Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

gram.5lat z Wami - promocje urodzinowe, odsłona 7: Jeszcze dwie oferty dla erpegowców

38 postów w tym temacie

gram.pl

Jesteś fanem RPG i nadrabiasz growe zaległości? Ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie! Zestaw wydań premierowych Dragon Age: Początek i Przebudzenie za 45,90 zł i Risen za 39,90 zł w sklepie gram.pl!

Przeczytaj cały tekst "gram.5lat z Wami - promocje urodzinowe, odsłona 7: Jeszcze dwie oferty dla erpegowców" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 19:38, vegost napisał:

Przecież DA:O jest zawsze w takiej samej cenie bo jest w cllasic :D nie widze promocji
? :D


/facepalm

Tu jest podstawka + Przebudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem - ładna promocja (chodzi mi o Dragon Age + dodatek). Trochę szkoda, że już mam ;-)

Risen też mega-tanio. Dla fanów Gothica jak znalazł - ja sobie raczej odpuszczę (demo jednak jechało odgrzanym kotletem na kilometr). Niemniej wydanie premierowe za taka kasę ? Wow (łał). Szaleństwo :)

ps. A sam zastanawiam sie nad Chaos Rising (dodatek do DoW 2). Wprawdzie będzie obrastał kurzem przez jakiś czas... jednak cena jest atrakcyjna. Tylko czy warto brać, ktora z braku czas poleży na półce ? Od dylemat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 19:46, SinfulScholar napisał:

i to jest bardzo dobra promocja !

dla fanów strategii i fps''ow też coś oddzielnego szykujecie czy to juz koniec?

Tak się akurat trafiło, że dostaliśmy takie propozycje promocji urodzinowych od Cenegi i EA, połączyłam je w jeden temat, żeby Wam nie umknęło (bo z Cenegi najpierw dostaliśmy tylko promo na Fallout 3 w różnych wersjach, a z EA na NFS Shift i na ten pakiet - nie chciałam do niusa o Shifcie dokładać pakietu DA, bo od czapy by to było :)

Dystrybutorzy - mam nadzieję - podsuną mi jeszcze promocje na pojedyncze produkty, to wtedy połączymy je pod jakimś wspólnym mianownikiem, niewykluczone, że dla strategów i strzelców coś się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 19:59, Jakass napisał:

Super promocja! Tylko trochę z kasą cienko ;p Do kiedy trwa ta promocja? (Oby długo xD)


Nie martw się. Wyślą Ci już wkrótce za darmo, bo Cię lubią, Stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie Risen w atrakcyjnej cenie i w dodatku premierowe wydanie, będzie już 3 wizyta w punkcie odbioru od czasu waszych urodzin i co najważniejsze mogę odebrać w mojej mieścinie więc daleko biegać nie muszę jak to kiedyś było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 19:56, Marekku napisał:

No to na Dragon Age chyba mnie skusiliście. Tylko muszę dostać zaległy hajs i będzie
zamówienie :D

Do kiedy trwa ta promocja ?


Do wyczerpania zapasu, jakieś 40 pakietów jest do wzięcia. Tak, czyszczę magazyn* :)

* Informacja dla wszystkich krytykujących promocje: w tym przypadku to jest naprawdę czyszczenie magazynu gramowego.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupując Risen + koszta przesyłki kurierem = 53,89 czyli żadne 20 zł taniej, bo nie wszyscy mają możliwość odbioru osobistego, a szkoda

Czekam na jakieś ciekawe promocja dla ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 20:00, Vojtas napisał:

> Super promocja! Tylko trochę z kasą cienko ;p Do kiedy trwa ta promocja? (Oby długo
xD)

Nie martw się. Wyślą Ci już wkrótce za darmo, bo Cię lubią, Stary.


A skąd wiesz? ;)
A poważnie to będzie "happy hour" na 99% w ramach urodzin - darmowa wysyłka dla zamówień złożonych pewnego dnia (z wyłączeniem pre-orderów, tylko towar dostępny w magazynie), ale to w listopadzie. Do tego czasu pakiety i Risen mogą się skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2010 o 20:06, Mefisto napisał:

Czekam na jakieś ciekawe promocja dla ps3


No niestety, raczej się nie spodziewaj niczego ciekawego.
Boli mnie jak to piszę, ale cholernie trudno jest coś załatwić konsolowego promocyjnego teraz. Bo teraz są żniwa, jest dużo premier etc. i wydawcy nieskorzy do obniżania cen.
Wielkie ukłony dla EA za promocję NFS Shift na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować