Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzcon - 20 minut rozgrywki z Diablo III

32 postów w tym temacie

Gameplay Demon Huntera po dłuższej chwili robi się dość nudny, ale jestem pewien że wynika to z ograniczeń jakie zostały na ten filmik nałożone. Za to areny prezentują się wyśmienicie.

Aż smutno się robi gdy pomyśleć, że gra przed 2012 nie ma szans zadebiutować na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie przepadałem za Diablo i w sumie już po dwóch minutach mi się znudziło oglądanie filmiku. "Press LMB to win". Lata temu gra ta może i była rewolucyjna i braku atmosfery nie można było jej zarzucić, ale obecnie Blizzard by musiał naprawdę to czymś urozmaicić, aby się jakoś wyróżnić spośród całej reszty podobnych slasherów. Osobiście nie jestem przekonany i tak jak czekałem niecierpliwie na SC2, tak Diablo 3 jest mi zupełnie obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze sceny mi się jakoś z Lara Croft and the Guardian of Light skojarzyły, podobna grafika i gameplay. ;p

A generalnie strasznie monotonnie wygląda, chyba już mi się znudziły gry, w których tylko walczy się z setkami potworków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie ma czym się zachwycać i podniecać jak tak się ogląda, ale myślę że jak się samemu zagra to będzie dużo lepiej. Bardzo fajnie wyglądają walki na arenie, są żywe i dynamiczne miejmy nadzieje że D3 będzie dobrą grą wartom wydania pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda obiecująco zarówno single jak i pvp natomiast multi to absolutny bałagan, ilość efektów jakie powodują zaklęcia zamazuje obraz gry właściwie to nie wiadomo co się dzieje. To jest już raczej nie do poprawienia bo oprawa wizualna prezentuje się naprawdę super i żal obcinać. Ogólnie wciąż czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałbym oceniać filmiki i zapowiedzi, to gra jak na standardy Blizzarda wydaje się... no cóż, poniżej tych standardów. Wiele czasu spędziłem przy D2 i przechodziłem je tyle razy aż mi w końcu zupełnie obrzydło i od kilku lat nie potrafię już w to grać. Jeśli D3 będzie bardzo podobne pod względem walki i umiejętności to po prostu nie zdołam wykrzesać z siebie tyle zapału do rozgrywki. Chociaż kto wie, StarCraft 2 bardzo mnie zaskoczył - pozytywnie. Produkcje Blizza chyba zawsze tak wyglądają słabo na gameplayach a wymiatają podczas samej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować