Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Vanquish - recenzja

26 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2010 o 02:14, VolPL napisał:

@maXan LOL Halo Reach to jedna z najgorszych gier w jakie w życiu grałem (miałem nieszczęście
przejść, do dziś żałuję tego czasu). Bug na bugu, grafika żałosna, feeling walczenia
plastikowym robotem z gumowymi dinozaurami z laserami... chociaż nie, dinozaury z laserami
są awesome, a Halo było do dupy... Nigdy nie skumam spuszczania się na Halo - przecież
to crap jakich mało Oo"



HHAHAH ; D co za tekst.. uwielbiam te wojny fanbojow ps3 i x360.. ja osobiscie w Reach nie gralem ale podoba mi sie seria Halo. moze dlatego, ze ma takie podejscie ala Doom - do przodu i fire. nie pieprzysz sie zagadkami jakimis czy cos (chociaz w ODST fajne sa te logi). Reach mam zamiar kupic. (btw kupiles chociaz ta gre? ; p czy jak 90% polakow sciagnales pirata : D , jesli kupiles to masz prawo narzekac)

anyway..

Vanquish i glowna postac przypomina mi troche bohatera z adaptacji filmowej anime Casshern - http://www.youtube.com/watch?v=emYqURahUKI

Ja sobie ta gre na pewno kupie ale jak spadnie cena : )

szkoda tylko, ze fabula znowu jest, ze amerykanie ci "dobzi" rosjanie ci "zli". wolalbym zeby to amerykanie byli zli a np wlasnie glownymi dobrymi byli japonczycy albo ha polacy : D

ogolnie fajnie gra wyglada, gralem w demo, bardzo szybka rozpierdowa : D
szkoda, ze rownie szybka w przejsciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować