Zaloguj się, aby obserwować  
Polish_RADA

Gra "Life"- będziesz w to grał???

9 postów w tym temacie

Słyszeliście o nowej grze, przy której współpracują Polacy?? Ma to być połączenie kilku gatunków gier. Wpiszcie w www.google.pl - frazę "life". Przekonajcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DObrze ale ten temat niema sensu wiem że chcesz awansowac u mnie było tak samo gdy zaczełem być na tym forum ale to nieznaczy żę musisz stwarzać tematy w których prawie nikt nie bedzie chciła pisać jak chcesz zalóżyć temat stwórz coś fajnego czego jeszcze nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phelela dlaczego się czepiasz?? Rzuciłem naprzykład temat - "Jakie są gry waszego dzieciństwa?" Odpowiedziało mi 71 osób (temat był założony w styczniu). Jeśli chodzi o ten temat, to założyłem go bo chciałem chyba jest to wolne forum, a ty nie jesteś Kaczyńskim (nie wprowadzaj cenzury)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A poprosze jakis konkretny link, bo wpisanie "life" daje w Google tysiace rezultatow niezwiazanych z gra, a "life game" odsyla do 100 tys. stron poswieconych Half-Life :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka spraw:
1. Nie widze nic nie interesującego w tym temacie. Innego tematu o grze "Life" nie ma więc nie przyczepiaj się bo nie masz jakichkolwiek podstaw ku temu...
2. Nie wszyscy tu siedzą i piszą dla awansu.
3. Uważaj na błędy ortograficzne :/
4. Jeśli chcesz określić ciebie i Xywke 1 jako czempionów forum ( o zgrozo... ) to użyj liczby mnogiej do określenia champion :/

A teraz do Polish RADY :)
Mógłbyś ogólniej napisać coś na temat gry LIFE, wszystko co związane jest z produkcją gier przez Polaków ciekawi wiele osób więc chcielibyśmy coś więcej się od ciebie dowiedzieć na temat, a jak mówi Hegemon cięzko jest cokolwiek na ten temat znaleźć :)

Pozdrawiam i życze sukcesów na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 17:22, Polish RADA napisał:

Słyszeliście o nowej grze, przy której współpracują Polacy?? Ma to być połączenie kilku gatunków
gier. Wpiszcie w www.google.pl - frazę "life". Przekonajcie się...

ja slyszalem o tej grze, zapowiada sie super extra, wszystko jak prawdziwe taka wirtualna rzeczywistosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować