Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DICE uspokaja pecetowców, czekających na Battlefield 3

11 postów w tym temacie

Wydadzą gre, zrobią jeden path, zapowiedzą dodatek i tyle o supporcie było słychać tak jak to w przypadku Bad company 2 jest, gracze PC do dziś nie mogą zdobyć wszystkich medali. O balansie broni nie wspomne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie po każdym strzale w głowę, będzie się pojawiał wielgachny mrugający, różowo-fioletowy napis na pół ekranu "HEADSHOT!!!!!!!!!" (napis bedzie tak wielki że tylk HUD będzie widać:P )... i jeszcze jakiś pan w tle ze zniszczonym gardłem będzie krzyczał HEADSHOT!!!!! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W BF2 ceniłem się to że można było poruszać się wszelakimi pojazdami, a najbardziej lubiłem samoloty, ale jedno było wkurzające co parę miesięcy dodatek. Człowiek odkładał żeby kupić przyszło co do czego a tutaj kolejny. Bez sensu, mam nadzieje że tym razem tak nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania części graczy względem wersji pc B3 są naprawde wielkie i Dice bedzie musiało stanąć na głowie żeby dać rade.. ciężko wcisnąć ciemnote graczom ktorzy zagrywali jeszcze w pierwsze multiplayerowe pozycje bo kto jak to ale to oni wiedzą co jest kitem a co hitem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grając na PS3 to całkiem inna bajka niż na PC czyli bardziej wymagająca. To fakt że DICE musi na PC więcej popracować bo przecież gra na blaszakach jest o wiele lepsza niż na konsolach. Wiem co mówię bo mam PC jak i PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BFBC2 pokazał, że jak DICE się postara to ciągle może, więc czekam z niecierpliwością na betę BF3, by dowiedzieć się jak im wyjdzie kontynuacja jednego z najlepszych fpsów mp w historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować