Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trailer przedstawiający Demon Huntera z Diablo III

38 postów w tym temacie

Czemu news o tym trailerze jest dopiero teraz skoro można już go było oglądać w chwili, w której daliście newsa o ogłoszeniu Demon Huntera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee...malo to epicko wyglada z 2 malymi kuszami. Moze sie czepiam, ale jakos mi niepasuja te kusze ale pozatym calkiem fajnie wyglada ten demon hunter;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer sam w sobie kiepski - ale za to fragment z gameplayem całkiem pieniężny. W połączeniu z informacją o arenach PvP...Cóż, oficjalnie D3 = must have - dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pierwszy raz o tym przeczytałem to miałem nadzieję na kogoś walczącego w zwarciu, z paroma ciekawymi skillami a tu takie rozczarowanie, ale trailer fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 18:27, Sakkaroth napisał:

Dalej mam nadzieję, że cutscenki w D3 będą na równie wysokim poziomie, co w D2. Ten trailer
jest wyjątkowo brzydki. Tak samo jak całe D3...


Mam wrażenie, że to animacja na silniku gry, niczym w StarCrafcie 2 (ale nawet patrząc przez pryzmat tego, to faktycznie jakaś słaba jest). Sama gra jest ładna, mi się podoba, niemniej jednak rozumiem, że styl i kolorystyka mogą być kontrowersyjne, zwłaszcza dla fanów poprzedniczek (a w szczególności jedynki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Demagol - Iiii tam, ja jestem fanem jedynki (w szkole na dwudziestominutówkach biegaliśmy do kumpla pogrywać w Diablo ;P), dwójki także, ale zupełnie nie przeszkadza mi kolorystyka D3, która wcale nie różni się aż tak bardzo od poprzedniczek. Z tego co widziałem do tej pory - są miejsca faktycznie kolorowe, ale są też ciemne podziemia. Jest po prostu różnorodnie. Zresztą w Diablo chodzi o mega-grywalność i przyjemność z wyrzynania w pień wrogów ;P

A Demon Hunter bardzo mi się podoba, choć Witch Doctora nie przebija w moim prywatnym rankingu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 18:26, Eilene napisał:

Eeee...malo to epicko wyglada z 2 malymi kuszami. Moze sie czepiam, ale jakos mi niepasuja
te kusze ale pozatym calkiem fajnie wyglada ten demon hunter;)).


Też myślę, że dwumetrowy święty miecz byłby lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje postaci walczącej w zwarciu mieczem i tarczą - rycerz, palladyn. Zwłaszcza tego drugiego. Diablo, a nie ma nikogo natchnionego wiarą i niepobłogosławionego przez drugą stronę barykady.
Witch Doktor i Mnich wyglądają na klasy łączące walkę z bliska i z daleka - obie dla mnie najmniej zachęcające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer jako trailer dobry - choć obeszło by się bez tej wstawki z gameplay''a. Jest jednak coś, co mi nie daje spokoju - grafika w D3. Nie wydaje Wam się zbytnio "bajkowa"? Zawsze był mrok - totalny mrok, teraz takie bardzo WoWowate mi się wydaje. Przynajmniej muzyka nadrabia. Zobaczymy jak będzie z dubbingiem. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować