Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: The Force Unleashed II - porównanie jakości grafiki

37 postów w tym temacie

Jeśli mam być szczery to za wielkiej różnicy nie widzę ^^ Jeśli chodzi o kupno gry to jako , że jestem fanem SW to kupiłbym to nawet jak by miało ocene 10 % xD po prostu lubie pobiegać z mieczykiem w dłoni a tu się biega fajnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obraz na PC nieco wyraźniejszy, dodatkowo zauważyłem drobne różnice w mieczach świetlnych między X360 a PS3/PC (na pierwszej serii screenów).
IMO takie porównania nie mają sensu - co mnie obchodzi jakość grafiki, gdy framerate jest tragiczny - to właśnie ten techniczny aspekt powinno się porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 jak zwykle przejaskrawione, albo ta konsola tak ma, albo ludzie screenów nie potrafią robić.

Hmm z 1 screena wynika, ze tylko na x360 miecze wyglądają trochę jak patyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 21:31, Revan91 napisał:

PS3 jak zwykle przejaskrawione, albo ta konsola tak ma, albo ludzie screenów nie potrafią
robić.


Ano właśnie. O ile między PC a X360 wielkich różnic nie ma, o tyle na PS3 wygląda to dziwnie. Wszystko rozjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 dostał chyba po prostu trochę za dużo niebieskiego o.O
Chociaż jak grałem w demo, to tak nie wyglądało... a moze nie zwróciłem na to uwagi, bo nie miałem porównania. Sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak! PC najlepsze! Albo nie... bardziej podoba mi się X360, jest najlepszy! Ale... myślę, że najlepiej wypada tutaj PS3. Tak, PS3 górą! A dobra... gubię się w tych wojnach, lepiej zostawię je Wam, małostkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co te wszystkie rozmyslanie gdzie lepsza grafa skoro wiadomo ze pc technologicznie jest zawsze przed konsolami i logicznym jest ze bedzie lepsza grafika na odpowiednio dobrym sprzecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echh mogły by wrócić stare czasy :D jak dla mnie to grafika nigdy się specjalnie nie liczyła , zawsze wolałem gry w które sie po prostu fajnie gra - KotOR , Gothic do dzisiaj do nich wracam po raz enty ^^ nie rozwodźcie się nad kwestią grafiki bo to sprawa drugo-trzeciorzędna , zawsze najważniejsza jest frajda z samej gry a akurat w nowe SW gra się nawet fajnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC jak zwylke rządzi, chociaż myślałem nad tym aby przerzucić się na konsole bo upgrade kompa ostatnio za dużo kosztuje ale jak wiać zostałem przy kompie, wszystko fajne oprócz czasu tej gry, pierwszą część przeszedłem w pare dni a tą pewnie przejdę w 1 dzień ale jestem fanem star warsów więc będę się bawić nawet jak nie będzie mi się podobała chociaż kupię tą grę nie tylko do grania ale po to by lucasarts zrobił więcej gier z gwiezdnych wojen xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei tęsknię za czasami, gdy na konsolach grało się w Tekkena i w Pokemony, bo wtedy robiono gry dedykowane konkretnej platformie i gry na PC stawały się z miesiąca na miesiąc ładniejsze. Teraz wszystko musi działać na wszystkim, więc równa się w dół do wiekowego już sprzętu, jakim są tzw. konsole trzeciej generacji. No ale nic, takie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mi powie ktoś kto zna się na konsolach nowej generacji - czemu lekko podstarzały XBox 360 przewyższa pod względem grafiki "wypasionego" PS''a3? I to praktycznie w każdej grze wieloplatformowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować