Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOP 10 najdziwniejszych kontrolerów

28 postów w tym temacie

"Rez + Trance Vibrator to ulubiony zestaw młodych par" ciekawe dlaczego? Zgaduje że tym pomysłem kierowała się firma durex tworzą swoją nakładkę stymulacyjną xD
Ogólnie ranking super, uwielbiam artykuły o głupich pomysłach jakie ludzie próbują wcisnąć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adamie Bednarku!

Twoje uwagi nt. kontrolera do symulatora pociągu są kompletnie nie śmieszne. Wiem, że próbowałeś, miałeś dobre chęci, ale nie wyszło. Chyba jednak jest większa liczba chętnych, skoro ktoś wyłożył niemałe pieniądze na projekt i produkcję. No ale przecież Ty tego nie zrozumiesz, bo miłośnicy symulacji kolejowych, to zapewne jakieś dziwolągi. Przykre. Druga sprawa - kontroler do Virtualn Boya to jest pad. Te "gogle" to właśnie konsola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Pistolety do pegasusów to było mistrzostwo i proszę się z tego nie śmiać ;]

btw imo pasowałyby tutaj hełmy niby 3d lansowane szeroko jakieś kilka lat temu (10?). Miały zrewolucjonizować rozrywkę komputerową, a bardzo szybko o nich zapomniano. Trzeba im oddać, że niektóre fajnie wyglądały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 22:24, bezlerg napisał:

Połowa z tych kontrolerów to pikuś :]

Polecam obejrzeć to: http://www.gametrailers.com/video/angry-video-screwattack/34014
Tam są dopiero bezsensowne kontrolery :)


Ja też to polecam HAHAHA czaderski filmik.
Najlepszym kontrolerem był chyba ten kotek, który łapał kaczorki w Duck Hunt :D
Aha tak przy okazji - tylko u nas w Polsce nie wolno przeklnąć (nawet dla żartu) bo odrazu jest się wrogiem publiczbym... PAN prezenter na filmiku GT nie oszczędzał słów na te... gnioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Choć użytek w grze Kinect Adventures z niego żaden, to po skończonej partyjce można pójść nad rzekę i sobie na nim popływać."
Większość posiadaczy tego ''urządzenia'' stwierdzi ''po co? Przecież tylko dla Kinecta to kupiłem!''
Fakt faktem bawiłem się kilkoma (2?3?) zabawkami - przednia zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodał wszelkie nakładki na kontrolery Wii - tarcze, miecze, rakiety do tenisa... Przy całej mojej sympatii do tej konsoli, grając w nią NIE DA SIĘ wczuć w takim stopniu, by wyobrazić sobie, że "naprawdę macham mieczem". A plastikowy miecz nie tylko nie pomoże, ale będzie przeszkadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ale i tak zostali obśmiani w filmie "The Wizard", gdzie główny bohater wypowiada kwestie "I love the Power Glove. It''s so Bad!". Zobaczcie sami:"

Ech... Drogi autorze, ten film to REKLAMA produktów Nintendo. Dwa - ta postać to nie główny bohater a główny zły filmu. I w tym momencie wiemy już dlaczego użył słowa "bad" a nie "awsome". "Badass" nie wypadało powiedzieć w filmie dla dzieci.

Wcześniej wypunktowano inne nieścisłości. Słowem artykuł amatorka - godny brukowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje kontrolera do gry Steel Batallion! Symulowany pulpit mecha, który - jeśli wierzyć wzmiance w starym Clicku - zawierał m.in. 2 (!) przyciski, których w całej grze używa się tylko raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na półce nad biurkiem mam swojego Power Glove no i Virtual Boy. No a Laser Scope jest swietny , wystarczylo cos krzyknac obojetnie cos to i tak strzelalo. Ach wspomniena z wkurzajacym Top Gun xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dorzucił tutaj, choćby zamiast (moim zdaniem wypasionego!) RailDriver, takie zabawki, jak:
- Piła łańcuchowa do RE4 na PS2 zdaje się
- SOM - do gry Cross Days - polecam wszystkim poszukać info o tym cudeńku. Wymiata. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RailDriver chyba się tutaj przez pomyłkę znalazł. Jeszcze rozumiem, jakby był kiepskiej jakości, ale z tekstu nie wynika, że jest. Sam bym chciał taki - każdy kto grał kiedyś w symulator pociągu wie, jak przydatne i zbawienne może być to "dziwactwo".

W takim wypadku dziwi brak Saiteka X52 Pro Flight Control System - w końcu też jest to wysoce wyspecjalizowany i rozbudowany kontroler - w tym wypadku do gier lotniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 15:32, Hellmut napisał:

RailDriver chyba się tutaj przez pomyłkę znalazł. Jeszcze rozumiem, jakby był kiepskiej
jakości, ale z tekstu nie wynika, że jest. Sam bym chciał taki - każdy kto grał kiedyś
w symulator pociągu wie, jak przydatne i zbawienne może być to "dziwactwo".

W takim wypadku dziwi brak Saiteka X52 Pro Flight Control System - w końcu też jest to
wysoce wyspecjalizowany i rozbudowany kontroler - w tym wypadku do gier lotniczych.


Albo jeszcze lepiej Saitek X65F. Toć to "dziwadło" nie ma nawet ruchomego drążka! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Co to za konsola, ten Pegazus?
2. Pistolet do Pegasusa to klasyka, a nie dziwoląg ;]
3. RailDrivera wyrzuciłbym z tego zestawienia. Gdyby ktoś wypuścił jako kontroler cały kokpit samolotu, to też by był wspomniany w zestawieniu (z powodu innego niż gabaryty)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować