Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fotorealistyczne bryki w Need for Speed: Hot Pursuit

23 postów w tym temacie

nol siet :D z poczatku myslalem ze pare z lewej jest "ril":D niezle niezle. i tak pedzac 250km/h sie tego nie zauwazy ale i tak zawsze mile dla oka. no gdyby tak bylo w nfs:u albo 2 gdzie sie czasami warto bylo zatrzymac i poogladac auto z boku jak sie neonki swieca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie widac ze wszytkie z lewej sa z gry, ale i tak prezentuja sie zacnie, grafika w nowym NFS to jeden z mocnych +

Demo mnie troche jednak rozczarowalo, gra zbyt prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bryki super ...ale otoczenie to już inna bajka - w demku najbardziej nie podobają mi sie ograniczenia trasy w postaci barierek - zero frajdy z jazdy tylko jedziesz i jak cie wyrzuci to lecisz po bandzie prawie że nie zwalniając... porażka - jeśli tak ma wyglądać pełna wersja to ja podziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku bardzo podobają mi się zrobione modele samochodów w nowym NFS. Do pełni szczęścia brakuje jedynie widoku z wnętrza wraz z perfekcyjnym ich odwzorowaniem :), szkoda, że o tym nikt nie pomyślał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie widać że te z lewej są z gry może nie po samych modelach aut ale po otoczeniu i oświetleniu. Same modele aut które my prowadzimy zawsze były w tej serii dobre gorzej było z autami nie biorącymi udziału w wyścigach i budynkami otaczającymi nas.

PS " Teraz, kiedy już obejrzeliście wiedzcie, że bryki z lewej strony MOŻNA pochodzą z Need for Speed: Hot Pursuit" - ktoś chyba przy zmianie koncepcji zdania zapomniał usunąć wszystko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bryki z Burnouta Paradise tez byly swietne wiec w nowym nfsie tez sa super. Ja licze na tyle samo zabawy ile w BP, w zadnej innej grze samo jezdzenie po miescie nie sprawialo mi takiej frajdy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 13:11, Mariusz178 napisał:

Bryki z Burnouta Paradise tez byly swietne wiec w nowym nfsie tez sa super. Ja licze
na tyle samo zabawy ile w BP, w zadnej innej grze samo jezdzenie po miescie nie sprawialo
mi takiej frajdy:D

Racja! Tu się w pełni zgodzę. Paradise City w BP po prostu mnie urzekło, a co do NFS''a to co tu gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic, w ostatnim CD Action była taka wielka reklama Hot Pursuita, na dwie strony z bodajże wcześniej niepublikowanymi obrazkami (Veyron Grand Sport, BMW Z4, policyjny McLaren F1, Boxster Spyder itd). Jeżeli coś można nazwać fotorealizmem, to właśnie skriny z tej reklamy. Po prostu OŁSOM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Burnout: Paradise jest grą bardzo dobrą, jednakże "dzwony", które zdarzają się w nawet najbardziej absurdalnych sytuacjach (np. lekkie trącenie barierki) i spowolniony czas, który w założeniu ma pewnie ukazać dbałość, jaką włożono w model zniszczeń (jeżeli można tak to nazwać), w rzeczywistości irytują i krzyczą do gracza "wyłącz w końcu tą grę i zrób coś ciekawszego zamiast oglądać tą samą animację w zwolnionym tempie po raz tysięczny". Nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować