Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz amerykańską reklamę Kinecta

21 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2010 o 21:36, Tom_pl napisał:

Fajny filmik reklamujący kinecta :)


Napisałeś to w taki sposób, że przez chwilę myślałem, że jesteś z Microsoftu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emm... z jednej strony pokazują jak się przy pomocy tego gra... z drugiej strony pokazują przez większą część reklamy ludzi robiących z siebie idiotów przed TV :-P powraca odwieczny problem - fajnie ze znajomymi powydurniać się na imprezie, ale jakoś nie widzę normalnych ludzi, którzy przychodzą do domu po pracy, myślących "tak, jestem zmęczony po całym dniu i muszę odpocząć - wiem! odpalę xboxa i poskaczę sobie pontonem!" :-) a tak niestety wiele osób gra - kiedy już są zmęczeni całym dniem i nic więcej nie mają do zrobienia, siadają przed TV/PC i odpalają grę, żeby się odprężyć i wyluzować. A tego kinect i mnie zapewni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 22:14, Doomann napisał:

Emm... z jednej strony pokazują jak się przy pomocy tego gra... z drugiej strony pokazują
przez większą część reklamy ludzi robiących z siebie idiotów przed TV :-P powraca odwieczny
problem - fajnie ze znajomymi powydurniać się na imprezie, ale jakoś nie widzę normalnych
ludzi, którzy przychodzą do domu po pracy, myślących "tak, jestem zmęczony po całym dniu
i muszę odpocząć - wiem! odpalę xboxa i poskaczę sobie pontonem!" :-) a tak niestety
wiele osób gra - kiedy już są zmęczeni całym dniem i nic więcej nie mają do zrobienia,
siadają przed TV/PC i odpalają grę, żeby się odprężyć i wyluzować. A tego kinect i mnie
zapewni...


Ja pójdę dalej Twoją myślą, mieszkasz w bloku wracasz z roboty po 12h, włączasz tv siadasz i nagle ktoś skacze Ci nad głową i ta do wieczora. Bo sąsiad z góry kupił swoim otyłym dzieciom kinecta, nic tylko się... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to głupie. Jak chcę pograć w kosza to idę na boisko z kolegami. Jak chcę pojeździć samochodem to wsiadam i jadę na miasto. Jak chcę potańczyć to idę do klubu. Kinect mi niepotrzebny, czy jestem inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 00:01, KannX napisał:

Ale to głupie. Jak chcę pograć w kosza to idę na boisko z kolegami. Jak chcę pojeździć
samochodem to wsiadam i jadę na miasto.


A jak chcesz pojeździć bolidem formuły 1? Albo spłynąć pontonem po wodospadzie Niagara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 00:41, Vojtas napisał:

A jak chcesz pojeździć bolidem formuły 1?


Wtedy zamiast do Seicento wsiadam do Poloneza :)

Dnia 22.10.2010 o 00:41, Vojtas napisał:

Albo spłynąć pontonem po wodospadzie Niagara?


Yyy no... na razie nie miałem na to ochoty, ale Kinect z symulacją spływu pontonem ma niewiele wspólnego. Jakby dodawali super-ponton z force-feedback''iem i siłownikami to co innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 00:01, KannX napisał:

Ale to głupie. Jak chcę pograć w kosza to idę na boisko z kolegami. Jak chcę pojeździć
samochodem to wsiadam i jadę na miasto. Jak chcę potańczyć to idę do klubu. Kinect mi
niepotrzebny, czy jestem inny?


Jak byłbyś amerykaninem z papką zamiast mózgu, to liczyłbyś na chudnięcie podczas skakania z Kinectem:
podskok- frytka, przysiad -gryz hotdoga, wykop - kawałek pizzy. No i do tego oczywiście PEPSI light, żeby czasem nie przytyć od cukru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 22:14, Doomann napisał:

Emm... z jednej strony pokazują jak się przy pomocy tego gra... z drugiej strony pokazują
przez większą część reklamy ludzi robiących z siebie idiotów przed TV :-P powraca odwieczny
problem - fajnie ze znajomymi powydurniać się na imprezie, ale jakoś nie widzę normalnych
ludzi, którzy przychodzą do domu po pracy, myślących "tak, jestem zmęczony po całym dniu
i muszę odpocząć - wiem! odpalę xboxa i poskaczę sobie pontonem!" :-) a tak niestety
wiele osób gra - kiedy już są zmęczeni całym dniem i nic więcej nie mają do zrobienia,
siadają przed TV/PC i odpalają grę, żeby się odprężyć i wyluzować. A tego kinect i mnie
zapewni...


Z jednej strony zgadzam się z Tobą, z drugiej jednak Wii pokazało coś zupełnie innego. Pomyśl o tych wszystkich ludziach, którzy cały dzień siedzą za biurkiem/kasą/kółkiem. Wracają do domu ale zmęczenie jest bardziaj psychiczne niż fizyczne, tylko za przeproszeniem dupa boli. Nie ma się wtedy ochoty iść na treningi/boiska/joggingi czy jeszcze inne cuda, za to w domu-enklawie prywatności, bez spojrzeń wścibskich można dla odprężenia pofikać chwilę przed ekranem, zamiast znów klapnąć na czterech literach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 22:14, Doomann napisał:

ale jakoś nie widzę normalnych
ludzi, którzy przychodzą do domu po pracy, myślących "tak, jestem zmęczony po całym dniu
i muszę odpocząć - wiem! odpalę xboxa i poskaczę sobie pontonem!" :-)

Niestety, a może na szczęście, nie wszyscy zapieprzają cały dzień z łopatą by tak podchodzić do sprawy. Duża część osób pracuje na siedząco lub z minimalnym wysiłkiem fizycznym. Po pracy idą na siłownię, fitness clubu czy czegoś podobnego (lub grają kilka godzin na perkusji)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontroler zapowiada sie ciekawie ale nadaje sie raczej do uzycia z duzym talewizorem. Wyobrazcie sobie gre na telewizorze 15 do 20 cali..... MS moglby wyposarzyc to cudo w rzutnik ktory wyswietlaby obraz np na scianie to juz bylo by rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować