Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: The Force Unleashed II - wymagania sprzętowe

26 postów w tym temacie

Mi tam dobrze grało się na kombie mysz + klawiatura.

Wymagania jak wymagania, może laptop uciągnie grę na minimalnych. Za to podoba mi się fakt, że gra zajmuje już tylko 11 GB. W porównaniu z poprzednimi 25GB, niecałym GB patchy i koszmarnie długą instalacją to zmiana na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 13:17, arborek napisał:

hmmmm.... może nawet mi ruszy :D:D ale i tak kupię na xBoxa. W takie gry lepiej się gra
na padzie :)


W czym problem podpiąć pada do komputera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 13:27, sirufok1987 napisał:

> hmmmm.... może nawet mi ruszy :D:D ale i tak kupię na xBoxa. W takie gry lepiej
się gra
> na padzie :)

W czym problem podpiąć pada do komputera?


hehehe... taki że nie mam pada ani przejściówki do komputera i na konsoli mi będzie działać płynnie a na moim kompie nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak - jedynka wraz se swoim ''krótkim'' czasem instalacji wynoszącym 2h15min (na moim PC) plus patch 1.1 (około 40min instalacji) a następnie patch 1.2 (50min instalacji) zmiażdzyła mnie potwornie jak się okazało że nie chce się odpalić w ogóle bo crashuje po intro. Oddałem grę koledze po straconych 6h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na szczescie physx nie obsluguje bo by trzeba miec bylo gt460 ;D. Wymagania podobne jak w jedynce tylko zeby optymalizacja byla lepsza, gdyz gf9800 maja problemy z fizyka ;\
EDIT: Piotr13PL> 25gb to nie w kij dmuchal ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie mi,podobnie jak i chodziła jedynka - tylko procesor za słaby,ale podobnie jak i do innych gier a chodzą ;)
a co do platformy - ja sobie zagram na PC na Xboxowym padzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łojesus, co za pozytywne zaskoczenie wymaganiami, okazuje się, że wychodzą jednak jeszcze gry, które poszłyby mi na maksymalnych ustawieniach ;) Przestawałem w to wierzyć po potworkach takich jak Mafia 2. Mój PC jednak nie jest jeszcze taki stary. Tymczasem grę łykam na Chlebaka, tam też wygląda bardzo ładnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kolega wyżej wchłonę na moją Deskę do krojenia :D<to przynajmniej przypomina mi moje ps3 slim :D>.. Na piecyku ani na lapku mi nie pójdzie więc nie ma co celować w tę wersje... Chociaż myślę nad poczekaniem, może znowu wyjdzie jakaś lepsza wersja typu "Ultimate Sith''s Edition" którą sam posiadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pójść - pójdzie, ciekawe tylko jak będzie z płynnością, w jedynce było różnie. Mam nadzieję, że w tym przypadku będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 13:37, Piotr13PL napisał:

Taaak - jedynka wraz se swoim ''krótkim'' czasem instalacji wynoszącym 2h15min (na moim
PC) plus patch 1.1 (około 40min instalacji) a następnie patch 1.2 (50min instalacji)


A ja ze Steama musiałem ściągać te 25 GB. :D Ale w tle leciało, a mi się nie spieszyło, więc co za problem?

Dnia 20.10.2010 o 13:37, Piotr13PL napisał:

po intro. Oddałem grę koledze po straconych 6h.


2h 15 min + 40 min + 50 min = 3h 45 min, a nie 6h. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2010 o 16:43, Feallan napisał:

2h 15 min + 40 min + 50 min = 3h 45 min, a nie 6h. :O


Nie uwzględniłem tego że patcha 1.1 wgrywałem 3 razy, ponieważ nie wiedziałem że trzeba mieć 20gb miejsca na C tymczasowym, i tak samo 1.2. Dopiero potem przeczytałem na forum. Także czekało mnie usuwanie zbędnych aplikacji itp i też na marne. Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować