Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zynga warta więcej niż Electonic Arts

26 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2010 o 21:26, Undertaker napisał:

Ja tam fanem EA przestałem być. Za dopuszczanie partaczy z DICE do robienia gier na PC
(zabugowane BC2, bezczelna zżyna z zabugowanego BC2 w MoH)


DICE zrobiło wg. własnego pomysłu dość udane Mirror''s Edge. BC2 to "przydział" z góry. Nie żeby to tłumaczyło EA, ale od DICE proszę się odstosunkować - ja wciąż liczę na ME2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeśli nie oleją całkowicie graczy hardkorowych (chciałem napisać "normalnych", ale...), to sobie ta Zynga coś tam może egzystować.
===
@vegost

Skąd żeś się człowieku urwał?!
- Zwróciłeś uwagę, że BigStach został bardziej skrytykowany od ciebie i on się nawet nie odezwał, za to ty najbardziej się zestresowałeś?
- Twoje riposty na Henrara (Śmieszni jesteście -> Sam jesteś śmieszny; Śmieszą mnie twoje teksty -> A mnie śmieszą twoje wypowiedzi) można porównać do stylu z piaskownicy.
- No i takie zwroty jak "Go to hell! Zynga rlz" oraz "So stfu" do Henrara. Co to ma być?!

Póki crpgfan tu był, przy każdej okazji prosiłem go o podanie swojego wieku (swoją drogą, nigdy już tego nie dowiemy...), a skoro go już z nami nie ma - pytanie przechodzi na ciebie: Możesz podać swój wiek?

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez EA nie lubie
Wypuszczanie nfsów w masowych ilosciach jest coraz bardziej smieszne i zalosne. Az trudno wybrac, ktora z tych cech jest im blizsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować