Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cities XL 2011 - recenzja

38 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2010 o 19:13, sputnikPL napisał:

Gra może i fajna ale nic nigdy nie pobije SimCity4.


Pewnie masz rację. Jednak dobrze dostać jakąś alternatywę, żeby w kółko nie tłuc jednej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 19:09, sputnikPL napisał:

pierwszy


Brawo za bezmyślne nabijanie sobie postów.
A co do gry, to może być lepsza od SimCity4, ja osobiście lubię tego typu produkcje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 19:09, sputnikPL napisał:

pierwszy

Proponuję ostrzeżenie.

Co do gry, to szkoda że jest taka średnia grafika. Mimo wszystko w takiej grze najprzyjemniejsze jest podziwianie swojego dzieła. No ale cóż, i tak fajnie że ten gatunek powraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sim City 2000 było pierwszą grą, w jaką w ogóle grałem na PC i spędziłem przy niej dziesiątki, jeśli nie setki godzin. "Czwórka" już mi się tak nie podobała, głównie przez zabawę z transportem, komunikacją i korkami. Cities XL 2011 może kiedyś sprawdzę, ale nie wydanie premierowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 19:39, Mariusz178 napisał:

Ach te czasy kiedy gralem w simcity na GBA XD. mmmmmm, moze gdzeis to wygrzebie z szafy.


Ja w sumie grałem w simcity w 1995 roku :) karta herkules :) monitor biało-pomarańczowy, ale mimo kiepskiej grafiki jak na dzisiejze standarty, zabawa była przednia :) czyli nie zawsze GRAFIKA = super zabawa (tylko gra która jest stworzona) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 19:40, aTF-KUDLaTY666 napisał:

Może nie z gatunku ale tam też można było w miarę kontrolować miasta - Transport Tycoon
Deluxe. Jedyna gra ekonomiczna w którą lubię grać...i to od 15 lat : D

Transport Tycoon to legenda i klasa sama w sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 19:24, Soldier_pl napisał:

Brakuje mi w tej grze trybu multiplayer. Na poczatku poprzedniej edycji podobno bylo
multi niestety niewiedziec czemu tworcy zrezygnowali z tego trybu rozgrywki.


Hmm, bo było płatne i widać nie było za wielu chętnych na to. Potem z multi zostało już tylko konieczne logowanie się przy każdym uruchomieniu.

Dnia 25.10.2010 o 19:24, Soldier_pl napisał:

Mi się bardzo podobuje ;) i już zamówione, co ważne jest multi.


Nie ma multi. Było przez 4 miesiące w Cities XL, poprzedniej części, tutaj w ogóle z tego zrezygnowali. Nawet na karcie steamowej gry masz podane, że jeden gracz.

Dnia 25.10.2010 o 19:24, Soldier_pl napisał:

Co do gry, to szkoda że jest taka średnia grafika. Mimo wszystko w takiej grze najprzyjemniejsze
jest podziwianie swojego dzieła. No ale cóż, i tak fajnie że ten gatunek powraca.


No to co jest na screenach to maks, co gra oferuje. Łącznie z maksymalnym dostępnym AA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem do końca pewien, ale gdy nie ma polskiego wydawcy to i wersja nie może być Polska. Tak mi przynajmniej się wydaje. Po za tym na screenach interfejs jest po angielsku. Ktoś uparcie za to napisał, że w całości po polsku. Czyżby błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 21:10, Kazunari napisał:

Nie jestem do końca pewien, ale gdy nie ma polskiego wydawcy to i wersja nie może być
Polska. Tak mi przynajmniej się wydaje. Po za tym na screenach interfejs jest po angielsku.
Ktoś uparcie za to napisał, że w całości po polsku. Czyżby błąd?


Przecież Ubisoft ma wydać grę w Polsce, więc nie wiem o czym mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować