Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trailer przedstawiający Demon Huntera z Diablo III

38 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2010 o 18:58, KannX napisał:

Automatyczne kusze zawsze bardzo mnie podniecają :) Lubię je od czasu jak obejrzałem
Van Helsinga.


W "Van Helsingu" bardziej mi się podobała Kate Beckinsale. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik był już wczoraj do obejrzenia, co też wczorajszym newsie było wspomniane. Mi osobiście odpowiada taki demon hunter, zobaczymy jeszcze jak wygląda wersja męska. Jak będzie nie specjalnie wyglądał to i tak sobie zagram demonem nawet jako babka. Szczególnie bo lubię takie mroczne kociaki w grach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy zobaczyłem tą babkę fruwającą i strzelającą z kuszy i rzucającą świecące kuleczki to zacząłem się strasznie śmiać. To najgorszy film wprowadzający od blizza jaki ostatnio widziałem. Tak od strony wizualnej jak i fabularnej.

______________________________________________

Dowolna reklama w środku newsa.

______________________________________________

Pomysł na klasę postaci jest fajny ale również wolałbym postać walczącą w zwarciu, skojarzenia z Van Helsingiem są, ale niestety uważam ten film za słaby. Jestem zaskoczony takim obrotem sytuacji w kwestii klas postaci. D III właśnie sporo u mnie stracił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 19:10, Wits napisał:

Trailer jako trailer dobry - choć obeszło by się bez tej wstawki z gameplay''a. Jest
jednak coś, co mi nie daje spokoju - grafika w D3. Nie wydaje Wam się zbytnio "bajkowa"?
Zawsze był mrok - totalny mrok, teraz takie bardzo WoWowate mi się wydaje. Przynajmniej
muzyka nadrabia. Zobaczymy jak będzie z dubbingiem. : )

To raczej była kwestia niskiej rozdzielczości i małej szczegółowości otoczenia, niż zwykłego mroku. D3 też jest mroczne, tylko ma ładniejsze tekstury, to wygląda na bardziej bajkową.
Ktoś napisał o dwuręczny mieczu- raczej widzę ją z nożami, niż z czymś większym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem też zdziwienia co niektórych, że blizz nie dał rycerza/paladyna. Przecież biorąc pod uwagę pierwsze cztery ujawnione postacie, wiadomo było, że ta ostatnia - piąta będzie mieszanką łucznika/amazonki z wcześniejszych części.

Do przewidzenia było też to, że w Diablo 3 będą postacie parające się:
- walką wręcz (barbarzyńca);
- magią (czarownik);
- bronią dalekiego zasięgu (łowca demonów)
- "przywoływaniem przywołańców" ;) ( witch doctor)

Mam jeszcze pytanie do was drodzy forumowicze. Dlaczego tak od razu z góry skreślacie postać mnicha? Może warto dać mu szansę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słabe, wiedziałem ża ta postac ssie. Liczłym na kogoś bardziej konretnego, Blizzard chyba traci wene i wciska nam beznadziejne postaci.

@KERMIy walką wrecz bardzo dobrze para się wojownik którego po raz 2 zabrakło w grze. Przypadek ? Nie, blizzard uważa że postać z drugiej części spokojnie sobie wystarczy dla wszystkich. Dla mnie Barbażynca to przejedzona klasa i wole kogoś innego. Wojownik lub paladyn by się nadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 20:29, Marco_Polo napisał:

> Klasa w sumie ma w sobie coś co może sporo graczy przyciągnąć.
Okrągły tyłek i cycki ;-]


Hehe moją ulubioną postacią w Diablo II, była Czarodziejka. Ale wcale nie dlatego, że miała okrągły tyłek i cycki. W tym przypadku też nie zwróciłem na to uwagi.. za bardzo. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łowca Demonów? Zapewne będzie to ciekawa, trzymająca klimat postać, jednakże ja miłuję walkę w zwarciu :). I zazwyczaj gram mężczyznami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 16:39, Wrukos napisał:

Łowca Demonów? Zapewne będzie to ciekawa, trzymająca klimat postać, jednakże ja miłuję
walkę w zwarciu :). I zazwyczaj gram mężczyznami.


Szowinista ;P
Bardzo fajnie grało się Łotrzycą z D1 czy Amazonką z D2 :)

Ja też zwykle gram postaciami walczącymi na krótki dystans ale ten Demon Hunter zapowiada się bardzo ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować