• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Fallout: New Vegas - Instalacja [Rozwiązany]

Pytanie

Witam. Właśnie dostałem przedpremierowo najnowszego Fallouta (ze sklepu Cenegi) i mam problem z jego instalacją. Mianowicie najpierw zainstalował się steam i wpisałem kod aktywacyjny gry, gra została aktywowana i wtedy miała ruszyć instalacja samego Fallouta, lecz pojawił się jakiś błąd i instalacja została przerwana. Kiedy chce od nowa włączyć instalację zawsze pojawia się to okienko od steama gdzie trzeba wpisać kod. Jak wpisuję to wyświetla się napis, że gra jest już aktywowana. Da się tylko cofnąć i ponownie wpisać kod lub anulować całkowicie instalację. Co zrobić, żeby włączyć instalację gry?
Z góry dzięki za pomoc.

P.S.
W pudełku była kartka z kodem aktywującym dodatkową zawartość, lecz po jego wpisaniu wyskakuje, że najpierw muszę aktywować oryginalny produkt, a potem rozszerzenie. Z tym, że właściwą grę już aktywowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Nie wiem jak jest z Falloutem ale z StarCraftem II było tak że jak masz przedpremiere to się nie da zainstalować i trzeba czekać było do premiery. Może z falloutem tak samo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.10.2010 o 17:42, grunchill napisał:

Witam. Właśnie dostałem przedpremierowo najnowszego Fallouta (ze sklepu Cenegi) i mam
problem z jego instalacją. Mianowicie najpierw zainstalował się steam i wpisałem kod
aktywacyjny gry, gra została aktywowana i wtedy miała ruszyć instalacja samego Fallouta,
lecz pojawił się jakiś błąd i instalacja została przerwana. Kiedy chce od nowa włączyć
instalację zawsze pojawia się to okienko od steama gdzie trzeba wpisać kod. Jak wpisuję
to wyświetla się napis, że gra jest już aktywowana. Da się tylko cofnąć i ponownie wpisać
kod lub anulować całkowicie instalację. Co zrobić, żeby włączyć instalację gry?
Z góry dzięki za pomoc.

P.S.
W pudełku była kartka z kodem aktywującym dodatkową zawartość, lecz po jego wpisaniu
wyskakuje, że najpierw muszę aktywować oryginalny produkt, a potem rozszerzenie. Z tym,
że właściwą grę już aktywowałem...

Gra zostanie aktywowana za 32 godziny.Dopiero wtedy będziesz mógł grać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować