Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Greenberg: Kinect zaliczy lepszy start niż Wii i Xbox 360

10 postów w tym temacie

Zapewne też będzie większym hitem niż 1 komputer osobisty, i 1 notebook. Aaaa i od komórki też będzie lepszy... Tylko nie zapomnijmy że panowie z M$ wpompowali ogromną rzekę pieniędzy na reklamowanie swojego "cudownego" sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po takiej reklamie:
1. Wiele ludzi wyrobi sobie na ten temat zdanie - więc kupi go co najwyżej połowa z tych 3 milionów ludzi,
2. Więcej kasy wydadzą na spoty reklamowe niż zarobią na samym urządzeniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kinect jest słaby tak samo jak i move od Sony.

Obie zabawki jeszcze pewnie będą miały czas ale to nie ich chwila. Pobawiłem się i jednym i 2gim. I tak naprawdę albo jestem za stary albo...

Jasne dzieciarnia będzie miała fun, ale czy rodzice też? Płacąc niemałą kasę za te zabawki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 11:21, natanadler napisał:

Jasne dzieciarnia będzie miała fun, ale czy rodzice też? Płacąc niemałą kasę za te zabawki:/

W Polsce w tej chwili Move jest słabo dostępne. Oczywiście może to być efekt niedopasowania podaży do popytu, ale i tak nie sądzę by do świąt dało się łatwo kupić zabawkę. Rzecz na pewno chwyciła. Pytanie jest tylko: jak bardzo w skali światowej?

Co do Natalki - może być podobnie... ale nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hallas - nie wiem, może u cb - u mnie w mieście naprawdę łatwo kupić move:) Pozatym co do zabawki MS to nie wiem jaki będą mieli start, ale za te pieniądze wolałbym dokupić coś do move niż męczyć się przed kamerką z sprzętem który zapewne się rozwali po xx miesiącach użytkowania (przepchana technologia)-może i pomysł fajny... może i wykonanie też nie najgorszy, ale mam jakiś uraz do MS i musieliby się sporo namęczyć by zmienić moją opinię....

ps reklamy tego sprzętu są i tak szpetne - naprawdę... choć nic nie mówię bo poszło w to sporo pieniędzy, ale mogli bardziej się postarać by dotrzeć do prostego odbiorcy bo póki co nawet McDonald ma lepszą prezentację;d
Niemniej nie ukrywam że premiera kinecta to całkiem spory krok w przód... oby tylko był wykonany w dobrą stronę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 12:37, SlaVio2 napisał:

hallas - nie wiem, może u cb - u mnie w mieście naprawdę łatwo kupić move:)

Ja tu mówię o hurtowniach. Oczywiście nie mam dostępu do wszystkich, ale te z którymi mam kontakt nie mają tego towaru. Gram.pl i w kilku innych sklepach internetowych też Move nie kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Move jest o niebo lepszy od Kinecta...Wiem co mówie, gdyż z obu urzadzeń miałem okazję skorzystać.
Kinect jest jedynie fajnym rozwiązaniem co do tańca z przedstawicielkami płci pięknej, a pozatym do niczego innego sie nie nadaje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 12:37, SlaVio2 napisał:

hallas - nie wiem, może u cb - u mnie w mieście naprawdę łatwo kupić move:)

Patrz a ja też widzę, że z dostępnością są problemy. Saturn w Poznaniu byłem dwa razy - move brak, SONY Center poznań plaza- move brak, MediaExpert inowrocław - move brak... Był w Empiku w Plazie ale za 249 zł to nic dziwnego. Tak więc ja przychylam się do tego, że move naprawdę ostro schodzi i są niezłe braki, wystarczy luknąć na samo allegro gdzie z 1500 samego mova się rozeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować