie "must have". Wtedy zastanowił bym sie, bo jednak to jest gra na którą się trochę czekało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 22:05, R3nO napisał:

Duke to Duke, wiadomo. Jak dla mnie to taki Machete, tylko dla branży gier(kto oglądał
ten wie o co chodzi).


Oj... a powiedz mi, złociutki, jakim cudem oglądałeś Machete, skoro w Polsce ten film ma premierę dopiero 19 listopada? Wujek ze Stanów przesłał? ;)


Co do Duke''a... Jeśli zachowają choć w połowie tak genialną atmosferę, jak jedynka, to będziemy mieć do czynienia z naprawdę niesamowitą grą. Jak dla mnie, przyszły rok stoi pod znakiem świetnych strzelanin. Bulletstorm, Duke, Space Marine... Będzie się działo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 22:12, Ring5 napisał:

> Duke to Duke, wiadomo. Jak dla mnie to taki Machete, tylko dla branży gier(kto oglądał

> ten wie o co chodzi).

Oj... a powiedz mi, złociutki, jakim cudem oglądałeś Machete, skoro w Polsce ten film
ma premierę dopiero 19 listopada? Wujek ze Stanów przesłał? ;)


Co do Duke''a... Jeśli zachowają choć w połowie tak genialną atmosferę, jak jedynka,
to będziemy mieć do czynienia z naprawdę niesamowitą grą. Jak dla mnie, przyszły rok
stoi pod znakiem świetnych strzelanin. Bulletstorm, Duke, Space Marine... Będzie się
działo ;)



Mógł oglądać trailer po prostu :) Ja oglądałem trailer i wiem o co chodzi :)
Atmosfera jak jedynka... jedynka była platformówką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a gdzie w tym zestawieniu Bulletstorm? Z tego co słyszałem, bohater Bulletstorma też będzie miał bardzo wyrazisty styl, aroganckiego i nieco seksistowskiego macho, nie stroniącego od alkoholu i rzucającego na prawo i lewo dość absurdalnymi humorystycznymi tekstami. W ogóle wygląda na to, że Bulletstorm będzie klimatycznie o wiele bardziej zbliżony do Duke''a niż chociażby do Call of Duty.

Jestem bardzo ciekaw co wybierzecie, jak na półce w sklepie będą stać obok siebie Bulletstorm i Duke Nukem Forever!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 22:41, MisticGohan_MODED napisał:

Taaaa... równie dobrze może się okazać niezłym szajsem i też będzie na swój sposób wyjątkowy
xp

na razie jest wyjątkowy tylko dlatego że tytuł obrósł legendami z powodu dość długiego okresu oczekiwania na premierę. znając życie właśnie to będzie głównym magnesem tej produkcji a nie bohater ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 22:12, Ring5 napisał:

Oj... a powiedz mi, złociutki, jakim cudem oglądałeś Machete, skoro w Polsce ten film
ma premierę dopiero 19 listopada? Wujek ze Stanów przesłał? ;)


Może po prostu mieszka za granica gdzie ten film juz był wyswietlany?
poza tym czy wszedzie nazlezy znajdywac aluzje do piractwa? czy to nie jest troche chore?

jesli chodiz o DN - marketing, marketingiem, zweryfikujemy w dniu premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe Dukke to typowy facet - nie stroi od słownictwa panienek czy innych "atrakcji" dorosłych:D:D
Za to właśnie znajdzie się w mojej kolekcji bo jak widzę teksty typu samego "o rany" gdy zabiją całą rodzinę w grze która jest sztuczna jak [wstaw co chcesz] to się rzygać chce....
pozatym jak zapewne wielu mile wspominam czasy spędzone przed np takim time to kill czy dn3d:) sentyment;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skromność GÓRĄ ! Nie ma to jak realnie ocenić swoje możliwości i ograniczenia technologiczne, a na dwa miesiące przed premierą dowiemy się , że właściwie z pierwotnego planu udało sie zrealizować 40 % ale nie marwcie się, są przecież DLC one naprawią błedy i uzupełnią rozgrywkę o możliwość pisania sikami własnego imienia na śniegu.. co za beznadzieja, właśnie pan Gibson skutecznie zniechęcił mnie do zakupu DNF... gratuluję , zrobił to pan skuteczniej niż jakikolwiek błąd w rozgywce czy wymagania sprzętowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować