Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zynga warta więcej niż Electonic Arts

26 postów w tym temacie

No to się porobiło ... tylko czekać aż Zynga przejmie Electronic Arts! I w następnego Mass Effecta i Dragon Age będziemy grać tylko przez Facebook i Naszą Klasę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że co? EA to firma, wielka z długą historią i świetnymi seriami gier, a tu wpada taka Zynga z jakimiś grami Z końcówką "Ville" i jest więcej warta. Dziwny rok, nie dość, że Duke Nukem Forever zapowiedziany to jeszcze to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze przyszłością masowych gier i to obojętne czy mmo czy przeglądarkowe czy inne, są mini płatności a nie abonament. Wszyscy o tym wiedzą, ale jak na razie tylko Azjatyckie mmo kombinują na ten sposób a Europa i Ameryka dalej czą abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 18:26, Gniewny1j napisał:

Powiedzmy sobie szczerze przyszłością masowych gier i to obojętne czy mmo czy przeglądarkowe
czy inne, są mini płatności a nie abonament. Wszyscy o tym wiedzą, ale jak na razie tylko
Azjatyckie mmo kombinują na ten sposób a Europa i Ameryka dalej czą abonament.



No nie wiem, ostatnio lawinowo mnożą się MMO f2p z systemem mikropłatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że "każuale" na PC to żyła złota. Sukces Zyngi ma dwie strony medalu - pokazuje, że na blaszakowym rynku pieniadze są na wyciągniecie ręki, nie trzeba dysponować jakims gigantycznym budżetem, żeby zrobić grę, która się sprzeda i na siebie zarobi. Bo nie tylko zarobi, ale zrobi z deweloperów multimiliarderów (i to tylko dzięki mikropłatnościom !). Druga strona medalu jest już ciemniejsza - blaszaka czeka zalew każualowych gier przeglądarkowych, bardzo prostych, niekiedy wręcz prostackich... Giganci branży nie odpuszczą takich pieniedzy, wykroja z tego tortu coś dla siebie - EA już jakiś czas temu zwietrzyło interes i kupiło PlayFisha, a podległe gigantowi studia deweloperskie juz uderzyły w ten rynek prościutkich gier, infantylizując znane i zacne marki (Battlefield Heroes, Fifa Online).
Bardziej złożonych tytułów też nie powinno zabraknąć, ale raczej nie będą to już produkcje typu AAA. Przyszłość rysuje się niekoniecznie w jasnych barwach, ale na pewno będzie ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za jakiś czas Bobby Kotick weźmie przykład(albo już to zrobił) i będzie naciskał na Treyarch albo IW aby zrobili Call of Ville. Abonament, mikro płatności, kiczowate DLC i to wszystko za 150zł miesięcznie. Eh ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy takim budżecie powinni stworzyć konkurencje dla takiego crapa jak EA. Szybko by się podniosły standardy i supprtowanie gier. Niech o tym pomyślą, a zyski ohh mogli by spokojnie konkurować z Activsion :) a EA by skończyło na bruku w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 19:27, BigStach napisał:

i tu kolejny przykład że EA sux. mała gra a może kogoś ucieszyć.
EA games mogą tylko denerwować


Hehehe, nasz naczelny hejter EA powrócił. Podobnie jak vegost.
Śmieszni jesteście (zwłaszcza BigStach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam fanem EA przestałem być. Za dopuszczanie partaczy z DICE do robienia gier na PC (zabugowane BC2, bezczelna zżyna z zabugowanego BC2 w MoH) i akcję z APB (wiem, że to EA Partners, ale widzę logo EA, więc niesmak pozostaje) i za traktowanie FIFY dla PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 20:43, Henrar napisał:

Hehehe, nasz naczelny hejter EA powrócił. Podobnie jak vegost.
Śmieszni jesteście (zwłaszcza BigStach).


Sam jesteś smieszny, fanboyu EA. Każdy ma prawo krytykować co mu się tylko podoba a EA zasługuje na najgorszą krytyke. Wczesniej było inaczej ,ale pokazali na co ich stać haha. Go to hell ! Zynga rlz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 21:32, Henrar napisał:

Ja fanbojem nie jestem (zarówno EA jak i Acti i Zynga są mi całkowicie obojętne) i śmieszą
mnie Twoje teksty dot. EA.


A mnie smieszą twoje odpowiedzi dotyczące mojej osoby. Dla mnie EA nie jest obojętne, potafie krtytkować i nagradzać. So stfu. Coś ci nie pasi to się nie wypowiadaj na moje posty, pisałem już to fanboyą sto razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 21:35, vegost napisał:

A mnie smieszą twoje odpowiedzi dotyczące mojej osoby. Dla mnie EA nie jest obojętne,
potafie krtytkować


Gdybyś jeszcze krytykował z sensem - a porównanie supportu EA do Acti, które jest dokładnie takie samo (tzn. support bardzo niewielki - vide MW2) ma duży sens. Ale komu ja to mówię.

Dnia 26.10.2010 o 21:35, vegost napisał:

EA zasługuje na najgorszą krytyke


Napisz argumenty - bo na razie sensownych nie posiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 21:31, vegost napisał:

EA zasługuje na najgorszą krytyke.

Dlaczego? Od dwóch lat EA bardzo się poprawiło ot chociażby bardzo dobry Dead Space (a za survival horrorami nie przepadam), już tylko dzięki niemu krytyka powinna być bardziej powściągliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować